Siz nasıl besleniyorsunuz ?

ben kilo vermek istiyorum yüzme ve fitness a kaydımı yaptırdım fakat nasıl beslenmem gerektiğini bilmiyorum .

her kafadan bir ses çıkıyor kimi 6 öğün diyor kimi 3 öğün kimi porsiyon küçült vs. internetteki saçma diyet listelerini de istemiyorum insanı hasta eder . Ayda en azından 3 kilo vermek için bu süreçte nasıl beslenmeliyim ?

siz kilo vermek veya formunuzu korumak için nasıl besleniyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben normal bir sporcunun yaptığından 3 kat daha fazla antrenman yapan birisiyim.(en azından bir kaç ay öncesine kadar :S ) dolayısıyla ne kadar yersem yiyeyim,kilo almıyorum.resimde ki vücudumun hali ise yağ kütlesi bakımından kilo almış hali.yakında tekrar vericem inş :)

0|0
    0|0
    • ya onun için metabolizmamın hızlanması lazım önce kilo vermem lazım.

• dikkate alacağım , çook teşekkür ederim tavsiyelerin için :) deneyimli birisin belli ki seninle tanışmak isterdim :) vakit ayırıp yardımcı olduğun için teşekkürler :)

• ben son bir kaç aydır düzgün yapamıyorum sporumu.iş filan da var şimdi (lik :D ) hiç zaman kalmıyor.yorgunluğun üstüne bir yorgunluk daha filan..neyse rica ederim ablacım

Erkekler Ne Diyor 7

• Abim kilo vermek istiyorsan günde çok öğün edeceksin öğünleri küçülteceksin. Bak anlatayım.

Sabah kahvaltın bir lokma peynir, zeytin. Ekmek yok. İşine gücüne giderken bakkaldan bir çubuk kraker alıyon onu yiyon o başka bir öğün, gidiyon 10 dakka sonra su içiyon başka bir öğün, cebine fındık fıstık dolduruyon öğle yemeğine kadar eşit aralıklarla böle böle yiyon başka öğünler. Öğle yemeğini doyana kadar ekmeksiz yiyon. Akşama kadar bisküviydi, krakerdi sebzeydi meyveydi o tür şeyler yiyon. Yani ağzın boş durmuyor ama hep dilim dilim şeyler yiyon. Anladın? Öğün adedi çoğaltmak bu.

0|0
    0|0
  • 4,5 ten sonra sudan başka hiç bişe tüketme ama o saate kadarda istediğin herşeyi ye bak gör nasıl zayıflıyorsun sporada gerek kalmaz ama hafif şekılde spor yaparsanda iyi olur sıkılaşırsın sarkma falanda olmaz

0|0
    0|0
  • Ben her gün sabah akşam demeden yarım saatte bir hayvan gibi yemek yiyorum. Kilo alma problemim var benimde. Kilo alamıyorum :)

0|0
    0|0
    • çok şanslısın :D

• Yok ya ne şansı kilo almak istiyorum alamıyorum özellikle her şeyin en kalorilisini yiyorum ama yok. Bende kilo almak istiyorum napıyım :D

• Yemeğe abanıyorum <33

0|0
    0|0
  • Ben habire et yiyorum hem kaslanıyorum ama yağlanıyorumda :/

0|0
    0|0
  • Kafana göre en temizi nasıl iyi his ediyorsan öyle ye yoksa sporlar kasları yakar..

0|0
    0|0
  • ne yersem yiyeyim hep aynıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım kulaktan duyma seylerle hareket etme spora gıttıgıne gore zayıflamanın tek kuralı sık sık ve az az yemek :) dıkkat et sağlıklı kılo ver kolay gelsın :)

0|0
    0|0
    • ben sık sık az yersem 23 öğün yerim bence :D sık sık az yemek derken mesela?

• Kolay gelsın ınsallah zayıflayabılırsın saglıklı bır sekılde :)

• teşekkür ederim :)

• Besleyici bir kahvaltı yapmalısın.Salam,sucuk gibi hayvansal proteinlere de yer vermelisin.Sonra öğle arasında bir avuç kuruyemiş ve meyve ..Akşama da hafif yemekler,yağı az yemekler.Yeter işte.

0|0
    0|0
  • bir diyetisyene uğra :)

0|0
    0|0
    • ya burada devlet hastahanesindekine gittim ben obezitelere bakıyorum dedi her ay diyetisyene de 200 tl yatıracak durumum yok

• Az az sık sık ye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...