SİZCE ONUNLA ARKADAŞLIĞIMI BİTİREYİMMİ?

Arkadaşlar benim çok yakın bir arkadaşım var bebekliğimden beri hatta babalarımız bile çocukluk arkadaşı herneyse bu arkadaşım ben ne yapsam taklit ediyor aslında ben bu duruma itiraz etmiyordum ergen gibi ama artık yetti düşünün telefon şifresi bile benden özenti arada yüzüne vuruyorum bunun özentilikle ne alakası var diyo bildiği şeylerin %90ını benden öğrendi bide o konulardan bana bilgiçlik yapmıyormu,deli oluyorum..Birde beni geçmişte yaptığım bazı hatalardan dolayı hafifmeşrep bir kız olarak kendisini ise düzgün,namuslu bir kız olarak görüyor bunu hiç yüzüme vurmaı ama ben konuşmalarından anlıyorum..Geçen gün bununla beraber alışverişe gittik benim bandanamı taktı herneyse önünden geçtiğimiz her mağazanın camına bakıyordu bende bundan nefret ederim işte yapma falan dedim beli 100 defa yaptı aynı şeyi bende en sonunda bandanayı saçından çektim ama herkesin önünde değil dur bağliyim özür dilerim dedi bir git dedi bende herkesin önünde yapma şunu camlara bakıp durma dedim oda sanane dedi bende ama o taktığın benim dedim oda al o zaman diye üstüme fırlattı noldu küstünmü özür dilerim dedim buda yine ya bir git dedi sizce onunla arkadşlığımı bitireyimmi? nasıl bitirebilirim ne diyim ona mesaj mı atiyim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• küçük şeyler bunlar. arkadaşlığını bitirme. biraz uzaklaş bakalım ne olacak.. ayrıca seni kıskanmıyor bence. eğer öyle olsa seni taklit ettiği bu kadar bariz olmazdı. sadece tuhaf bir karakter :) sana tavsiyem de her zaman kendin gibilerle takıl. kendinden olmayanla beraber olmak zordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• :) ne yazacağımı bilemedim :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşında kişilik gelişimiyle ilgili sıkıntılar var kendine has bir kişilik oturtamadığı için seni bir idol olarak görüyor. Seni taklidi bundan ve de diğer tavırlarıyla da senden kendini üstün gösterme çabası içinde...

0|0
    0|0
  • Soğuk davran yeterli düşman olmayın gerek yok az görüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...