Kapat

Kız arkadasımın artan ilgisizliği ???

Öncellikle merhaba.Benim 11 aylık bir ilişkim var ve ciddi düşünüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz.Sevgilim şu aralar benı çok boşlamaya başladı,yani mesela biraz bekle gelicem diyip 1 saat yazmıyor ne yaptıgını soruncada cok sacma bırsey cıkıyor yanı sureklı bahane uyduruyor gun ıcınde artık konusmak ıstemıyor dıye dusunmeye basladım sızce böyle yapmasının sebebı ne uzaklastımı benden soğudumu ?

Güncellemeler:
Cok yorum oldugu ıcın cevap veremedım kusura bakmayın acıkca söyledım ılgın azalmıs gıbı davranıyorsun dıye özür diledi ve suanlık normale dondu herkese verdıgı cevaplardan dolayı teşekkürler

0|0
13|4

En İyi Erkek Görüşü

• Monotonlaşmış birçok şey, soğuma ufak çaplı olabilir ama sürekliliği olan bir soğuma değildir, bir an ısınıp bir an soğuyordur, ciddiyet diyince kızlar ciddi derecede gerilebiliyor :) Bu monotonluktan çıkmanız gerekiyor onun senle sıkıntılarını paylaşmasına ikna et :)

cut.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• Soğumuş sanırım :\

0|0
    0|0
  • alışmış olabailir sen hiç üsteleme kovalarsan daha iyi kaçar belki artık evlilik kapıda oldugu için byledir

0|0
    0|0
  • Bırak gıtsın sana yazık. Benım erkek arkadasım sımdı uzakta okuyo butun gun konusuyoruz yetmıyo zaman arttırmaya calısıyoruz :P bız de bokunu cıkarmısız bıraz ama öyle yanı

0|0
    0|0
  • Bence kendisine sormalısın

0|0
    0|0
  • ewt soğumştr hep aynı şeyleri yapmayınn

0|0
    0|0
  • Taktik yapiodur :) baska bisey dusunmen yersiz ;)

0|0
    0|0
  • Canım hevesini kırmam fakat aldatıyordur,erkek arkadaşımın sevgilisi vardı kız aldatıldığı anladı ben tarafından...

0|0
    0|0
  • aynısını bende yaşadım şimdi ayrı ayrı yaşıyoruzz

0|0
    0|0
  • doğruyu söylemek gerekirse ayrılacak senden

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır böyleyse soğumuş olabilir. Değişmeyi dene, sorunu kendinde ara.

0|0
    0|0
  • okumadim... birak ne hali varsa gorsun

0|0
    0|0
  • üstüne gitmemelisin. arada insan boşluğa düşebilir. mesajlar at güzel içerikte sabır göster.

0|0
    0|0
  • sen son zamanlarda ilgisiz davrandiysan belki ondan yapiyordu. bende sevgilim 2 haftadir ilgisizdi diye bügün hic ilgilenmedim, bunu bir sürede devam ettirecem. taktikte olabilir yani kiz arkadasinin yaptigi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Belki başka biriyle yazışıyodur!.. Senle ilgilenmeyenle ilgilenme 11 ay değil 11 senede olsa yol alanın yolu açık olsun.. Herkes işine baksın

0|0
    0|0
  • bence senden sıkılmış

0|0
    0|0
  • bir erkek için bir kız yoktur kızlar vardır.yoksa böyle olur işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...