Arkadaşlarının yanında olduğunu gizledi benle konuşurken, neden?

2 saat önce 5 senedir beraber olduğum insan benimle facetime üzeri görüştü, kafası da güzeldi biraz.. Ben dingil dedim şakasına konuşurken birden arkadaşlarının güldüğünü duydum kapattım.. Yeni geldiler gittiler şimdi geri diyip tekrar aradı.. Bu sefer konuşurken tekrar fısıldamalar duydum erkek arkadaşımın da 'sus, sus' dediğini duydum.

Hiç böyle yapmazdı, bu ne demek oluyor?

Güncellemeler:
Kötü ve ayıp olan bişey içermiyordu konuştuklarımız onuda ekleyim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• eğer arkadaşlarıyla çıktığında çocuğa huzur vermiyorsan o da mecburen yalan söyleyecektir...serbest bırak biraz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ayılınca sormalısın

1|0
    0|0
  • moralini bozmayalım biz şimdi.:(

0|0
    0|0
  • adama rahat vermyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Çok safsın be kuzu..

0|0
    0|0
  • hayır tatlım anlamazsın bunu sen işte su an ilerde cok iyi anlıcaksın

0|0
    0|1
  • ooo dalga geciyorlar üzgüdıklarınız genüm içki masalarına düşmüz sizin yasadunu bil yani

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• zaten içiyorlar kafaları güzel diyosun altında bence pek bişey arama zaten erkek erkeğelerse sorun yoktur eğleniyorlardır.sabah sorarsın hesabını :D

0|0
    0|0
    • Erkekler pek karamsar cevap verdiler, yani kafam çok karışık

• ah be kızım hemen atarlanmasaydın keşke :) ama merak etme sabah kendisi mesaj atar arar zaten piskolojik olarak içtiği için seni ihmal ettiğini düşündüğü için arar zaten dayanamaz ki seviyosa zaten arar o sen yarın o arayasıya mesaj atasıya kadar bişey deme :D

• Bakalım nolucak haber ederim sağol canım

• arkadaşlarıyla oturmuş içiyormuş canım neden alındın ki birşey olmaz

0|0
    0|0
    • Ya olurda yanlış bişey söyleseydim yani olacak iş mi mesela ozaman arkadaşlarım bar desin yok dedi sesleri geldi yeni geldiler dedi halbuki yalan

Yükleniyor...