Asla yapamazsın denilen şeyi başaran var mı ya ??

başarı zordur bazen sabır gerektirir emek gerektirir fedakarlık bazen hani olurya sen bunu asla yapamazsın derler ve çok çalışıp inat edip yaparsın falan varsa nedir merak ettm

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness mankeni olacağım değim de , bütün arkadaşlarım bana güldü. Ailem bile pek desteklemediler. 1.89 boyum var , gayet güzel bir boy. Ama zamanın da çok cılızdım bu yüzden sırık gibi duruyordum. Azim ettim , sabır ettim , 2. buçuk yıldır fitnessla uğraşıyorum , istediğim fiziği elde ettim , şimdi ben onlara gülüyorum. :) Onlarda kıskançlıktan çatlıyor , gayet güzel bir duygu. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mavi şapkalı maltepe kadıköy minübüsünde asla oturamazsın dediler bana hayatım boyunca.

Bende yaşlı bir teyzenin arkasında erketeye yattım parasını düşürdü onu almak için hafif poposunu kaldırdı direk giriverdim ve oturdum. (şakaydı)

0|0
    0|0
  • bana öyle dediklerinde:

.-hadi ya. daha önce söylesene abi bende yapmaya calısıyodum. iyi o zaman bırakıyım bu işi

0|0
    0|0
  • Kiz ayarlama konusu haric hayir.

0|0
    0|0
  • aslında yaşamda kalmak bile büyük başarı. yani illa spesifik bir şeye gerek yok. soruya gelirse var. yarışmalar başta olmak üzere, çok iyi bir okulu burslu kazanma gibi bir sürü şey yaşadım. ama o kadar çok haksız çıkarmanızı önermem. 1.tökezlemenizi beklerler 2.tökezlemeniz için herşeyi yaparlar 3.geniş aile bu bahsettiğimiz kapsama giriyorsa, öyle dengenizi bozuyorlar ki (çok kere haksız çıktıklarında), mideniz bulanıyor ve uzaklaşıyorsunuz onlardan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok gaza geliyorum yaa of hep bunların yuzune başıma herşeyy geldii yaptım oldu yaniii :DDD:

0|0
    0|0
Yükleniyor...