Sarışın bayanların özellikleri nelerdir?erkek arkadaşlar okuyunuz.....

SARIŞIN SEVGİLİ ARAYAN ERKEK ARKADAŞLAR DİKKAT ETMELİDİR BU HUSUSLARA...HAKİKİ SARIŞIN BAYANLAR İÇİN..ESMER OLUPTA SAÇINI SARIYA BOYATAN BAYANLAR HARİÇ...

1-Sarışın bayanlar genelde zayıf uzun boylu ve ciddi bayanlardır

2-Sarışın bayanlar ince uzun topuklu ayakkabı giyerler

3-Sarışın bayanlar asla etek giyinmezler..pantolon ve eşofman giyerler

4-Sarışın bayanlar özellikle siyah renkli arabaları severler ve arabanın ön koltugunda oturmasını severler

5-Sarışın bayanların geneli yeşil gözlü olurlar ve esmer renkteki erkeklerden elektrik almazlar

6-Sarışın bayanlar sabah kalktıklarında genelde markete gidip ekmek ve gazete almayı severler

7-Sarışın bayanlar özellikle evin içinde degilde balkonunda oturup çay kahve içmeye bayılırlar

8-Sarışın bayanlar.esmer bayanlardan zeka olarak geri...güzellik olarak ileridedirler

9-Sarışın bayanlar asla sanal aleme takılmazlar.

10-Sarışın bayanlar denize girmeyi ve sahilde dolaşmayı çok severler

11-Sarışın bayanların kullandıkları sık kelimelerden birisi bir SANİYE BEKLERMİSİN bir SORIYIM...kime ne soracaklarsa artık...

12-Sarışın bayanlar çok ciddi yaklaşırlar erkege

13-Sarışın bayanlar spor yapmayı çok severler

14-Sarışın bayanlar esmer bayanlardan daha çok ğüzel ve anlayışlıdırlar

erkek arkadaşlara tavsiyem sevgilinizin sarışın olmasına dikkat ediniz...

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Sarışın bayanlar genelde zayıf uzun boylu ve ciddi bayanlardır (KABUL)

2-Sarışın bayanlar ince uzun topuklu ayakkabı giyerler (KABUL)

3-Sarışın bayanlar asla etek giyinmezler..pantolon ve eşofman giyerler (KABUL)

4-Sarışın bayanlar özellikle siyah renkli arabaları severler ve arabanın ön koltugunda oturmasını severler (KABUL)

5-Sarışın bayanların geneli yeşil gözlü olurlar ve esmer renkteki erkeklerden elektrik almazlar (KABUL)

6-Sarışın bayanlar sabah kalktıklarında genelde markete gidip ekmek ve gazete almayı severler (KABUL)

7-Sarışın bayanlar özellikle evin içinde degilde balkonunda oturup çay kahve içmeye bayılırlar(SÜPER KABUL)

8-Sarışın bayanlar.esmer bayanlardan zeka olarak geri...güzellik olarak ileridedirler(RED)

9-Sarışın bayanlar asla sanal aleme takılmazlar.(KABUL)

10-Sarışın bayanlar denize girmeyi ve sahilde dolaşmayı çok severler(ÇEKİMSER)

11-Sarışın bayanların kullandıkları sık kelimelerden birisi bir SANİYE BEKLERMİSİN bir SORIYIM...kime ne soracaklarsa artık...(RED)

12-Sarışın bayanlar çok ciddi yaklaşırlar erkege (KABUL)

13-Sarışın bayanlar spor yapmayı çok severler (KABUL)

14-Sarışın bayanlar esmer bayanlardan daha çok ğüzel ve anlayışlıdırlar (KABUL)

cut.

1|0
    1|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• 1- Ben o kadar sarışın tanıdım ama ciddisini görmedim

2- Ne bulurlarsa giyerler.

3- Ben neden tanıdığım sarışınlarda mini etek görüyorum hep?

4- Hangi kız ön koltuğu sevmez ki?

5- Bu değişkendir ama lafım yok. mavisi de var Amaaa ben koyu kumralım beni hep sarışınlar buluyor neden acaba?

6- Sabah? Dur ozaman yarın market önünde bekliyeyim bu maddeyi ozaman yazarım :)

7- Ona kim bayılmaz ki!

8- Bu doğru da olabilir bişi diyemem. Sarışın iş kadını görmedim!

