2013 Yılı LYS sınavında akp milletvekilinin oğlu yerine başkasını soktu.

Arkadaşlar bu yıl aramızda LYS ye girenler olmuştur. Bundan önceki yıllarda da böyle oldu ondan öncekilerde de olmuştu. Yanlız çoğu basına duyurulmadı ört bas edildi. Ben hatta hatırlıyorum 2010da girmiştim 3 defa sınav puanlarını değiştirdiler.

Şu son zamanlarda hemen hemen bütün sınavlar şaibeli geçiyor. Buna ne diyeceksiniz ? Böyle bir şey olabilir mi ? birde bu insanlar din diye ortalığa çıkıyorlar. Madem öyle bu kadar insanın hakkını tek tek nasıl ödeyecekler ?

Sizler ne düşünüyorsunuz ? bizler böyle sürekli susacak mıyız ?

haberin linki : link

1|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• 5 kişininde optik formu kaybolduğu için sonuçlar açıklandıktan sonra o 5 kişiye tekrar sınav yaptılar..

Cemaatteysen çalışkan olmana gerek yok en kral bölümde okursun.

0|2
    0|0
    • Bana cemaatten bir arkadaşım, gittiği ev abisinin polislik sınavı için sorularda yardımcı olacağını hiç korkmadan söylemişti. Hatta seni severim, sende gel yardımcı olalım falan demişti. Bu insanlar cemaat evlerinde polislik sınavının sorularını dağıtıyorlar. Sonrada bu polisler yetişiyor malumunuz halkımıza olanları görüyoruz.

• Biz kıçı kırık fen edebiyata kapak atıcaz diye g*tümüzü yırtıyoruz stresten saçımız dökülüyor adamlar neler yapıyor ya bu yedikleri kul haklarını nasıl öedeyecekler ölünce merak ediyorum

• Bak kardeş haberiniz yok, bir tane akpli millet vekilinin kızı özel okulda tıp okuyor. Bu kıza özel, sırf kız için yasa çıkarıyorlar ve kız hacettepe tıpa geçiyor :) sanırım bu sene mezun olmuştu

link

link

bunları bir incele. Bunlar buz dağının görünen kısımları. Buz dağının görünmeyen kısmında ne yapıyorlar acaba

Kızlar Ne Diyor 5

• sanki olmuyor muydu daha önce

0|0
    0|1
    • Önceleri olması şimdi olanı haklı kılmaz. Sizin zihniyet bu işte. Bana kalkıp sınavda yapılan sahtekarlığı savunmaya çalışma. Geçmişte haksızlık yapanların cezasını 2013 yılında giren, tüm yılını heba etmiş masum arkadaşlar mı çekecek ? Ben anlamıyorum sizin gibi insanların zihniyetini. Neden pis bir şey olduğu halde köşe bucak savunmaya çalışıyorsunuz hiç anlamıyorum.

• Yazarım arkadaş sanane ! Yazarım. Sen niye bu kadar rahatsız oluyorsun ki ? bu kadar insanın hakkının yenilmesini dile getirmek neden bu kadar rahatsız etti seni ? madem bu kadar gereksiz buluyorsun girip soruya cevap verme kardeşim.

• yazma demedim nereye yazarsan banane be .

• Hakkımızı yiyorlar böyle..Adalet anlayışı böyle işte..

0|4
    0|0
  • Tek bir millet vekilinin yaptığını bütün partiye yükleyemezsin

Bu adamın kişiliğiyle alakalı bir durum

0|1
    1|4
    • bunu ak partinin çoğu milletvekili yapıyor. böyle kanıtla gelince partiye yükleyemezsiniz diyorsunuz iddia ortaya atılınca yoktur diyorsunuz. bu kadar kıvırmayın ne olur.

• tek bu adam yapmadı ki, açıklamayı okumadın mı ? daha geçenlerde yaşanan skandalları hatırlamıyor musun ? hatırlamıyor olabilirsin. Bizler unutmadık. Sana şöyle söyleyeyim, şuana kadar girdiğimiz bütün sınavlarda böyle şeyler yaşandı ama çoğu basına duyurulmadı. Bizzat kendimden biliyorum. Çok unutkan bir milletiz.

• peki o zaman..

• Nefret ediyorum bu devletin başındakilerden haksızlık yapıp onca öğrencinin hakkını yiyenlerden.

0|1
    0|0
  • sınava kendi yerine başkasını sokma durumu ilk yaşanmıyor o nedenle yadırgamıyorum.yadırgamamak onaylamak anlamında değil elbette.bunu yapabilen bir kişi hakkını yediği binlerce insanın hakkını, nasıl ödeyeceğini düşünüyor mu acaba? eğer düşünmediyse bence durup düşünmesi gerekir fakat bunu düşünebilecek vicdana sahip olan bir insan zaten kendi emeği dışında kazanım sağlamayı aklına bile getirmezdi.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• işine gelince müslüman işini gelince sahtekarlık.şeriat istiyoruz derler her türlü pisliği yaparlar.işlerine öyle geliyor çünkü.parayı iyi kaldırıyorlar tabi.din iman diyip halkı kandırmak kolay tabi.

0|1
    0|0
  • Bunlar kendilerine bağladılar hortumu kendilerine bağladılar ! link

Şaka bir yana her yere kendi elemanlarını yerleştirmeye çalışıyorlar bunların alayının ..

0|0
    0|0

• topuna sokim bunların

0|2
    0|0
  • Hadi beyler... Çankaya'ya yürüyoruz.

0|1
    0|0
  • Sehven olmuştur. Bir de camiye ayakkabılarıyla girdiler.

0|1
    0|0
  • türkiye'de normal

1|1
    0|0
  • artık böyle şeylere şaşırmıyorum bile.. adi şerefsizler.

0|1
    0|0
    • :) kıvıran biri varsa o da belli :)

• Sizinle ak parti şu parti bu parti muhabbetine girmiyeceğim

Siyaseti de sevmem zaten chpden biri olsaydı yine aynı şeyi söylerdim

• bizzat kulaklarımla duydum ben. Kimse yalan falan diyemez. Ben eminim ki bunlar bizim bildiklerimiz. Buz dağının görünmeyen kısmında neler oluyor acaba ? bir de ne kadar güveniyorlarsa kendilerine sokakta millete polislik sınavının cevaplarını dağıtıyorlar ne kadar pişkin.

• napak adam milletvekili bu ülkenin gaymağını yiyecek tabi

0|0
    0|0
    • Ben ve benim gibi insanlar olduktan sonra böyle rahat olamayacaklar ve bu yapılanlar fitil fitil sorulacak bu insanlardan. Biz unutmayız.

• Sanane olum adam zengin ki sokuyor ? :D bizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Ya bunlara kamalan vuracan da

0|0
    0|0
Yükleniyor...