Kızların dar kot sevdası, (erkeklerin ne düşündüğünü bilmek istermisiniz)

Kızlar popo gösteriyor ama erkeklerin ne düşündüğünü acaba biliyorlarmı?

Peki kızlar fışkıran yağlarınızı ve poponuzun gösterince ne anlıyorsunuz sorum kızlara?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba ayrancı;

Kardeş; ne düşünecekler; onlar bize baktıkça hoşumuza gidiyorlar diyorlar

Onlar baksın da rüyalarına hayallerine meze etsin diye düşünüyorlar

Çoğu..

Tabi bunu böyle düşünemeyen saf kızlarımız da yok değil, onlar da zaten milli piyangodan çıkan amorti tesellisi.. Amorti Kızlar

Diyeceğim şu ki; kızlar kızlar vucudunuzu bir domuz kalıbı gibi ortaya çıkartan giysiler giymeniz açık saçık olmanızdan daha beter.

Bilin.

0|1
    0|0
    • mükemmel bir yorum da kızların hoşuna gitmez bu yazdıkların..Onlara kalsa yeminle çıplak gezerler

Kızlar Ne Diyor 3

• Dar kot sevdam yok benim

0|0
    0|1
  • ama ben zayıf sayılırım bana yakişii :(

0|0
    0|0
  • Bazılarımıza çok yakışıyor ^^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Giysinler onlarada yazzık .

1|0
    0|1
  • süpersin bir de fışkıran göbekler bunu da ekle :Dxd cansın sen çok iyi tespit harika soru puanını verdım :D

0|1
    0|0
  • yakısıyr hacı gericilik yapmanın manası yok burada isteyen istediğini giyer onlarda farkındadır neyin ne olduğuunun ayna denen birsey var

0|0
    0|0
    • ne gerisi ya bu ülkede nasıl geriğcilik yapabilirim ki ''Sex and the City'' den farsın T.C

• kilolu kızlara hiç yakışmıyor zayıf kızlara çok yakışıyor :D :D

0|0
    0|0
    • orgazm mı oluyon?

• ben olmuyorum sen ?

• Gördüğüm binlerce popo arasından bazılarını fantezi aracı olarak kullanmak istemezdim ama popolarının en ince ayrıntısna kadar sergileyen kızların bende bıraktığı etki diyebiliriz..

Zaten birde Müslüman bir ülkede yaşamadığımız için normal böyle şeyler.yakında sokakta da sex yapmaya başlayabiliriz hep beraber.

Yükleniyor...