En nefret ettiğiniz sinirinizi tavana zıplatmaya yeter olan ne olabilir?

En nefret ettiğiniz sınırınızı tavana zıplatacak kadar sınır eden şey nedir ? Ufak tefek sınır edici şeyler değil gerçekten sizi sınır küpü edeni söyleyin

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Akrep şahşiyetli,sürekli bir laf sokma çabasında kasan mallar, her konuda kendi görüşü doğruymuş gibi her lafa atlayan dangalozlar, tartışmayı bile bilmeyen gerzekler, hırstan kuduran bunun içinde türlü şahşiyetsizliği yapan sümsükler. Şu anda hepsi gözümün önüne geldi, sinirliyim evet.. Birde bdp (liler).

0|1
    0|0
  • aynı seyın ust uste 3 veya dortkez emir seklınde soylenmesi cok sınırlendırır beni neden bir kez yetmez mı

1|0
    0|0
  • Bana bir konuda nasihat , uyarı vs vs. yapanların dediği konuyu kendisinin gerçekleştirmesi.

Bir örnek vermek gerekirse ; bir ilişkide, kız erkeğe sürekli nerde olduğunu, ne yaptığını falan sorar.Henüz güvenemedim der, sürekli sorun çıkar , kıskançlık yapar ama bir gün bakarsın kızın yapmadığı şey yokmuş meğer.

Sinirlenmek için yeterli bir sebep.Ama zaman bana ne kadar sinirlensem de dışa yansıtmamayı öğretti. :) Bknz :Öfke kontrolü

0|0
    0|0
  • yalan ve haksızlık...

1|0
    0|0
  • ihanet,adam satma,kutsal saydığım değerlerin aşağılanması,

0|0
    0|0
  • Bir insanın diğerini küçümsemesi babamla bile çok tartıştım bu yüzden...

0|0
    0|0
  • çözümsüzlük...

0|0
    0|0
  • Hee olduu..söyleyeyimde ha bire tavan yapın sinirimi dimi...pişşt yemezlerrrr..kih..kih..kih..

0|0
    0|0
  • kaınların bazı ları aybaşi denılen şey yaklaştımı sinr küpü olur . oldutan sonra rahatla

0|0
    0|0
  • 1_yalan

2_ust uste soylenen 281382138921 cı laflar 1 kerede anlamaları lazımken

0|0
    0|0
  • kızların regl döneminde sinirli halleri sinirleri zıplatmaya yetiyor fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Sabahları, herhangi bir fiiliyat..

0|0
    0|0
  • Haksız yere itham edilince sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • ihanetin her türlüsü...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kendini korumayan insan'a kötuluk yapılınca ben katil olabilirim.

Asla gelemem buna.

Kendini korumayan derken kastettiğim: Çoçuk, yaşlı, hasta, özürlü, özgüvensiz insanlar.

1|0
    0|0
  • her konuda ihtisas yapmış gibi, ya da ana Muhalefet (sadece aynı fikirde olmamak adına karşısındaki haklı bile olsa) gibi vır vır vır çen çen çen konuşan tiplerden nefret ederim. çıldırtırlar beni. bazen tutup ensesinden bildiği yanlışın aksini ispat edinceye kadar yani doğruyu anlayıp ikna olana kadar ileri giderim. hep söylerim, desteksiz iddia iddia değildir!

1|0
    0|0
  • Bazı insanların kendilerini bi halt zannetmesi ve sırf üşendiğinden alt kademesindeki insana işini yaptırması şuanda olduğu gibi :@ Tam sürtük :@

1|0
    0|0
  • Lafımın dinlenmemesi,birinin haksızlık yapması

0|0
    0|0
  • birinin bana dogruyu bildigim halde suratima yalan söylemesi... acayip tavan yapiyo sinirim, yani öyle böyle degil .

0|0
    0|0
  • "Dediğim dedik"lik.Karşıdakini hiç dinlemeden direkt sözde sonuca varmak.

0|0
    0|0
  • insanların bana bencilce canının istediği gbi davranmaları

cehenneme gidin

0|0
    0|0
  • Haksiz yere suclanmak

0|0
    0|0
  • Yalan

İhanet.

0|0
    0|0
  • aynı şeyi üçüncü kez izah etmek zorunda kalırsam deliririm. öyle böyle delirmek değil ama, öğretmen olmazmış benden, her seferinde tekrar emin oluyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...