Kız arkadasımın artan ilgisizliği ???

Öncellikle merhaba.Benim 11 aylık bir ilişkim var ve ciddi düşünüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz.Sevgilim şu aralar benı çok boşlamaya başladı,yani mesela biraz bekle gelicem diyip 1 saat yazmıyor ne yaptıgını soruncada cok sacma bırsey cıkıyor yanı sureklı bahane uyduruyor gun ıcınde artık konusmak ıstemıyor dıye dusunmeye basladım sızce böyle yapmasının sebebı ne uzaklastımı benden soğudumu ?

Güncellemeler:
Cok yorum oldugu ıcın cevap veremedım kusura bakmayın acıkca söyledım ılgın azalmıs gıbı davranıyorsun dıye özür diledi ve suanlık normale dondu herkese verdıgı cevaplardan dolayı teşekkürler

0|0
13|4

En İyi Erkek Görüşü

• Monotonlaşmış birçok şey, soğuma ufak çaplı olabilir ama sürekliliği olan bir soğuma değildir, bir an ısınıp bir an soğuyordur, ciddiyet diyince kızlar ciddi derecede gerilebiliyor :) Bu monotonluktan çıkmanız gerekiyor onun senle sıkıntılarını paylaşmasına ikna et :)

cut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Soğumuş sanırım :\

0|0
    0|0
  • alışmış olabailir sen hiç üsteleme kovalarsan daha iyi kaçar belki artık evlilik kapıda oldugu için byledir

0|0
    0|0
  • Bırak gıtsın sana yazık. Benım erkek arkadasım sımdı uzakta okuyo butun gun konusuyoruz yetmıyo zaman arttırmaya calısıyoruz :P bız de bokunu cıkarmısız bıraz ama öyle yanı

0|0
    0|0
  • Bence kendisine sormalısın

0|0
    0|0
  • ewt soğumştr hep aynı şeyleri yapmayınn

0|0
    0|0
  • Taktik yapiodur :) baska bisey dusunmen yersiz ;)

0|0
    0|0
  • Canım hevesini kırmam fakat aldatıyordur,erkek arkadaşımın sevgilisi vardı kız aldatıldığı anladı ben tarafından...

0|0
    0|0
  • aynısını bende yaşadım şimdi ayrı ayrı yaşıyoruzz

0|0
    0|0
  • doğruyu söylemek gerekirse ayrılacak senden

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır böyleyse soğumuş olabilir. Değişmeyi dene, sorunu kendinde ara.

0|0
    0|0
  • okumadim... birak ne hali varsa gorsun

0|0
    0|0
  • üstüne gitmemelisin. arada insan boşluğa düşebilir. mesajlar at güzel içerikte sabır göster.

0|0
    0|0
  • sen son zamanlarda ilgisiz davrandiysan belki ondan yapiyordu. bende sevgilim 2 haftadir ilgisizdi diye bügün hic ilgilenmedim, bunu bir sürede devam ettirecem. taktikte olabilir yani kiz arkadasinin yaptigi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Belki başka biriyle yazışıyodur!.. Senle ilgilenmeyenle ilgilenme 11 ay değil 11 senede olsa yol alanın yolu açık olsun.. Herkes işine baksın

0|0
    0|0
  • bence senden sıkılmış

0|0
    0|0
  • bir erkek için bir kız yoktur kızlar vardır.yoksa böyle olur işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...