Evcil hayvanınızın ismi isimleri ne ya da ne isim koyardınız olsaydı ve türü cinsi ne olurdu?

evcil hayvanınızın ismi isimleri ne ya da ne isim koyardınız olsaydı ve türü cinsi ne olurdu?

0|0
27|15

En İyi Kız Görüşü

• İran kedim vardı ..İsmi Hürrem'di abi <3

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Zürafam olsa adını Zetro

Alageyik için Alabuğa

Karıncaya Astro

Kedi için Barry Benson

Maymuna Wazowski

İguana için Boo

Sincap için Margo

Sloth(tembel hayvan) için Mantis

:)

0|3
    0|0
  • 18 Tane kedi besledim

en son raki-rakiye isimlerini kullandım

link iste buydu

erkek sandım raki koydum

kızmış rakiye oldu :D

0|2
    0|0
  • Bir hamsterım var adı "Zibidi"

Bir kedim vardı ama artık yok :((

Bir kere daha kedim olursa adını "Bastet "koyacağım.

1|1
    0|1
    • Bastet ve sekhmet isimli baktığım kardeş kediler vardı bana eski günleri hatırlattın :) umarım yine tatlı bir tüy yumağın olur :)

• aa biliyor musun bir ihtimal isis olabilir :) Maat mi düşündüm ama o zaman onu bilmiyordum sanırım :D

• Yok hathor olmadığına eminim o benim aklımda aşk tanrıçası olarak yer edinmiş ama haklısın ya isis annelik yani maat adalet miydi? Ben onu hep anneliğe yakıştırıyordum. Neyse isis koyduysam çok mantıklı olmuş o zaman :)

• link

cavit.

0|1
    0|0
  • Kedilerimden birinin adını Pamsı koymuştum, aslında önceleri adı pamuktu ama sonra gitgide değiştirdim ve pamsı demeye başladık saçma ama güzel isim :D

Bir kedimizin adını da Beyaz Isı koymuştuk :D bu da saçma biliyorum ama beyaz bir kediydi çok güzeldi ya kayboldu neyse :(( bu ismi de canısı falan deriz ya ordan esinlenerek koymuştum :D çok yaratıcıyım öyle değil mi? :D

sonra iki hamsterim vardı isimlerini Hamsel ve Gretel koymuştum :D

0|1
    0|0
  • Kedim var adı da marul .

0|2
    0|0
  • Kedimiz vardı, bizim manyak çocuklar adını Hektor koymuştu ya.. :))

0|2
    0|0
  • sanırım 3.sınıfa giderken alınmıştı ilk balıklığım adı kardelendi 7 güne öldü sonra kedim almıştık adı badem di hiç yola çıkmaz söz dinlerdi ama bir kere çıktı ve çıktığı gibi öldü 2yıldırda erkek arkadaşımn aldığı beta balığım var adı Taamıs sapasağlam gözüm gibi bakıyorum :D

0|1
    0|0
    • Sen bence bişi besleme :D Öldürüyorsunuz zavallıları :D

• bilerek ve ya isteyerek değil ilk balık sudan dolayı öldü kedi yola çıktığı için öldü kedi annemlerindi zaten eve gittikçe görüyordum :( aslında ben hayvanların böyle evlere kulübelere fanuslara kapatılmasına evcilleştirilmesine karşıyım bana saçma geliyor hayvanlara eziyet ediyoruz bence .Erkek arkadaşm almasaydı eğer ben balık falan almazdım o aldığı için bakıyorum suan

• 2 kusum var biri besktas öteki mavis

0|1
    0|0
  • Muhabbet kuşum vardı ismi arsızdı.

0|1
    0|0
  • Bi kedim var ama kopek ismi olmasina ragmen ismini 'ares' koydum, cok seker geliyor:D:D

0|1
    0|0
  • Dün aldığım muhabbet kuşuna mösyö diyorum şu an ama henüz kesinleşmedi :) Bir de gofret diye bir pekinezim var.

0|1
    0|0
    • Çok uyumlu olmuş isimleri umarım benim de iki tane olur ve ben de Bastet ve Sekhment koyarım adlarını :))

• İsis?Hathor?

• muhtemelen İsis'tir anne deyince akla gelen ilk isim belki bir ihtimal Hathor da olabilir ama Bastet'in annesi İsis'tir aslında ;)

• Kedi alırdım cinsi o kadar da önemli değil adını da tombiş,üşengeç,milka şu üçünden birini koyardım herhalde o anki ruh halime bağlı :D

0|1
    0|0
  • allah rahmet eylesin bir civcivim vardi adi sibelcandi.sokagmzda bitane kedi var ben ona bakiyorum adini lamia koydum

0|1
    0|0
  • Kedim olsa siyam kedisi ve dişi olsa adını ne koyacağımı bilmem :D

Erkek olursa Randy falan koyarım ya da Roko.

Köpek olsa Border Collie erkek olur kesin ona da aynı isimlerden koyardım heralde..

