KS Erkekleri ne diyorsunuz bu kadınların trajikomik hallenmelerine ? :))

sevgili ilişkilerinde, toplum içinde kadın erkek ilişkilerinde kadınların hallerine davranışlarına siz ne yorum getiriyorsunuz ?

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ SEVİYORUM HEPİNİZE +1 :))

• -Svglm bn tmizlk ypıorm glicm +Tamam svglm kolay gelsn -Kolysa bşına glsn mal. :d +Bşıma glen en gzl şy snsin ztn. -Askm ck ttlısn ya :))
    10% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Evin sivrisineği yanıma geldi ve bana "bu gece üstüne rahat birşeyler giyip öyle yat mahalleden osman abiler yemeğe gelicek" dedi :))
    20% (2)0% (0)15% (2)Oy Ver
  • Düğün salonunun yarısını misafirler diğer yarısını da kadınların kabartılmış saçları dolduruyor :))
    10% (1)33% (1)15% (2)Oy Ver
  • Kızın 5 cm bıyığı var "ben seni arkadaşım olarak görüyorum" diyor, ulan ben seni amcam olarak görsem yadırgamazlar :))
    40% (4)67% (2)46% (6)Oy Ver
  • + Saçlarından bir tel aldım haberin var mı? - nresni kopardn allah askna slk msn sn yha. kç sndir uztyrm grzklı allah blanı vrsn :))
    20% (2)0% (0)16% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlamsız anladığın şeyin tam tersini yaparsan onlar için normal olan basmıyor benim kafam onların duygularının ne demek istediğini

0|1
    0|0
  • şıklara yoğunlaştım yine bayık yine bayık ://////77

2|1
    1|0
    • arkadaş sana da bir beğendiremedik sorularımı :)

• dostum diye biliyorum onu yanlış olabilir tabi eyvallah.

• ahbap demek o da iyi bişey lkjlkjlk

• Kızın 5 cm bıyığı var "ben seni arkadaşım olarak görüyorum" diyor, ulan ben seni amcam olarak görsem yadırgamazlar :))

bu şıkka bittim :D :D

0|1
    1|0
  • Düğün salonunun yarısını misafirler diğer yarısını da kadınların kabartılmış saçları dolduruyor :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...