Yağı nasıl yakarız bir bakın önemli bence

merhabalar.Ben body yapıyorum 5 kg fazlam var hafif göbek yani şimdi çalışırken kafamı takılııyor hani terliyoz ya orda vucuttaki yagımı atıyoruz suyumu tek terleme değil bide tartıya çıkıoyrum bir gün 92 gelioyorum bir gün 88 89 filan Şu an 92 ye çıkmadımda 88 88,5 arasıyım ben şimdi suyumu yagımı yaktım kafam kaıştı iyice bilen biri açıklarmı bu yag nasıl gider suyla alakası var mıkarşık oldu ama Sorry :)teşekkürlr

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Terlediğimiz zaman genelde toksin atarız fakat aldığımız enerjinin çogunu harcadığımız için vucudumuz stok yapamaz vucudumuzun en cok stok yaptıgı besinler yağ margarin şeker genel olarak işlenmiş gıdalar bunları keserek örnek: un, toz şeker, sıvı yağ, katı yağ gibi... kullanmasak hızlı kilo verebiliriz anterman yaparken karbonhidrat+kalori ihtiyacımızı meyva ve sebzelerden enerji içeçeceklerinden saglarsak başarılı bir antreman yapmış oluruz

0|0
    0|0
    • Ayrıca su tüketimin azsa su kaybı yaşamış olabilirsin suyu ihmal etme bol bol iç bana kalırsa sen kilo vermişsin abartmadan kilo vermeye calıs kas kaybı olmasın ayda 5 kg geçme

• aynen 1 gün dinlenior keratalar :D ne demek iyisiin bun konuda :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• KENDİNİ AŞIRI ŞEKİLDE ALIŞTIRMA.YANİ vücuduna birden yüklenme.yavaş yavaş ve düzenli yaptıkça yakarsın.birde yediklerinde önemli yani. link ben bunu kullanıyorum bence denemelisin.

0|0
    0|0
  • Araçlar

Yağ

Kolonya/benzin

Çakmak/kibrit

Öncelikle marketten yağı alıyoruz ( sana marka margarin en uygun ) sonra onu bir güzel paketinden çıkarıp çırılçıplak masaya koyuyoruz. Daha sonra bir kolonya veya benzini yağın üstüne döküp çakmakla tutuşturmaya çalışıyoruz. İlk denemede yanmaya bilir sorun etme.

0|0
    0|0
  • kardiyo

0|0
    0|0
  • daha da zorla arada yağıda atıyorsun terle

0|0
    0|0
    • şimdi zorlanmaya başladım ya kesim mi yoksa dahada zorlayım mı

• düzenli spor

0|0
    0|0