Bu kız sizce niye böyle yaptı?

dün bir akrabanın düğünündeydim düğünde bir kız gördüm çok hoşuma gitti bakmaya başladım oda beni farkedince oda sürekli bana bakmaya başladı hatta daha çok bakmaya başladı,hep benim bulundugum yerde arkadaşıyla filan oynuyodu,kafasını çevirip bana bakıyodu,halay çekerken bile ben arkasında oldugumda dönüp kafasını çeviriyodu 4-5 saat kesintisiz bakıştık diyebilirim,hatta yanımda bir bende 2-3 yaş küçük bir çocuk vardı usta dedi b.kunu çıkardınız gülerek :) sonra bunun telefon numarasını buldum mesaj attım kendimi tanıttım bana olmaz dedi sevgilim var yakında istemeye gelcek hatta dedi,çok ısrar etmeme ragmen yok dedi neden böyle yaptı peki sizce?

Güncellemeler:
arkadaşlar bu kız uzun bir elbise giymişti tuvalet gibi sayılır,1 saat sonra gidip üzerini değiştirdi ve boydan mini bir elbise giydi fiziğide baya ortaya çıkmıştı yine egosunumu tatmin etti :).

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• götünü kaldırmışsın o da emin olmak istemiş. :D

0|0
    0|0
    • yani benden hoşlandıgından filan değil

• bilmem :D onun kanaatkarlığına bağlı.

• bu kız kafamı karıştırdı yaa zorumada gitti ayrıca ego tatminliği filan ilk defa böyle bişi yaşadım normalde begendiğim bir kızı hayatta kaçırmam ama bu kız benle fena oynamış

Kızlar Ne Diyor 2

• unut sen o kızı bakısmanız orda kalsın :D Sevgilisi oldugu halde sana neden bakıyo işte bencede ego tatmininden baska bişey değil..

0|0
    0|0
    • iyide bütün düğün salonunda egosunu tatmin etmek için benimi buldu

• mesajlaşıyoruz ama hala? buna ne dicen?

• O zaman sen mesaj atma ne işin var sevgilisi olan kızla ya da onun seninle :)

• or*spuluğundan.

0|0
    0|0
    • hoşlandıgından değil yani

• ya işte anlık bişey yapmış devamını getirmeyi istememiş. ciddiye alma

• tongaya düşmek çok zoruma gitti ilk defa böyle oldum ondan kafaya taktım bu kadar

Erkekler Ne Diyor 2

• egosunu tatmin etmiş

0|0
    0|0
    • sadece bumu

• belki de o gece azmıştı ve ıssızda onu götürmeni istiyordu ama sen anlamadın ve şansını kaybettin

• nasıl götürücem düğün salonu bütün ailesi yanında :).

• halay başı olman için bakmıs ama sen anlamamışsın :D

0|1
    0|0
    • ben oyun oynamadım bile ayakta duruyoduym

Yükleniyor...