Evli kadınlar neden bekar erkeklere ilgi duyarlar?

İşim gereği her gün janti faça takılıyorum. Hemen hemen her gün buna benzer bir olayla karşılaşıyorum ama evli olduklarını görmemle vicdanen rahatsız oluyorum. Kimileri için fark etmeyen bir durum olsa da, zamanın da çok büyük konuşmuş bir insanım. Bugüne kadar karşılaştığım bu tip durumlarda kendime engel oldum ama şeytana da uymak istemiyorum. Edindiğim izlenimlere göre ise bu kadınların büyük bir çoğunluğunu kapalılar oluşturmakta ya da çevremde bu insanların sayısının fazla olmasından kaynaklanabilir. Benim anlamadığım bu kadınlar kocalarının ve çocuklarının yüzüne nasıl bakabiliyorlar. Bu tip kadınları gördükçe evlilikten her geçen gün soğuyorum. Herkes aynı değildir elbette ama ortam harbi harbi bozuk.

0|0
98

En İyi Kız Görüşü

• Aldatan kadın keyfinden aldatıyorsa recm edelim eyvallah. Peki ya zorla evlendirilmiş mal mülk uğruna anası babası tarafından hunharca satılmış, eşine defalarca boşanmak istediğinden bahsetmiş dayak yemiş kabul görmemiş ölümle tehdit edilmiş bayanlar da var kim yok diyebilir? Kadınlar duygusal yönden aç varlıklardır aşk olmadan bir evliliği götüremezler.

1|3
    1|1
    • yine de bu yaptıkları doğrudur anlamına gelmez. O zaman kocasını mutlu edemeyen bir erkekte aldatmalı

• Boşanmak istediğini söyleyen karşı taraftan bir ya da iki kişi arasında zaten aşk bitmiştir. Sen hala bunu zorluyor, kendine kabul ettiremiyorsan aldatılmaya gider bu iş bir nevi kişi bunu kendine kendisi yapıyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• ortamın cılkı çıktı.herkesin kendine çeki düzen vermesi lazım

0|2
    0|0
  • bence bu durum tersi

evli erkeklerde bir gariplik var

0|2
    0|1
  • çünkü onlar evliliğin ne demek oldugunu tam olarak bilmiyorlar. Allah'ın istediği gibi evlilik hayatı yaşamayan uçkuru düşük insanlar

1|3
    0|0
  • olaya kadın diye bakmak çok sacma bahane sayılamaz ama yuzde 70 i sevmdn evleniyor evlendirilyor aile baskisi yuzuneden careyi evlenmekte buluyor.bunlarda bir etken sayılır..ama erkekjer bekarken daha rahat olmalarina ragmen evlendikten snrada aldatyolar. bu is cinsyet isi degl.hele kapalilar diye ayirmakta yanls.bende namazinda niyaznda adamin neler yaptkm

larni bilyrum .

1|1
    0|0
  • Severek evlenmemistir belki gorucu usuludur

tanidigim boyle biri var

cok guzel bir kadin cok da sicakkanli

ama iste adami hergun aldatiyor

0|1
    0|0
  • bende evli erkege ilgi duydum taciz de ettim hatta bununla ilgili soru sordum

0|1
    0|0
  • kocasının kendisine yetmediğini iddaa ederek bekarlara ilgi duyabilirler, çok var bunlardan.. Kocalara yazık diyorum ben...

0|3
    0|1
  • karaktersiz oldukları için ne işle meşgulsünüz acaba ?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evlilikle bekarlikla, kadinlikla erkeklikle ya da aciklikla kapalilikla alaksi yok bunun tamamen karakter meselesi

0|1
    0|0
  • Bekar erkek fazla askıntı olamaz.. fazla aşk durumu yoktur. Herkes istediğini alır.

0|1
    0|0
  • şeytan her zaman büyük düşünür.

evli olup ta helal olmayan bir ilişki yaşayan insanları kandırdıkları gibi. biliyorsunuz, evli insanların yasak ilişkilerinnin günahı o kadar büyükki,

ancak recm olarak tövbe edebiliyor.

0|1
    0|0
  • evlı olupta baskalarına yavşayanlara bız kısaca k..şar diyoruz ..

1|1
    0|0
  • zamanında bende büyük konuştum başıma geldi Anlıyorum

0|1
    0|0
  • kendilerine saygıları yok kocasına ve çocuklarına mı olacak.

0|1
    0|0
  • uzak durmaya devam et

0|1
    0|0
  • toplum baskısı

bunlar hep tek yönlu beslenmeden oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...