Dwayne Johnson'ın yarısı bile olabilmek..

için azimden, emekten fazlasımı gerekiyor ? Çünkü adamın vücut yapısı gerçekten şahane ve 15 yaşındaki fotoğrafında bile çoğu kişiden daha iri. Yani onun yarısı bile olmak çok mu zor ? Biliyorum işin ucu çalışmak ve beslenmek ama sanki bu adamda fazladan bir şeyler var gibi.. Siz ne dersiniz ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• iri olmanın çokta bir getirisi yok.eğer olsaydı ben çoktan irileşmek için çabalamaya başlamıştım.mesleği icabı kendini geliştirmeye adamış adam

0|1
    0|0
    • En azından adamın yarısı kadar olmayı çok isterdim bunun için azimden, emekten, çok çalışmaktan fazlası gerekiyormu ? Yani doğuştan gelen genetik bir şey mi bu ?

• 180 mi :D dwayne 196 + adamın çatısı çok geniş genetik bir üstünlük var ama dwayne jhonsen bile o vucudu doğal olarak yapamaz steroid kullanıyolar ama biz kullansakta olamayız genetik faktörde var çünkü

• ''en az 180'' ibaresini kullandım kardeş, tam boyunu bilmediğim için net bişey söyleyemedim.bunda gülünecek bişey yok.her neyse,bilgilendirme için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendisi güreşçi...biliyorsun amerikalıların vücudu daha farklı.. yani ama bizim ülkeden o denli başarılı aktörlerin çıkacağını sanmam..

0|1
    0|1
    • Adamlar kariyer için değil şekil olsun diye kas yapıyor tabikide çıkmaz -.- +1

• bilemem ama adam fena :D

0|2
    0|0
    • İlk defa bir erkeği kıskandım..

• ilk defa mı ?

• Aslında bir Türk erkeğini kıskandığım oldu. Kenan İmirzalıoğlu. O boy o pos maşallah

• fazladan çok şey var adamda

0|1
    0|0
  • O koca bir ineği tek başına yemediğine göre

0|1
    0|0
    • Yani fazladan bişeyler var adamda herkes öyle olamazmış gibi geliyor haksızmıyım

• ben de senin gibi, düşünüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Zor değil kaldıki Arnold ondan daha iri bir adam.! önemli olan çalışmak boyunda varsa neden olmasın ? ben 14 yaşındayken Bodye başladım 3 sene gittim ve yaşıtlarım benden çekinmeye başlamıştı, ki boydan değil vücuddan dolayı ;) Yalnız şunu bilmeni isterim sakın iğne ilaç vs. bulaşma çok çalış ve bol protein al sınırlarını zorla düzenli bir çalışma ile 1 yıl içinde istediğin kıvama ulaşırsın ;)

0|1
    0|0
    • 7 aydır yapıyorum ilk başladığımdan çok farklı bir durumdayım, gerçekten işe yarıyor hem güç olarak hem estetik olarak baya değişim var, ama biraz daha olsun istiyorum (Dwayne'nin %35'i falan) fakat o adamda fazladan şeyler var gibi, boyu 1.96. Maşallah. Ben 1.78'im ama yinede bir 5-6 cm daha uzamayı isterdim açıkçası. Dediğin gibi Arnold daha iri ama yaşlandı reyiz :)

• Haklisin Arnold yaslandi ;) ama bir cok kisinin idolu oldu.Sen devam et ama unutma boy fark eder gerci dunya vucud sampiyonlarina bak genelde kisadirlar ;) senin boyun gayet iyi hayranlik guzel birsey ama kimseyle kendini kiyaslama cunku sende farlli birisin ve seni gorupte senin gibi olmak isteyen cok olur ;)

• Yani doğru söylüyorsun halimize bin şükür :) zaten kısa değilim, yetiyor bu boy bana, ama 3-4 cm daha uzun olsam fena olmazdı :) Çok çalışmak gerek hayranlık duyduğumuz kişinin seviyesine gelebilmek için. Belki bir gün hayranlık duyduğun kişi gibi olursun. Kim bilir..

• herif amerikan güreşçisi öyle olması normal ordakilerin hepsi öyle basıyorlar ilacı protein tozlarını hepsi öyle oluyor

0|1
    0|0
    • İlaçsız böyle olması mümkün değil mi yani ? Ben onun yarısı kadar olsam yeter o kadarına gerek yok, 7 aydır vücut geliştirme yapıyorum baya faydasını gördüm 18 yaşındayım şimdilik öyle olamam ama en azından çeyreği kadar olmam mümkün müdür ? Ne kadar zaman alır ?

• 5-6 senede onun kadar olabilirsin ama iyi beslenmelisin.hem onun gibi niye olmak istiyorsun onun işi amerikan güreşçiliğiydi o yüzden öyle oldu yani para kazanmak için yaptı onu sen yapma okadar fazla olur 3 senede onun yarısı kadar olsan sana yeterde artar.

• Zaten onun kadar değil yarısı ya da biraz yarının biraz fazlası olsam yeter. Şu anda alfabenin D sinde sayılırım

• ii de o kadar şişmek iyi değil

0|1
    0|0
    • O kadar istemiyom panpa yarısı kadar olsam yeter, ki adamın vücutu abartı değil bence çok hoş duruyor

• Calisarak irilese bilirsin ama dwayne kadar deyil arnold yillarca calisti ama dwayne ondan daha iri bu genetiye bagli bir sey

0|1
    0|0
  • o adam ne kür ne streoid hic bisey kullanmadan yaptı bu vücudu böyle bir vücut yapmak emek ister ben onu arastırdım baya dwaynei yedigi yemekleri falan gördüm öküz gibi yemek yiyo adam :) antremanın hakkını veriyor

0|1
    0|0
    • hahah steroid kullanmadımı adamın vucudundaki parmağım kadar damarlardan su gibi steroid kullandığı anlaşılıyo :D

• streoid degil o steroid belli olur git arastır gel animal pump o damar genişletici cok bilmis haha

• vücuduna baktımda bir halta benzedigin yok benle muhattap olma lütfen vücut yap öyle gel konus

• Herkes öyle olabilir.Protein tozu kullanıyor o.

0|1
    0|0
Yükleniyor...