Topuz mu yapalım yoksa dağınık mı kalsın?

Bugün aklıma ibonun yalnızım şarkısı takıldı.Canı isteyen dinlesin şimdi bunları okurken.

Yorgunum yine.Öğlenden beri gezdik,eve gelince de mutfağa daldım,yemek falan.Ancak oturuyorum.Akşama çaya beklerim,kek de yaptım.

Erzincan sokaklarında kuaför aradık fellik fellik.Anam ne kadan pahalı bir şehir.Bizim oralar cennetmiş de farkında değilmişiz.Hepsi sözleşmiş gibi aynı fiyatları söylediler hep.Neyse ki kuzenin üniden bir arkadaşı burada yaşıyormuş da onun gittiği kuaförün numarasını aldım.Sıkı bir pazarlıktan sonra istediğim fiyata anlaştık.Kızlar perşembeye ağdaya gidiyoruz.Toplaşıp gelin.

Kardeşim hastaydı ona ilaç almak için nöbetçi eczane aradık.İnternetten baktık evden çıkmadan önce hangisi nöbetçi diye allahtan.Neyse ben sıkıştım herzamanki gibi.Dedim eczanede girerim vardır muhakkak.Benim enişte kızıyor bana genelde "çok kabasın esnafa ve çalışanlara karşı" diyor.Bu yüzden o varken elimden geldiğince nazik olmaya çalışıyorum.Neyse ilaçları alırken sordum kadına "tuvaletiniz var mı?" diye.Burada aslında var olduğunu bildiğim tuvaleti kullanmak ihtiyacım olduğunu belirttim,bazılarınız anlamıştır.Kadın da "yok" dedi.Ben de sinirlendim gözüme baka baka yalan söylediği için."Buradakiler nereye yapıyor o zaman" dedim,o da kreş çocukları gibi "altımıza" dedi.Ben de "tuvaletinizin var olduğunu ve yalan söylediğinizi biliyorum" dedim.O sırada fişi uzatıyordu "iyi günler" dedi.Ben de somurtuk bir şekilde "size küstüm yalan söylediniz" dedim.Devlet hastanesinin oradaki öner eczanesi çok reröre.Gitmemenizi tavsiye ederim.Bugün buna kızdım sadece.

Bu sıcaklarda saçlarınıza nasıl şekil vermeyi tercih edersiniz? Benimkiler kısa,dağınık tutuyorum.

Sabırlı olup yazının hepsini okuyanlar sorumu da görmüş olacaklar böylece.Nasıl taktik ama? Hem zekiyim hem de çok tatlı.

Yemeğe gidiyorum.Aç olan varsa gelsin.

Güncellemeler:
Tarzımı bilenler beni anlayacaktır.Saçınız umrumda değil.Bura serbest bölge.Soruyla alakasız cevapler verebilirsiniz.Canınızın istediği gibi karalayın.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yanımda bir tabak taze poaça var. alıp gelsem ya sana. :))

Bütün bunlar sırf bir saç için mi oldu yani. bir saç için yaşadıklarınıza bakın!. :))

Dağınık olsa daha bir güzel durur gibime geliyor. bu arda, yazının hepsini okudum bir gülü hakediyom umarım.

Yemek de ne var kine?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...