ERKEK SAÇ MODELİİ ACİLLL ARKADAŞLAR

selam arkadaşlar saçlarım oldukça uzadı bağlanacak kıvama geldi saçlarımı kestirmek istiyorum ama bir model bulamıyorum lütfen önerilerinizi yazın bu arada biraz bilgi vereyim saçlarım dalgalı ama fön çekince düzleşio hemen sarışınım ama son zamanlarda kumrala yakın bir renk aldı beyaz tenliyim zayıfım uzun boyluyum lütfen arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.( NOT:Kısa saç pek yakışmıyor orta uzunlukta saçlar daha hoş duruo :D )

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• orta uzunlukta benim hoşuma giden saç modellerinin linkleri aşağıdadır. umarım size fikir verir.

link

link

link

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bak ben sana kendı sacımı tarıf edeyım hoşuna yatarmı bılmem yanlar makasla kısaltılmıs dıkkat et makasla natural deıl yanı 1 numara deıl onler sola doru yatıor arkalar hafıf kabarık kalıor lınk atıcam ama sevıyem yetmıor Elmas tatar ramazan olarak aratırsan google amcada o şekle benzıyor hafıften

0|0
    0|0
    • cevapladığın için saolasın arkadaşım eyvallah :D baktımda pek benlik değil bende yanlar falan kısaltılınca bir şeye benzemiyo hiç şimdi baya uzadı aref ghafourinin saçı gibi takılıyorum şimdilik ama malum havalar sıcak olunca bunalttı baya ama dediğin saç modeli bende tutmaz malesef :(

• Herkesın saç yapası farklı haklısın ben önerdım sadece :) kuafore gıt bana ne yakısırsa onu yap de dıycemde bazıları tavuk gıbı yoluyor amk :D

• Aynen aynen ondan tırsıom zaten adam gibi bir kuaför arıyorum mahalle arasındaki berberlerden bıktım artık eşek traşı yapıp atıo :D :D :D

• 0|0
    0|0
  • rasta yaptır ;))

0|0
    0|0
  • italyan modelı de o yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...