9- Haltetmişsin bu konuda. Alemin kralına takılırlar Sen git barlara bak bir neler var.

10- Doğrudur herkes sever.

11- Zeka sı ona yetiyordur :)

12- Hı hı yatak odasına kadar ciddiler :D

13- Tabi güzelliklerine daha düşkünler

14- Güzel olmasına lafım yok ama anlayış kısmı biraz mantıksız gibi.

Neden sana mı asılalım?

Ben esmer severim.

2|1
    0|0
  • arkadaslar ben tatile ve plaja giden biri olarak bildiklerimi size söylüycem rus, slav, ukrayna ulkeleri kisaca sscb ve avrupali ulkelerinin buyuk kismi gunes gormedikleri icin turkiye, ispanya, italya plajlarina giderler bunun tek sebebi guneslenip bronzlasmak bu saydigim ulkelerin kadinlari esmer uzun boylu zayif erkekler hoslanir onlarla gezerler evlenirler onlara ilgi gosterirler onlari haysl ederler paraya felan bakmazlar cok abartiyonuz śu para konusunu sevgi saygi huzur oldugu surece paraninda bir çözümü oluyo sirf paraniz oldugu icin paraya bakar ya da kel oldugunuz icin kellige bakar felan diyonuz bu yazdiklarimi bilmesem dediklerinize harbi inanirdim esmer ten insani on plands tutar sarisinsan x kisiye hitap edersin esmersen 20x kisiye hitap edersin daha fazla bile olabilir plajlardaki sahillerdeki kadinlar esmer esmer diye ölüyo esmerlige laf atiyonuz ama insani düzgün isik gibi parlaysn bir bronz ten on planda tutar herkes kisa zaman icerisinde steroid kullanarak kasli olabilir (max 10-15 dk bir degerinin olmadigini dusunuyorum) esmerlik zordur ama bazilari aylar sonra oluyo sadece yilda 3 ay gibi güneślenme firsatimiz var kasi ise yilin 12 ay inda yapabiliriz size soyle de bir haberim var yabanci ulkelerde modacilar arasinda büyük kavgalar var kasli erkek görmek istemiyolarmiś onlar daha adamlarda ne kadar basit ve degersiz bisey oldugunu biliyolar onlar daha iyi bilir inšallah neticelenirde göt gibi kalirsiniz max 3 sene icinde neticelenir hepimizin hayali bronz ten o yüzden bu tarz konular acildiginda bildiginiz kadar konusun götünüzden sallamayin biseyler erkegin her daim esmeri makbul sarisini ise turkiyede araya síkísmiš belli bir kesime gosterir ben bu kesmi tanidim bu kesmin kizlari sifir sifir sifir kendilerine bakmazlar bok kokarlar ter kokarlar boylari kisadir guzellik ve asillikten yoksunlardir ota boka bakarlar kisaca hicbiseyleri yoktur onemli olan kendimizi kime gosterdigimiz

0|0
    0|0
    • arkadaslar solaryum diye bir cihaz var bronz ten onemli bisey olmasa niye insanlar bu cihaza girsin veya gunesin altinda yatmakla saatlerini gecirsin laf maf solemeyin su esmerlige dogudaki adamlara esmer diyonuz hepsinin saci sakalina karismis nasil anliyonuz esmer oldugunu burak ozçivit dedigimiz adam beyaz tenli ama esmer erkekler siralamasinda cikiyo ne is ya

• 5-8-14 maddeleri yanlis digerleri hakkinda pek bir bilgim yok onlarda yanlis olabilir

• esmer sarışın farketmez. doğru düzgün biri olsun yeter.

1|0
    0|0
  • 2 tane sarışın hatun tavlayacağım diye oturupta bu yazıyı okumam kusura bakma .

0|0
    0|0
  • "3-Sarışın bayanlar asla etek giyinmezler..pantolon ve eşofman giyerler" etek giydiklerini daha dün gördüm :))

0|0
    0|0
  • palavra palavra palavaraaaaa ben esmer diiyorum

1|0
    0|0
  • yemin ediyorum 3-5 dakikadır sorunda mantık arıyorum.

