Merak ettiğim bir konu var neden kızlar hep fotoğraf çekinirken Atlet askılarını Sütyen askılarını gösterir ?

Nerdeyse ülkemizin %85'i fotoğraf çekinirken hep omuzunu açar Atlet askılarını Sütyen askılarını gösterir. bunun nedeni ney sizce ? yani erkekleri tahrik etmeye mi çalışıyolar ? ne yapmaya çalışıyolar ? Kızlardan cevap bekliyorum.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• yapanlar dediğin şey içindir bence bak ne kadar sexyim imajı vermeye çalışıyorlar pehh! :D

0|1
    1|0
    • teşekkürlerr

• ama düşen de çok erkek oluyo o numaralara :D

• Şahsen ben düşmüyorum. benim için önemli olan dış güzellik ve iç güzellik sexylik boş :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet bazı kızlar özel olarak yapıyor. Erkeklere gönderme yapar gibi.

Benim tanıdıklarımın çoğu bende dahil hiç öyle fotografımız yok. Tam zıttına herşeye çok dikkat ederim.

0|1
    0|0
  • Yapmam asla. göstermek çok itici o ne be. bilerek yapanların niyeti malum. geriside tesadüftür.

0|1
    0|0
  • herkes kendini güzel sanıyor, ondan olabilir. estetik denen şeyi bilmiyorlar ve kendilerini öyle daha seksi sanıyor olmalılar. acınacak haldeler.

0|1
    0|0
  • ben direk sütyenle çekinirim fotoğrafları. onlar da öyle yapsın.

1|2
    1|0
  • Öyle bişey yok varsa da ilk kez senden duyuyorum -.- kasıtlı olduğunu da sanmam

0|0
    0|0
  • kasıtlı olarak yapıldıgını sanmıyorum sonucta ince bir askı ve tesadufen olabilir bu kadar abartmamak lazım

0|0
    0|0
  • sütyen askısından tahrikmi olunur lan

0|1
    0|0
  • ben hiç yapmadım yapanada rastlamadımda

0|0
    0|1
  • Ben yapmam, yapanı da bilemem.

0|0
    0|0
  • Tesadufte olabiluri

0|0
    0|0
    • Facebook'ta genelde öyle yapıyorlar. tesadüf bazılarında olur ama hepsindede olmaz ki !

• Olabiliyaa benim oyle bilerek koymadim hatta dedigin aklima bile gelmedi

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben kendi adıma açık konuşayım, sütyen atkısından etkileniyorum. Onlar da bunu düşündükleri için ya da farklılık olsun diye yapıyor olabilirler. Sanatlığa falan hiç girmeyeceğim çünkü sanat bazen de kendini gizleyebilmektir. . .

0|0
    0|0
  • Içimde sütyen var imajı :D

0|0
    0|0
  • sutyen askısından tahrık olacak hıyar varmıdır nan onu gec erkeklerı sutyen askısıyla tahrık edecek kadar gerzek kız nasıl var onu hala anlamış degılım kanka

0|0
    0|0
  • pek denk gelmedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...