Tek cevabından senin karakter analizini çıkardığını sanan insanlar hakkında ne düşünüyorsun?

Burada ya da her hangi bir ortamda bir söz ediyorsun ve o ettiğin sözün geri planını hiç sorgulamadan, düşünmeden insanların kendi zannettikleri şekilde algılayıp seni bir kalıba sığdırmaları hakkında ne düşünüyorsun?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• O değil de neoldu kişilik analizi :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tek cevaba göre analiz yapmıyorum birisinden huylandıysam kalkıp cevaplarına göz atarım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • düşünmeye gerek görmüyorum, çok sıkıldığım bir anımdaysam uzatırım yoksa banane.

0|0
    0|0
  • Kafalarına göre sınıflandırıp o şekilde yargılıyorlar seni. Hiç kimse umrumda değil. Bilen bilir zaten, gerisi bilmese de olur.

0|0
    0|0
  • denk gelmedim...

0|0
    0|0
  • fazla sığı olduklarını düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Onlar için ben g*tüm benden uzak dursunlar. Hiç tartışmaya girmiyorum, genel olarak ok kötü ben olayım yeterki bir zittirin gidin tutumu hakimdir.

0|0
    0|0
  • Ben söylediklerimden mesulüm onların ne anladığından değil ne anlarlarsa anlasınlar umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • bu konudan bu kadar rahatsiz olduguna gore ya aykiri ya asiri ya da anlasilmayan bir kisiligin var.Iste sen boyle birisin.Tek kelimenden anladim!(Ciddiye alip sovme sadece latife ettim:))

Gereksiz insan derim.

0|0
    0|0
  • Genel bir cevap yapısına bakarım ona göre üç aşağı beş yukarı bir şeyler çıkar.

0|0
    0|0
  • tam bir saçmalık o ya sinir oluyorum o tarz şeylere o an ki ruh halimle o cevabı vermiş olabilirim yani

0|0
    0|0
  • o anlık sözle veya durumla bir kişi hakkında yargıda bulunmam.

0|0
    0|0
  • özel yeteneklerini üstümde deniyorlar...

0|0
    0|0
  • Hiç bir skm bilmeyen insanlar olarak

0|0
    0|0
  • Hic bisey dusunmuyorum beni vezir sansalar neoluuur rezil sansalar ne olur. he der gecerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...