[8-Sarışın bayanlar.esmer bayanlardan zeka olarak geri...güzellik olarak ileridedirler]

sonunda buldum

0|1
    0|0
  • kumral, hatta yurdumun genel erkek profiline göre sarışın bile sayılabilen bir adam olarak, sarışınların esmerlerden daha çok hazzettiklerini gözlemledim. sarışın hayranı bir adam olaraktan.

ya da benim beceriksizliğim mi acaba ?

0|0
    0|0
  • Sarışınları severim ama maddelerde çok yanlışlar var. Zaten genelleme yapmak doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • yav sen sarışın mısın?

0|0
    0|0
  • hangi rnk iç çamaşır severler

0|0
    0|0
  • Not Defterine kaydedildi.

0|1
    1|0
  • Beyler sarışınlara yüz vermeyin.

1|0
    0|0
  • harbi sarışınlar gerçekten çekici olur

0|0
    1|0
  • Sarışın balık etli renkli gözlüden korkacaksın..

0|0
    0|0
  • Allah aşkına kaç yaşındasın sen ya allahın kezbanı

1|0
    0|0
  • erkekler zaten hakiki sarışınları beğenmiyorki:))ben şahsen çakma sarışınları seviyorum:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• beynini yemişsin sen ben orijinal sarışınım böyle bir kafa yaşamadım hiç:D . esmer kızlardan güzel olduğumu da düşünmüyorum. asla etek giymez ne amk ?

1|0
    0|0
  • baska bir basliktaki yaziyi kopyalayip yapistirmadin umarim ?

0|0
    0|0
  • yıl 2014 bıkmadınız genellemekten :D

0|0
    0|0
  • nbu sabahtan beri 10.000 c sarısın sorusu

0|0
    0|0
  • Doğal sarışın olarak görüşlerim şu şekildedir.
    1-) Ben zayıfım ama sarışın kadın fazla yerse şişmanlar. Anne ve babası fazla uzun olmayan esmerler olabilir. Boy kalıtımından dolayı kısa olabilirler. Çoğu yerde ciddi olarak ifade edilselerde kısmen doğru olmakla birlikte istisnalar vardır.
    2-) Sarışın kadın ne isterse onu giyer her insan gibi.
    3-) Sarışın kadın ne isterse onu giyer maddesinde söylediğim gibi etekleri seven türleride boldur. ( Ben severim mesela)
    4-) Siyah renkli arabaları severim ama hayal ettiğim araba siyah renkli değil. Herkes ön koltuğa binmeyi sever. Esmer abim ve sarışın ben birlikte bu gruptayız. Yani bunun ne kadın olmakla ne de sarışın olmakla hiçbir alakası yok.
    5-) Yeşil gözlüyüm. Esmerlerden hoşlanmıyorum. Bu madde doğru sayılabilir ama sarışınların çoğu mavi gözlü diye biliyordum.
    6-) Nefret ederim ve asla yapmam. Karakter meselesi ten rengi değil. Benim gibi üşengeçse yatar uyur.
    7-) Bunu daha çok yaş ile doğru orantılı buluyorum. Yaşlanınca belki severim.
    8-) Güzellik görecelidir. Zeka ise kıskanç esmerlerin kendini avutma yalanı. O güzel olabilir ama ben zekiyim. Bırakın bu işleri. Sarışınım. Üstün zeka belgem var. Tartışma bitmiştir.
    9-) Benim için kesinlikle doğru ama başka sarışınlar hakkında bir fikrim yok.
    10-) Kim sevmez?
    11-) Hayatımda bu kadar saçma bir şey duyuyorum. Bu yaşıma kadar hiç hatırlamıyorum. Ayrıca esmer ve saçını sarıya boyatmış bir kasiyer bilmediği konuda bu cümleleri kurarak üstünden yardım isteyemez mi?
    12-) Bu benim için doğru.
    13-) Severim ama yatıp uyumak kadar değil.
    14-) Güzel miyiz bilemem de açıkçası ben kötü bir özelliğim olmasına karşın çok anlayışlı olduğumu düşünmüyorum.
    Sarışın deyince erkeklerin aklına tatil köylerinde gördükleri Svetlana,
    kadınların aklına kedicikler geliyor ve onların özelliklerini bütün sarışınları dahil edip listeliyorlar. Svetlana'nın uzun boyu, ince bacakları. Kediciğin zekası, anlayışlı dudak büzüşü. Svetlana'nın Rusya soğuğunda giydiği pantolon. İnsanlar farklıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...