Genel olarak kızların gözyaşları yalan mı ?

Normal gözyaşlarından bahsetmiyorum.Sevgiliniz sinirlendiğinde kızdığın da,tartıştığınızda ağlarsınız mesela.bu sizin silahınız mıdır ? bir erkek buna dayanamaz.

beyler ben araştırdım, genel olarak, kızların silahıymış.kesin bilgi.

fazla kapılmayalım :)

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabi bazen kullanmıyor değiliz :) Sadece erkeklere de değil ailemizde de işe yarıyor ama masela ben cidden kızdığımda sinirden gözlerim doluyor. Ve o an ağladığım için daha da kızıyorum ama bu kızgınlık kendime oluyor. Genelde kendimi tutmayı beceririm çünkü öfkemi göz yaşlarımla dökmek yerime bağırıp çağırmak daha rahatlatıcı...

0|1
    0|0
  • Ben erkeğin karşısında ağlamanın güçsüzlük olduğunu düşünürüm. Allah bir erkeğin karşısında bu tarz şeyler için gözyaşı döktürmesin. Amin.

0|1
    0|0
  • Eğer onun yanında ağlıyosam yani bunu başarabilmişse bilmiyorum gözüme görünmesin bir daha

0|1
    0|0
  • Walah bir sevgilim olsa bana kizsa yani beni kiracak birsey derse aglarim bence sonrada ceker giderim..

Kendiliginden oluyor kizlar cok hassas. Ben enazindan oyleyim hassas biriyim..

0|1
    0|0
  • ben ağlamam ama ağlarsam da elimden bir şey gelmediğindendir.

0|1
    0|0
  • Kızlar duyguları zirvede yaşadıkları içindir içimizden gelmese ağlayamayız rol değil yani :D

0|2
    0|0
    • evet ama işinize de gelmiyo değil demi :):)

• Üzmeyin bizi ağlatmayın :D

• haha, yok canım, kıyar mıyız

• biz oyuncu muyuz rol geregi aglayalım aglamak dene sey içten gelir bazen sinirlenince bazen üzülünce bazen duygulanınca vs.. aglamak güzeldir eger karsındaki odun degilse hissedebiliyorsa anlayabiliyorsa..

0|1
    0|0
  • ben genelde sinirlendiğimde üzüldüğümde ağlarım hıçkırıklarım da bir o kadar içten olur kendimi tutamam :D

0|1
    0|0
  • kesin bizim ilişkide bir gariplik var. sevgilim ağlar tartışınca.

0|1
    0|0
  • Ben biraz fazla duygusalım gözyaslarıma engel olamam eger cok üzülürsem aglayıveririm.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum kızlar hassas varlıklardır , ve kızların dönemleri de vardır adet dönemleri. Bu dönem de daha hassas olabilirler , her ağladığın da çok üzülmezler , çok sinirlenmezler. Çoğu zaman kendilerini ağlayarak rahatlatırlar. Kırılgandırlar , bir konu da çok üstlerine gitmemek lazımlar , yoksa senin dediğin gibi silahlarını kullanırlar ağlarlar. Ama tabi ki bu istemsiz olur , dedim ya kırılgandırlar. :) Nazik davranmak gerek , her ne konu da olursa olsun , kalp kalptir , kırmaya değmez. :)

0|2
    0|0
  • kız acı çekince ağlar
    silah değildir o anki duygularıdır
    kızlarda erkeklergibi
    gece yatınca yatakta ağlarlar
    genç kız erkeği kandırmak için ağlar ama bu numara yaptığı genelde bilinir

0|0
    0|0
Yükleniyor...