Akrep Kadını Boğa Erkeği?

Aranızda akrep kadınıyla veya akrep olup boğa erkeğiyle evli olan veya sevgili olanlar anlaşbiliyormu ? karakter başka elbettede astrolojide bir gerçek lütfen gelip saçmalık yok burcuda olurmuş bilmemne

İnanmayan yorum yazmasın bilgi sahibi olanlar veya durum içinden çıkarım yapabilecekeler yazsın!

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben Baoğa'yım ve ne çektiysem Akrep burçlulardan çektim.

Zor anlaşan iki ayrı burç. Iki tarafta baskınlığı seviyor ve iki tarafta sözünün geçmesini istiyor. En kötüsü de ikisi de birbirinden inatçı.

Her şeye rağmen arada güçlü bir bağ oluşuyor ve belli bir zamandan sonra bir taraf alttan almayı kabulleniyor. Zor ama zorluğunu aşarlarsa da bribirlerine gerçekten sağlam kenetlenebilirler..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanıtları bekleyelim bare reyiz yarın öbürgün akrep oldugunu öğrendiğim kızları direk şutlarım belki

0|0
    0|0
  • Allaaaaaaaah

Böyle cehalet görmedim ben

Astroloji de bir gerçek mi ?

Asroloji demek Yıldız falcılığı demek..

Bu işler resmen dine küfürdür.

Haram işliyorsunuz ayan beyan. Bunlarla hayatınızı şekillendirerek, yön vererek

0|0
    1|0
  • Ben boğa yım.

Döverim ( Kadına karşı değil )

Söverim ( Kadına karşı değil )

Agresifim

Ben böyleyim yani. Çok çabuk mutlu olurum , çok çabuk üzülürüm.

0|0
    0|0
    • şefkat yokusunumusundur?

• karşında çok cici sevgi dolu bir kız var tek istediği şefkat mesela ? anlarmısın bunu verirmisin biraz sert mizacınız var sizin

• İnsanız abla sonuçta aa boğayız diye hayvan olmadık ya. Abartmayalım burçlarada o kadar takılmayalım.

Kızlar Ne Diyor 7

• Akrep su grubu burcudur hareketlidir,değişkendir.Akrep kadar lanet bir burçta yoktur üzerine alınma lütfen.

Boğa toprak grubu burcudur sabittir ayrıca evine toprağa çok bağlıdır.İşine aşırı düşkün olur.

Akrep kadını ilgi bekler sürekli,ateşlidir de ileri de bunların hali nice olur diye düşünüyorum.

Bu bir kayayı suyun aşındırması gibidir.Kaya sağlamdır ama su da yıpratıcıdır sonunda kaya erir su akar iki tarafta kaybeder.

0|0
    0|0
  • İki burç da kendi yollarına gitmeye alışkındır ve bunu yaparlar. Mars ve Plütondan etkilenirler, bu onların duygularını dışavurumda kendilerini kontrol edemediklerini gösterir. Eğer hakimiyetini kaybeder ve zehirini size akıtırsa, tek yapabileceğiniz şey susmaktır. Güçlü duyguları yüzünden Akrep kadınları gizemli görünmeye meyillidirler, bazen bu yüzden gerçeklikle olan bağlarını kaybederler.

Bir Akrep kadınını kıskançlığından ve sahiplenme isteğinden vazgeçiremezsiniz. Bunalr bir ilişki için iyi özellikler değildir ve başlangıçtan itibaren ona doğru dürüst davranamazsanız, şansınız yok demektir, bunu hemen hisseder.

Akrep kadını, birçok erkeği kendine çeker, dışarıdan çok cazip ve çekici görünen bir kadındır.

Akrep kadını, her türden insanı hemen anlamasıyla kendini gösterir. Adeta insanın içini görür. Bu yüzden arkasından dolap çevirme fikrini hemen unutun. Böyle bir durumda aynısı başınıza gelecektir.

0|0
    0|0
  • hiç boğa sevgilim olmadı :(

1|0
    0|0
  • akrep boga anlasabilir ama uzun surmez akrep ilgi anlays bekler boga sabirsizdir zıt burclar dgldir ates gurubu su gurubu diye zitlık olmaz

0|0
    0|0
  • Akrep ve boğa zıt burçlardır.

Zıt olduğunuz için muhtemel birbirinizi çektiniz. :) Ama zıt burçlar o kadar zıttır ki yani bir çok iyi olursun bir çok kötü olursun. Asla ortasını tutturamazsınız. Bu yüzden iyi şanslar. :)

0|0
    0|0
  • İkiside inatçı sanki?

0|0
    0|0
  • akrep burcuyum lanet kahrolası bir belayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...