Osho Dinamik Meditasyon: İşte Karşınızda Uzakdoğu Mental Sporları!

Herkese merhabalar Bu spor Bencemde sizlere hareketli bir meditasyon türünden bahsetmek istiyorum. Meditasyon nedir? Ben yaklaşık 2...
4 11

Koşun Yaza Hazırlık Yapıyoruz! Vücut İncelten 5 Spor Çeşidini Öğrenmek İster misin? Anlatıyorum! 🏋🏻‍♀️

Yaz ayları kapıda! 🌞 Bikinilere, şortlara ve tişörtlere hoşça kal diyerek, yaz mevsimine adım atmaya hazır mısınız? Hiç endişelenmeyin...
3 0

Ramazan Ayında Spor Yapmanın Keyfini Çıkarmak İstiyorsanız Bunları Uygulayın!

Ramazan ayında spor yapmanın keyfini çıkarmak istiyorsan, aşağıda seninle paylaşmak istediğim bazı sorular ve çözümleri var. Ramazan...
3 3

Kendi Yolumda Sağlıklı Yaşam: Fitness ve Vücut Geliştirme Serüvenim

Kendi Yolumda Sağlıklı Yaşam: Fitness ve Vücut Geliştirme Serüvenim Merhaba arkadaşlar! Her birimizin hayatında bir dönemde, sağlıklı...
5 15

Herkes Spor Yapabilir, Gelin Sporun Önemine ve Faydasına Bakalım!

İlk önce konu başlıklarını inceleyelim sonrasında anlatmaya başlayalım. Sporun Önemi: Fiziksel Sağlık Zihinsel Sağlık Toplumsal...
1 1

Kas Yapmanın Olmazsa Olmazları

Dinlenme: Öncelikle düzenli bir uyku alışkanlığı edinin. Günde 7 ila 8 saat arasında uyumak önemlidir. Gece 12'den önce yatakta olmaya...
0 1

Yürüyüş Yapmanın Faydaları

Gün içinde illaki hepimiz kısa süreli de olsa belirli bir tempoda yürüyüş yaparız. Bu yürüyüş evin içinde olabilir. İşe ya da okula...
2 4

Fenerbahçe Süper ligden Çekiliyor eğer 2 Nisan oy birliği sağlanırsa sizce mantıklı mı ve Süper lig için sonuçları ne olur?

Ali Koç: “Benim oyuncum saldırıya uğrayacak, linç edilecek. Ceza vereceklermiş. Verin hadi ne veriyorsanız.” "Bu iş artık çığrından...
0 12

30'lu yaşlarınızda nasıl fit kalabildiniz?

30 yaş ile beraber fiziğim teyze fiziğine dönmeye başladı. Çevremdeki insanları kıskanmaya başladım fakat spor yapmaya üşeniyorum. Nasıl...
2 13

Basketbol uzatır mı?

Arkadaşlar basketbol boy uzatıyor diyolar aranızda bu sporla ilgilenen varsa bana yazsın zahmet olmazsa yani hakikaten uzatıyor mu? Ve...
7 1

Sadece tow sırtı geliştirir mi?

Arkadaşlar ev imkanlarıya sadece evde row yapabilirim dumbellarla yinede sırtım genişler mi ve ertesi gün ön kol çalışsam kaslarım...
0 1

Sporu birisi ile beraber yapmak daha mı iyidir?

Sporu birisi ile beraber yapmak daha mı iyidir 🤔 #Spor
10 9

Engelli bireyler için hangi spor dalları uygundur?

Engelliler için hangi spor dalları uygundur?
1 2

Trabzonspor - Fenerbahçe maçında yine var skandalı, olayların tetikçisi hakem ve provokatör iki futbolcu! Kimler ceza almalı?

Evet arkadaşlar dün akşam türk futbolunda yine kara bir gece yaşandı ve ne olursa olsun hiç taraftar sahaya girmemeliydi! Bu maçta...
7 29

Eşinizle aynı takımı mı farklı takımları mı tutmak isterdiniz?

