7 kilo vermem lazım, hangi sporla?

manken gibi fiziğim olması için tek fazlam 7 kilom.bunu spor ve diyetle vermek istiyorum sizce bir spor salonuna mı yazılayım yoksa tenise ilgim de var tenise mi başlasam.hangisini yaparsam daha kolay kilo verebilirim?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• tenisle kilo veremezsin

spor salonuna yazıl canım bide hergün 1saatlik bir yürüyüş yap

boy ve kilo kaç şuan

0|0
    0|0
    • boy 1.75 kilo 66

• spor salonunda zayıfla ama uzun yıllar tenis yaptım sadece kol ve bacak kaslarını kuvvetlendirir hareket edersin şuan direk tenise başlama faydası olmaz sonra tenise yazılırsın

• hımmm çok teşekkür ederim tavsiyeniz için

Erkekler Ne Diyor 11

• yaz ayları geldi ne güzel yüz işte

1|0
    0|0
  • Yüzme sporu en iyisi,

0|0
    0|0
  • Yüzmelisin kesinlikle!

1|0
    0|0
  • Aslında çok kilon yok. normal kilodasınız

ama daha fit olmak için siz 2 ayda dahi istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.

ben 15 kiloyu 3 ayda vermiştimde

normal kilodan sonra vermek istediğimi daha zor vermiştim sonunda kullandığım bir program ile 1.5 ayda istediğim kiloya geldim..

ilgilenirseniz yazabilirim :)

0|0
    0|0
    • tabi yazarsanız sevırıım sanırım tenis kilo verdirmez demiş arkadaşlar katılıyor musunuz siz bılıyorsunuzdur

• hepsi çok fazla değil mi?karışım yan etki yapmasın bu kadar bitki?

• aktarlarda bu formül var o önermişti banada onlar bilir yararınıda zararınıda söyler

• koş yüz bisiklete bin hızlı tempo yürü ama bu sporlar yetmeyecektir unutma hamur işinide fazla kaçırma:))

0|0
    0|0
    • günde 1 saat yürüyüş yapıorum ama tatlıya çok düşkünüm:s

• <Neden ne oldu devlet sırrımı:))

• kardio ve beslenme

0|0
    0|0
  • Gel bize fındık topla. Yevmiyede veriyoruz. Verdigin kilolar ve mis gibi köy havasida cabası

0|0
    0|0
  • boğazına sahip çık verirsin

0|0
    0|0
  • Beyaz ekmeği ve şekerli asitli içecekleri keserek başlayabilirsin.Kilo vermek için düzenli bir spora pek de ihityaç yok,günlük kalorinin altında beslenmen yeterli.

0|0
    0|0
  • kısa zamanda veremezsin

0|0
    0|0
  • Manken gibi bir fizik olması için sadece 7 kilonuz varsa bu demektirki şuanda bile çok güzel bir fiziğiniz var. Biraz karbonhidrat ve şeker diyeti ve birazda yürüyüş,2 ayda sizi istediğiniz kiloya ve tamamen manken gibi bir fiziğe kavuşturur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• tenisi ekstradan yapmak daha mantıklı gibi. spor salonuna yazıl ya da evde çalış, illa tenis istiyosan bunların haricinde tenise başla.

1|0
    0|0
  • spor salonu derim ben

1|0
    0|0
  • spor salonu

sıkı bir diyet

1|0
    0|0
  • düzenli olarak koşup az yemek yersen abur cuburdan uzak durursan kısa sürede verirsin

1|0
    0|0
  • 3 ay fitness yap yemene dikkat eti,7 kilo veriyorsun tamı tamına.

annem verdi.

1|0
    0|0
  • fitness çok güzel verdirtiyor ama yaparken vermiyosun bırakınca veriyosun birden :D

1|0
    0|0
  • kardiyo çalışmalısın

0|0
    0|0
  • plates egzersiz yürüyüş koşu ter attıran her şey

0|0
    0|0
  • boğazı kısacaksın öncelikle sonra yürüyüş akşamları

0|0
    0|0
  • tenise başla hem kafanı dağıtırsın