Sevgilimin temiz ve bakımlı olmasını nasıl sağlayacağım?

6 senelik bir beraberliğimiz var sevgilimle ama o kadar özensiz kı kendine sevgilisinin yanına mı geliyor askerlik arkadaşının yanına belli değil her buluşmamız da söylüyorum şu kulağında ki burnunun üstünde ki kaşının ortasın da ki kılları al diye kulağın da ki pislik burnunda ki pisliklere hiç girmiyorum bile ama seviyorum karakterini insanlığını beni sevmesini ama bu özensizliği beni benden alıyo resmen yaklaşamıyorum bile ben kendime bu kadar özen gösterirken bu niye böyle her türlü konuştum söyledim hiç bir gelişme yok dayanamıyorum artık ne yapıcam ben yardımcı olun bana ne demeliyim nasıl yaklaşmalıyım şaşırdım artık

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• BENCE SANA İLK GÜNKÜ KADAR HEYACAN DUYMUYUR VE SENİ ELİNDE HAZIR GÖRDÜĞÜ İÇİN BÖYLE YAPIYOR İNSAN SEVGİLİSİNİN YANINA GİDERKEN BÖYLE GİDER Mİ YAAAAA TEMİZLİK ŞART ARKADAŞ BAHANE UYDURMASIN SANA

SOR BAKALIM KERHANEYE BU ŞEKİLDE GİDİLİRMİ DE OROSPU BİLE VERMEZ

BU ADAMI DÜŞÜNSENE EVLENDİĞİNİ YEDİĞİ TABAĞA SIÇAR BU SAKIN YOL YAKIN KEN DÖN BU ADAM DEĞİŞMEYECEKTİR PASAKLI İSE ÖYLE GİDECEKTİR SENİ HER YERDE PASAKLIĞI YÜZÜNDEN REZİL EDER

SEN DEMİŞSİN ZATEN İĞRENİYORUM DİYE NASIL SEVGİ ANLAMADIM...

EVLEDİĞİNDE ARKASINI MI TOPLIYACAN TAMAM TOPLANIRDA BU KADAR DEĞİL ÇÜŞŞŞ O ADAMA

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yapılacak tek şey var..Görüşme..Okurken bile midem kalktı. Böyle paspalları nerden bulup da yüz verirsiniz ya...Katlandığın şeye bak. Kıçını da ykamıyordur zaten..

0|2
    0|2
  • Temizlik imanın yarısıdır diye boşa dememişler. Bu temizliğin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Sert bir şekilde uyar hatta buluşma onunla. Baktın hala bir gelişme yok, uzaklaş. . .

1|0
    0|0
  • 6yıldır bir odunla

0|0
    0|0
  • Sen bir temizlik harekatına giriş önce, sonrasında dikkat eder.

0|1
    0|0
  • Enterasan.

Eline al peçeteyi sil burnunu kulağını sen bari.

Bide cımbız aldın mı senden iyisi yok hadi bakalım kolay gelsin.

0|1
    0|0
    • onu da yaptım yapmadım değil yok canım acıdı yok şöyle yok böyle hep bahane

• Sen nasıl biriyle karsıkarsıyasın böyle:D İyi için kaldırıyor he ben sakasına yazmıştım :D

• ben temizim de ne oluyor. bir boka yaramıyor.. gel lan biricik manitam sol elim. gidelim olum biz. :)

0|1
    0|0
  • Doğal görünmek istiyor işte adam ne var bunda olduğu gibi görünüyor düzeltecek olan sensin tabi gerçekten seviyorsan sevenn insan yardımcı olur eğer itici geliyorsa o haliyle bile sevmiyorsun demekki sadece kendine aldatıyorsun hadi kolay gelsin !

0|1
    1|1
  • Ortak arkadaşlarınızla bir buluşma sağlayın.Ve bu olanları samimi bir dille anlatıp yardımcı olmalarını isteyin.Siz 6 senelik beraberlik samimiyet en üst düzeyde oldugundan sizin söylemleriniz erkek arkadaşınıza etki etmiyordur.Ancak başka bireylerin söylemesi işe yarayacaktır ;)

0|0
    0|0
  • Herkes kendinden sorumludur. Kendine bakamyan bir kızı anında terk ederim acımam ben erkek olarak kendime bakıyorum o kadar spor yapıyorum temzileme jelleri kremler nemlendiricielr özel yaglar her gün duş almalarla ugraşıyorum oda ugraşacak adam olcak..

0|0
    0|0
  • Kaptan mağara adamı galiba çıktığın çocuk:D

0|0
    0|0
  • o ha yani

hala sözünü dinleyip kendine bakmıyorsa ve utanmıyorsa

anlayış ve idrak yollarında enfeksiyon vardır

0|1
    0|0
  • sevgılın insnamı onu soryaım önce :) yahu bir kere insnaın kenedene saygısı olur bırak pis herif mıdemı bulndrdı haa

0|0
    0|0
  • belediyeye sıkayet et

1|0
    0|0
  • doğum gününde sabun şampuan bakım seti al anlar bence

1|0
    0|0
  • Pasakli biri tatlim yapicak bisey yok. Huylu huyundan vazgecmez usengec galiba

0|1
    0|0
  • müslümanlığı öğret biraz :)

0|0
    0|1
  • Hamama veya oto yıkamacıya gönder :)

0|0
    0|0
  • kızlarda hep adet kokusu var biz bişey diyomuyuz:D

0|1
    2|0
  • "Cok pissin, bulusmak istemiyorum" de. Adam olana buyuk laf. Ulan birisi bana saka yollu bile olsa boyle bir sey soylese, yerin dibine girerim. Ne genismis sevgilin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben olsam çoktan bıçaklamıştım.

0|0
    0|0
  • Soyledigin halde anlamiyorsa yapacak bir sey yok.

0|0
    0|0
  • şimdi böyleyse evlenince kendini nasıl salar sen düşün? ona göre kararını ver. pis olmak asla katlanamayacağım bir şeydir ne kadar seversem sevviyim

0|0
    0|1
  • Ruhunda varsa pis olmak canım pek de yapıcagın bir şey yok :((

0|0
    0|0
  • temizlik imandan gelir demişler sen değiştiremezsin ki o isteyecek temiz olmayı XD

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim biri dahi olsa bu nedenlerden dolayı tiksinirim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...