Ona encok ihtiyacim oldugum zamanda beni yanliz birakmasi

3 yildir üni okuyorum bu yaz agustosta son sinavlarimi yazip insallah bitircem. Sonrada sevgilimle evlilik istiyoruz. Eger bu sinavlari gecemezsem 1 yil uzicak, bunu ikimizde istemiyoruz. Ben 2 haftadir evde deli gibi sinavlara calisiyorum. Gecenlerde sevgilimden biraz daha cok ilgi istedim, nebileyim gün icinde ara dedim. Ama cok ters cevap verdi, isyerinde vakti olmuyormus, aradigi yetmiyormuymus falan. Dünde ben istemedigim halde havuza gitti bütün gün ordaydi. Bense evde calistim sicakta. Ondan biraz saygi biraz destek bekledim. Ama yok yok. Dün aksam biraz gönlümü almaya calisti dikkat edicem bundan sonra dedi. Ama bugün bir günaydindan baska bisey yazmadi bu saate kadar. Su an calisiyor, ama insan biraz caba gösterir, kendimi kötü hissediyorum derslere veremiyorum kendimi. Onu asla aramam pesinden kosmicam fazla. Ama bana neden böyle yapiyor anlamiyorum. Konu acilincada sakn okulun uzamasin bu sene bitir demesini biliyor, cok kolaydi sanki. Bide bile bile beni üzüyor

Güncellemeler:
beni duymus gibi aradi simdi, dün havuzda heryeri yanmis heryerim kipkirmizi agin tuttu diyor gülerek... sizde bu dün aksam icin pisman oldugunu mu gösterir

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• eğer bir erkek çalışıyorsa iş yerindeki telefona bakış açısını bilemezsin belki ona kılıbık denmesi hoşuna gitmez ne dersin buna türk insanı böledir elinde bir telefon görse hemen adını kılıbığa çıkartırlar o sen rahat ders çalış diye seni aramıyo sense ona trip aıyorsun.. hem çouğun ayda yılda bir izni olmuş arkadaşlarıyla toplanmışlardır gitmişlerdir çok büyütüyorsun olayları sakin ol sınavına odaklan

0|0
    0|0
    • ailesiyle gitti havuza. ne bileyim cok bir dönemden geciyorum abartiyo olabilirm ama beni öyle terslemeyebilirdi

• sonradan gelip senin gönlünü almaya çalışıyorsa hatasını anlamıştır seviyor seni onunda sıkıntıları var belli

Erkekler Ne Diyor 2

• hımm belkı oda ıs ortamında sınır sıtres yapıyodur .ne bolum okuyosun

0|0
    0|0
    • bilgisaya mühendislik. almanyada okuyorum türkiyede nekadar sürüyo bilmiyom burda 3 sene iste normal..

• tip en az 6 sene sürüyor. Dersler 7nci ayin ortasinda bitiyor, ama sinavlar agustos ayinada sarkabiliyor bazen.

• SAOL SORMAMYA GEREK KALMADI BENI ENGLLEMIS ZATN

• sen ders çalışırken o aşnefişnede:D

0|0
    1|0
    • ya öyle degil gittigi havuz bir akrabalarina ait, ailesiyle gitti aslinda.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaptığı davranış kesinlikle yanlış böyle bir durum benidme başıma geldi senin yapman gereken şey derslerine yoğunlaşman ve sadece derslerle ilgilenmen . Erkekler böyledir ilgi görmeyince ilgisiz kalırlar ama sonra kedi gibi gelir bu zor zamanı yalnız atlat ki bundan pay çıkaramasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...