0|1
    1|0
  • Rottweiller almayı düşünüyorum erkek ve ismi de Ateş olucak

0|1
    0|0
  • evcilhayvanımyokkibenim

0|1
    0|0
  • Benim köpeğim vardı daha doğrusu çok köpeğim oldu ama en sonkinin ismi çilekti :)

0|1
    0|0
  • İran kedim vardı ..İsmi Hürrem'di abi <3

0|1
    0|0
  • Ben genelde hayvanlarımın renklerine göre isim takıyorum :D

0|1
    0|0
  • hamdi adında bir civcivim vardı.

0|1
    0|0
  • evcil mevcil anlamam köpek alır adını eski sevgiliimin adını koyardım :DD

0|1
    0|0
  • hiç olmadı

0|1
    0|0
  • köpek olurdu retriever olurdu ismi icin bir fikrim yok ama spero fena olmazdi

0|1
    0|1
  • cins hayvan alan hayvandır. açık ve net. sokakta onca hayvan var yardım bekleyen. bu zekailer para yatırıyor.

0|1
    0|1
  • Bir siyam kedim var. Adı Royal. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• link Bu arkadaşın adı Nuri. İsmin kaynağı Nuri Alço. Aynı Nuri Alço gibi biriydi. Mahallenin eşkiyası, sarıbelası, tecavüzcüsüydü. 13 yıl süren ömrünü 2011'de sonlandırdı.

Diğer resimleri ;

link

link

link Bu arkadaşın adı da Tarçın. Daha 10 aylık bir kereta.

Hayvan isimleri olarak ;

Muhabbet kuşuma ZAGOR ismini koymuştum.

Su kaplumbağalarıma ninja kaplumbağalardan esinlenerek Leonardo, Michilangelo, Donatello ve Rafael olarak isimlendirmiş.

Mr. Jingles ismini bir hayvanıma vermek isterim. (The Green Mile - Yeşil Yol filmindeki fare)

Scrat - Ice Age

Teddy - A.I. : Artifical Intelligence

Wilson - Cast Away

0|1
    0|0
  • Bütün sacma isimler bizde ilk kedimizin adı peluşdu sonraki peluş 2 en son gelen çiçek simdide köpegimiz var negro aslında negrita olması gerekiyordu ben olsam mitolojik hoşuma giden isimlerden birini koyardım

1|1
    0|0
  • Kedim var ismi yok. Köpeğim de oldu ama isimlerini ben koymadım.Ne bileyim isim koyamıyorum hayvanlara. Sırf ben düşünebiliyorum diye ona da insani bir tema katmak bana kasıntı geliyor.

0|1
    0|1
  • Bi köpeğim var adı Lucy. Türkçe isimler ne biliyim bana çok saçma geliyor. İngilizce varken türkçe pff

2|1
    1|3
    • Evet türkçee püff sende ingilizsin zaten adında tommy :D

• Kendi özümüze sahip çıkarsak kim gelirse gelsin bizi bölemez ama senin gibiler olduğu sürece bu ülke herzaman tehlikede demektir yarın anket yapsalar ana dil ingilizce olsun diye bazı özentiler gidip olsun der.

• Vurma abi dur abi

• muhabbet kuşum vardı sapsarı adını limon yapmıstım çok fırlamaydı :( ama öldü

0|1
    0|0
  • Kedilerimizin isimleri şöyleydi;

Venüs, Gonzo, Hun, Hırka, Misket, Aygen

Gonzo'yu özledim ben.

0|1
    0|0
  • Muhabbet kuşumuz var adı tırsak bir de kedimiz var adı kırpık

0|1
    0|0
  • Kedim British Shorthair Cinsi 10 yasında yaşlı bir İngiliz kedisi.

Adı DÜŞES<3

0|1
    0|0
  • geniş bir çiftlikte özgürce koşup yuva kurabilecekleri bir ortam sağlayabilirsem ancak evcil hayvanlarım olabilir. kedi, köpek, koyun, tavus kuşu, kaz, ördek, inek...ve at. oldukça zengin olmak gerek :) köpek için kıtmir olabilir.

0|1
    0|0
  • Merhaba niksiz abicim;

Kedim olursa;

Sevcan

Paspas

Pıtır

Kuşum olursa

Aycan

boncuk

Mercan

1|1
    1|1
  • Ulan hissettin mi noldu mk :D

5-6 sene önce ölen muhabbet kuşumun ismi kobraydı asdfdsafg :D Şaka yapmıyorum, gerçekten kobraydı :))

0|1
    0|1
  • Tarantulalarim var disi olan cirkef erkek olan yobaz

0|1
    0|0
  • Sissy - Goldy

0|1
    0|0
  • bir hayvanım olsa adını harakiribabuşkitobinbonitoş. cinsi fark etmez.

0|1
    0|1
  • dogo almak istiyorum , adını bulut ya da kont koyacam

0|0
    0|0
Yükleniyor...