Arka kol antrenmanından sonra kolumda yanma oluyor

Arka kol antrenmanı yaptığımda sonraki 2 gün boyunca arka kolum baya acıyor kolumu hareket ettirmekte bile zorlanıyorum acıdan. Bu her arka kol antrenmanı yaptığımda oluyor.

Pazularım baya var, ön omuz ve yan omuz var, arka kolum çok az. Arka kolu geliştirmem lazım ama geliştiremiyorum bir türlü sürekli acı oluyor.

Arka kolum çok az derken, eğer böyle yaptığınızda triceps(arka kol kası) belli oluyorsa arka kol kasınız gelişmiş demekmiş böyle bir şey duymuştum. Bende belli oluyor.

Yaptığım antrenman şunun iki kolla yapılanı bende 2 tane dumbbell var 2 kolumla yapıyorum.

link

Neden oluyor bu nasıl halledebilirim ?

Diğer triceps antrenmanları nelerdir ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kaslar çalıştığı için acı oluyordur, hareketlere devam edersen hamlığın geçer acı kalmaz

0|0
    0|0
    • hareketlere devam edersen derken ben zaten 12 tane yapıp dinleniyorum sonra aynı şekilde 2 defa daha yapıyorum. devam edersen derken onu mu kastettin

• malesef düzenli yapamıyorum ki ilk antrenmandan sonra anca acının geçmesini bekliyorum anca 3 güne falan hiçbir acım kalmıyor.

• düzenli spor yapmadığın için de hamlığın geçmiyor, aksatmadan yapacaksın ki kasların alışsın acı çekme, en kötü günaşırı bir düzenle yapman gerek sporu

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu bende yapıyorum oysaki...ya sen devam et,ama arada dinlen .. sonra bir daha çalış bakalım noluyor.

0|0
    0|0
  • kol kaslarını zorluyorsundur

0|0
    0|0
  • ödem olmasın dikkat et kasları zorlamamalısın sendomlar has has olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu normal

sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • ağırlık fazla gelir ya da yanlış yapıyosun veya ısınmıyorsun ya da kaslarını antremamn sonrası hemen beslenmen lazım

0|0
    0|0
  • yanma varsa işe yarıyordur devam et cok kasma:d

0|0
    0|0
    • ama aşırı yanma oluyor işe yarıyorsa yanma olur ben de biliyorum da 2 gün boyunca acıyor

• dikkat et çatlamasın. Benım arkadaş var oda cok kaptrdı kendını çatladı en sonunda sinrler falan paramparça oldu 2 ay kol calışamadı acısıda cok

Yükleniyor...