Ben 💛💙 o ne istiyorsa onu tutsun bana karışmadığı sürece
12 6

Trabzonspor Fenerbahçe maçındaki olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce suçlu kim ve bu tarz olaylar nasıl çözülür maalesef 40 senedir aşılamayan bir durum holiganizm?
4 4

En hızlı yağ yakımı hangi sporla olur?

Herkese merhaba, Öncelikle şunu belirteyim böyle herkesin yapabileceği türden ve ulaşım imkanı kolay olan genel sporlardan bahsediyorum....
4 7

Doğada yürüyüş yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz?

3 9

Yoga, kadınlara mı özel? Yoga dersine, katılsam mı?

Yoga yapan, erkek eğitmenler gördüm, YouTube da, falan. Bende merak saldım. Hem hobi olarak, hemde sosyalleşmek olarak düşünüyorum....
2 1

Süper Lig 2024-2025 şampiyonu doğrudan Şampiyonlar Ligi'ne katılacak. Hangi takımı daha avantajlı görüyorsunuz?

UEFA ülke puanı sıralamasında 9. sırada yer alan Türkiye, ilk 10'u garantileyerek gelecek sezon şampiyonunu Şampiyonlar Ligi'ne...
9 22

Kızlar tadic mi ziyech mi?

İkiside eski Ajax oyuncusu Şuanda Birisi Fenerbahçe Biri Galatasaray'da Hangisi daha iyi?
2 5

Hangi spor dalını daha çok takip edersiniz?

hangi spor dalını tercih edersin
5 10

U. S Gilloise - Fenerbahçe maç sonucu tahmininiz nedir?

Temsilcimiz Fenerbahçe’nin Union Saint-Gilloise ile karşılaşacağı UEFA Konferans Ligi son 16 turu ilk maçı 7 Mart 2024 Perşembe akşamı...
10 29

Öne Çıkanlar

Real Madrid Barcelona 11-1 olayı nedir?

Real Madrid Barcelona 11-1 olayı gerçek mi, efsane mi?
0 6

Dünyanın en iyi futbol takımı hangisidir?

Ben Real Madrid diyorum 13 kez şampiyonlar ligini kazanmış bir takım. Sizce dünyanın en iyi futbol takımı hangisi?
10 22

Spor yaparken sıkılmamak için ne önerirsiniz?

Spor yaparken yoruluyorum ve sıkılıyorum kendimi oylamaya çalışıyorum mesela telefonuma hikayeler doldurup dinlemiştim bu işe yaramıştı...
11 42

Sıkılmadan yaptığınız tek spor hangisi?

Severek yaptığınız sporlar? Benim yoga ve ip atlama
5 25

Misli.com nedir? Güvenilir mi?

Misli.com'dan iddaa oynicam 10 kira yatirdm 5 liralik kupon seçiyoru ama misli puanın 0 diyo misli puan olmadan neden olmuyor param...
2 19

Deplasman yasağı ne demek tam olarak?

Bir şey sorucam direk kızlar futboldan ne anlar muhabbetine girmeyin. Bu deplasman yasağı tam olarak ne oluyo? Deplasmana hiç mi...
2 4

Memnun kaldığınız en iyi protein tozu hangi marka?

Weider diyorum. Güzel karışıyor topaklanmıyor. Tadı güzel. İçimi rahat şişkinlik yapmıyor.
0 12

Türkiye'nin en iyi kalecisi kimdir?

Tuttuğunuz takımı değil de, hakkı olan birinin adını yazın. Size göre Türkiye'nin en iyi kalecisi kimler?
8 34

Galatasaray maçını internetten hangi siteden izleyebilirim?

Evet arkadaşlar mümkünse az bilinen bir site olsun ki fazla duraklamasın yayın yoğunluktan dolayı. Ve kalitesi düşük olsa da olur....
5 15

En iyi protein tozu markaları nelerdir?

Merhaba arkadaşlar. Ben BCAA oranı en yüksek protein tozunu almak istiyorum. Piyasadaki en yüksek olan (OPTIMUM GOLD STANDART WHEY...
10 36
YÜKLENİYOR...