Sarışın bayanların özellikleri nelerdir?erkek arkadaşlar okuyunuz.....

SARIŞIN SEVGİLİ ARAYAN ERKEK ARKADAŞLAR DİKKAT ETMELİDİR BU HUSUSLARA...HAKİKİ SARIŞIN BAYANLAR İÇİN..ESMER OLUPTA SAÇINI SARIYA BOYATAN BAYANLAR HARİÇ...

1-Sarışın bayanlar genelde zayıf uzun boylu ve ciddi bayanlardır

2-Sarışın bayanlar ince uzun topuklu ayakkabı giyerler

3-Sarışın bayanlar asla etek giyinmezler..pantolon ve eşofman giyerler

4-Sarışın bayanlar özellikle siyah renkli arabaları severler ve arabanın ön koltugunda oturmasını severler

5-Sarışın bayanların geneli yeşil gözlü olurlar ve esmer renkteki erkeklerden elektrik almazlar

6-Sarışın bayanlar sabah kalktıklarında genelde markete gidip ekmek ve gazete almayı severler

7-Sarışın bayanlar özellikle evin içinde degilde balkonunda oturup çay kahve içmeye bayılırlar

8-Sarışın bayanlar.esmer bayanlardan zeka olarak geri...güzellik olarak ileridedirler

9-Sarışın bayanlar asla sanal aleme takılmazlar.

10-Sarışın bayanlar denize girmeyi ve sahilde dolaşmayı çok severler

11-Sarışın bayanların kullandıkları sık kelimelerden birisi bir SANİYE BEKLERMİSİN bir SORIYIM...kime ne soracaklarsa artık...

12-Sarışın bayanlar çok ciddi yaklaşırlar erkege

13-Sarışın bayanlar spor yapmayı çok severler

14-Sarışın bayanlar esmer bayanlardan daha çok ğüzel ve anlayışlıdırlar

erkek arkadaşlara tavsiyem sevgilinizin sarışın olmasına dikkat ediniz...

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Sarışın bayanlar genelde zayıf uzun boylu ve ciddi bayanlardır (KABUL)

2-Sarışın bayanlar ince uzun topuklu ayakkabı giyerler (KABUL)

3-Sarışın bayanlar asla etek giyinmezler..pantolon ve eşofman giyerler (KABUL)

4-Sarışın bayanlar özellikle siyah renkli arabaları severler ve arabanın ön koltugunda oturmasını severler (KABUL)

5-Sarışın bayanların geneli yeşil gözlü olurlar ve esmer renkteki erkeklerden elektrik almazlar (KABUL)

6-Sarışın bayanlar sabah kalktıklarında genelde markete gidip ekmek ve gazete almayı severler (KABUL)

7-Sarışın bayanlar özellikle evin içinde degilde balkonunda oturup çay kahve içmeye bayılırlar(SÜPER KABUL)

8-Sarışın bayanlar.esmer bayanlardan zeka olarak geri...güzellik olarak ileridedirler(RED)

9-Sarışın bayanlar asla sanal aleme takılmazlar.(KABUL)

10-Sarışın bayanlar denize girmeyi ve sahilde dolaşmayı çok severler(ÇEKİMSER)

11-Sarışın bayanların kullandıkları sık kelimelerden birisi bir SANİYE BEKLERMİSİN bir SORIYIM...kime ne soracaklarsa artık...(RED)

12-Sarışın bayanlar çok ciddi yaklaşırlar erkege (KABUL)

13-Sarışın bayanlar spor yapmayı çok severler (KABUL)

14-Sarışın bayanlar esmer bayanlardan daha çok ğüzel ve anlayışlıdırlar (KABUL)

cut.

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 16

• 1- Ben o kadar sarışın tanıdım ama ciddisini görmedim

2- Ne bulurlarsa giyerler.

3- Ben neden tanıdığım sarışınlarda mini etek görüyorum hep?

4- Hangi kız ön koltuğu sevmez ki?

5- Bu değişkendir ama lafım yok. mavisi de var Amaaa ben koyu kumralım beni hep sarışınlar buluyor neden acaba?

6- Sabah? Dur ozaman yarın market önünde bekliyeyim bu maddeyi ozaman yazarım :)

7- Ona kim bayılmaz ki!

8- Bu doğru da olabilir bişi diyemem. Sarışın iş kadını görmedim!

9- Haltetmişsin bu konuda. Alemin kralına takılırlar Sen git barlara bak bir neler var.

10- Doğrudur herkes sever.

11- Zeka sı ona yetiyordur :)

12- Hı hı yatak odasına kadar ciddiler :D

13- Tabi güzelliklerine daha düşkünler

14- Güzel olmasına lafım yok ama anlayış kısmı biraz mantıksız gibi.

Neden sana mı asılalım?

Ben esmer severim.

2|1
    0|0
  • esmer sarışın farketmez. doğru düzgün biri olsun yeter.

1|0
    0|0
  • 2 tane sarışın hatun tavlayacağım diye oturupta bu yazıyı okumam kusura bakma .

0|0
    0|0
  • "3-Sarışın bayanlar asla etek giyinmezler..pantolon ve eşofman giyerler" etek giydiklerini daha dün gördüm :))

0|0
    0|0
  • palavra palavra palavaraaaaa ben esmer diiyorum

1|0
    0|0
  • yemin ediyorum 3-5 dakikadır sorunda mantık arıyorum.

[8-Sarışın bayanlar.esmer bayanlardan zeka olarak geri...güzellik olarak ileridedirler]

sonunda buldum

0|1
    0|0
  • kumral, hatta yurdumun genel erkek profiline göre sarışın bile sayılabilen bir adam olarak, sarışınların esmerlerden daha çok hazzettiklerini gözlemledim. sarışın hayranı bir adam olaraktan.

ya da benim beceriksizliğim mi acaba ?

0|0
    0|0
  • yav sen sarışın mısın?

0|0
    0|0
  • Sarışınları severim ama maddelerde çok yanlışlar var. Zaten genelleme yapmak doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • Beyler sarışınlara yüz vermeyin.

1|0
    0|0
  • hangi rnk iç çamaşır severler

0|0
    0|0
  • Not Defterine kaydedildi.

0|1
    1|0
  • Sarışın balık etli renkli gözlüden korkacaksın..

0|0
    0|0
  • harbi sarışınlar gerçekten çekici olur

0|0
    1|0
  • Allah aşkına kaç yaşındasın sen ya allahın kezbanı

1|0
    0|0
  • erkekler zaten hakiki sarışınları beğenmiyorki:))ben şahsen çakma sarışınları seviyorum:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beynini yemişsin sen ben orijinal sarışınım böyle bir kafa yaşamadım hiç:D . esmer kızlardan güzel olduğumu da düşünmüyorum. asla etek giymez ne amk ?

1|0
    0|0
  • yıl 2014 bıkmadınız genellemekten :D

0|0
    0|0
  • baska bir basliktaki yaziyi kopyalayip yapistirmadin umarim ?

0|0
    0|0
  • nbu sabahtan beri 10.000 c sarısın sorusu

0|0
    0|0
Yükleniyor...