Böyle bir fizik çok mu kötü 20 li yaşların başı için?

yani oldukça büyük göğüsler ve düz karın olunca çok mu itici olur?çok mu büyük gösterir kişiyi?mesela karın olsa göğüsleri yine örtbas eder ama karın olmayınca direk ortaya çıkıyor göğüs.

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Araya alma sahneleri geldi aklıma ayıp mı ettim ki ben.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• büyük göğüsler çok çekici ve etkileyici oldukları bir gerçek .ama hiç bir zaman itici değil .karnınız düz ise ve göğüsletinin çok belirgin olmasını istemiyorsan bol kıyafetler ve göğüslerinin büyüklüğünü belli etmeyecek kıyafetler tercih etmelisin .yazın çok güzel ve rahat elbiseleriniz var .göğüsleri kapatan ve birazda bol modeller tercih edebilirsin .hem güzel ve hoş olursun hemde göğüsleririn büyüklüğü belli olmaz .

0|0
    0|0
    • bende öyle elbiseler aldım ama yine de belli oluyor yani diğer insanlara oranla özellikle

• göğüslerinin büyüklüğü sana özel bir özellik .tabi birçok kızdada aynı ama .bu şekilde yaşamaktan zevk duymalısın ya da seni rahatsız edecek yönlerini bir şekilde gözlemelisin .ama hiç bir zaman sorun olarak görme .kendini bu şekilde güzel ve çekici bir kız olduğunu unutma hiç bir zaman .

• valla bence göbek olmasında göğüsler düyük olsun millet büyük olması için silikon yaptırıyor ve bayanlarada yakışıyor erkekler içinde işin gerçeği çekici ve seksi geliyor ve bir sorun var onları dik tutmada eğer dik tutamassanda belirli bir yaşta sarkıyor bu seferde itici oluyor

0|0
    0|0
  • Her türlü fizik olur her malın bir alıcısı vardır seni de öyle beyenen çıkar belki çok sever takma kafana öyle şeyleri hayatın güzewlliklerini yaşa :)

0|0
    0|0
  • Boy önemli. bizim sınıfta bir kız var kısa ancak göğüsleri felan büyük yakışmıyo ama bir tatlılık veriyor. Boyun uzunsa süper bence...

0|0
    0|0
    • 71

• onlarda çok itici zaten gerçek yaşamda dolayısıyla bendede itici duruyor çok kötü

• Bence dar badi çok yakışır anacak evdeyken. dışarıda biraz kötü durur bence... biraz bol giyinsen belli olmaz zaten.

• gögüs ortaya cıkarsa ıtıcı gözükürmü lan sen mıknatısları buyutum cekım gucunu arttırmıssın gıbı bısey bu olay:)))

0|0
    0|0
  • erkekler göğüslere biter zaten bence bıkızın en çekici yeri dekolteli göğüsleridir bence bu yaşta olması gerekeni sıkılmadan utanmadan rahatça davranabileceğin bir konu kendini sıkma

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz amk.

1|0
    1|0
    • yazma o zaman zorla yazdırmadık

• senin canın herşeyi şeyinden anlamak istiyor.göğüs lafını duyunca bile şeyin kalkıyosa ben ne yapayım?abazansın.

• ahahaha abaza oldum yahu değişik :) özele gelsene abazayım ben ;)

• görmek gerekir :)

0|0
    0|1
  • #direngöğüs

0|0
    0|0
  • çok iyi de sana 1 kişi lazım değil mi ? diğerlerini neden önemsiyorsun =

0|0
    0|0
  • Orantılı olsun derim hep ben :)

0|0
    0|0
  • e sende çok dar giyme o zaman belli olmazlarki

0|0
    0|0
    • belli bir büyüklüğe kadar belli olmaz.

• nasıl yani

• yani kaç benden kullanıyosun ?

• gayet düzgün bence boşuna kafaya takma kadını sexy gösteren gögüsü ve kacasıdır

0|0
    0|0
  • allah vergisi pek üstünde durmamak en iyisi.

0|0
    0|0
  • göbek olmasın yok,sen de neden kötü olsun,eminim hoş gözüküyordur

0|0
    0|0
  • nerde bu dediğin :DD

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• karnın olsa daha kötü, böyle olması daha güzel

0|0
    0|0
  • bol şeyler giy sakın göbüş te yapma

0|0
    0|0
  • Çok güldüm bu nasıl bir mantıktır evet evet göbek yap sen ancak kapatır. Tabii ki büyük gösterir ama yakışıyorsa güzel de gösterir.

0|0
    0|0
  • delmsin sakın göbek yapma hatta güzel bile durur sakın göbeğin nekadar az okdar estetik

0|0
    0|0
    • göbeği genel olarak bende sevmiyorum kapatır mı diye sordum ama galiba çok iri dururum o zaman

• bebem en güzeli o. tabi aşırı büyük değilse memişlerin. sakın göbek yapma. :*

0|0
    0|0
    • ya benim arkadaşlarımda hep küçük göğüslü şansıma :/ sütyen bulabiliyor musun diye soruyorlar tamam büyük ama ben bulamıyorsam yaşlı teyzeler nasıl bulsun mantıksız geliyor bu tepkileride.

• o zaman müthiş büyük değil ya. sana öyle gelmiştir. göğüs egzersizi yap hem sıkılaşır hem biraz kuculur.

• yapıyorum zaten sıkı o yüzden ama genetik işte.

• hayır gayet iyi takma kafana

0|0
    0|0
  • karnın duz ise göğüs kötü ddurmaz :)

0|0
    0|0
  • Hayır, tam tersi göbeğin olsa çok çirkin olurdu. Göbeğinin düz olması senin için bir artı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...