Tarzımı değiştirmek istiyorum

Ben Kesha ve Rihannanın tarzını çok beğeniyorum. Bende onların iysilerine yakın şeyler bulup giymek istiyorum çünkü Şu an hiçbir tarzım yok normal klasik dar kot ve t-shirt. Bu kişilerin tarzlarını yakalamak için ne yapabilirim, nasıl ve nerden giyinebilirim ? Boyum 1.70 kilom 52. Ten rengim kumral

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• deri tayt baskılı basicler giy

kot şort uzun bol baskılı yazılı şeyler giy

her yerde bulabileceğin parçalar yaş kaç ?

1|0
    0|0
    • baskılı basicler bulamıyorum nerden bulurum. yaş 19

• git canm bulursun değişik şeyler ztn espark var sonucta orda herşeyi bulursun sakin kafayla yavas yavas yap alışverişini halledersn

• çok teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 4

• çok saçma değil mi sence birilerini taklit etmek?

1|0
    0|0
    • hayır taklit etmek istemiyorum. sadece onların tarzını beğeniyorum ve benimde tarzım oymuş gibi hissediyorum

• bence benim dediğim kişilerinde abartılı yanı yok

• abartılı olmasa bile sen taklit etmek istiyorsun sonuçta. onun yerine kendi tarzını yarat.

• Tarz değil onlar, modern zaman ittirgeci..

0|0
    0|0
  • boy ve kilon harikaymış

0|0
    0|0
  • manken gibisin be etek giysen çok güzel durur ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen giyim stillerini beğeniyorsun anladım demek istediğini bulabilirsin o tarz kıyafetler her yerde dolu yani.şortlar bol tişörtler,streç etekler flan çok yani.

1|0
    0|0
  • canım o özenti olmaktan başka bir şeye girmez kendi tarzını bul bence çık alışverişe üstüne en çok yakıştırdıklarını al kimseye özenme kendin ol daha çok yakışır

0|0
    1|0
    • işte bende bunu diyorum. özentilikten değil ben onların tarzını çok beğeniyorum ve sanki benimde tarzım o gibi hissediyorum öyle giysem içinde çok rahat olucagımı hissediyorum

• sen bilirsin canım nasıl istiyorsan öyle giyin benimki bir tavsiyeydi sadece :)

• teşekkürlerr

Yükleniyor...