Bilgisayardan cep telefonu yer tespiti nasıl olur? şu an sevgiliniz nerede bilmek istemez misiniz?

arkadaşlar lütfen bilgisi olan biri bana yardım etsin. bilgisayardan istediğimiz kişinin telefon numarasını girerek o an nerde olduğunu öğrenebiliyormuşuz. varmış bu tarz programlar ve faydalananlar. bir kaç saattir araştırıyorum ama işe yarar bir şey bulamadım. ya çok pahalı ücretler ya da telefon sinyalini takip etmek istediğimiz kişinin telefonuna program kurmamız isteniyor ki bu çok zor. araştıracağımız insanın telefonuna nasıl yapalım bunu? sevgilimin sinyallerini almak istiyorum mesela adam uzakta zor yani. bilgisi olan arkadaşlarımın yardımcı olmasını rica ediyorum. eminim her kez böyle bir şeyden faydalanmak ister. bilgi sahibi olanların mesajlarını bekliyorum. daha sonra bilgi sahibi olursanız hesabıma mesaj atabilirsiniz

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• iPhone iCloud ve samsung sitesinde samsung cep telefonları için bu sistem var.. fakat senin istediğin şekilde işlemiyor.. o kişi telefonunu çalınmalara karşı bu şekilde korumaya alıyor ve şifresi ile giriş yaparak ancak telefonunun nerde olduğunu bulabilir.. Onun dışında böyle bişey hem mümkün değil hem yasal değil...

0|0
    0|0
    • bazı siteler var olduğundan bahsetmişler ama aldatmaca demek ki. peki teşekkürler:(((((((

• evet sitelerine ziyaretci çekme amaçlı google linki atmışlardır ama mümkün değil.. rica ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Android telefonlar için "latitude" var.

Ama kişi bu ayarın açıldığını ve senin kendini eklediğini görebilir gerekli menüye girerse. :)

Ben arkadaşlarımı, akrabalarımı ekledim. Bakıyorum arada. Güzel oluyor.

0|0
    0|0
    • güzel olmaz mı hiç ya:) ama araştırdım dediğin gibi sinyalini araştırmal istediğimiz kişinin telefonundan yapmak gerekiormuş

• Yani. Sevgilin değil mi ki? Söylersin açar, sonra unutur ;-)

• Öyle bir şey yok. keşke olsa her bulduğum telefonu sorgulardım :DA:D:A:SDA:S :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• özel hayatın gizliliğini ihlal edeceği için bence yoktur öyle bir şey..

0|0
    0|0
    • olsa iyi olurdu:)

• aynen çok iyi olurdu özellikle eski sevgili için şimdi nerede napıyor acaba sorularına cevap bulurduk :))

• yada yeni görüşmeye başladığın kişiyi araştırmak adm halı sahadayım diyor Allah bilir sinyaller ne der :)))))))) ayyyyyyy Allah söyleyenden uzak tutusun

• Chip tak bacım sevgiline... Hem konuşmalarını falan da duyarsın. :/

0|0
    0|0
  • yok artık. kafasına göre herkes yapamaz bunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...