Kızlar neden böyle yapar

neden iltifat ettiğin ve ilgi alaka gösterdiğin kızlar senden kaçar ama hakaret ettiğin sövdüğün kızlar sana yapışır neden?

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl iltifat ettiğinle alakalı bir durum.

0|0
    0|0
    • Herkese merhabalar,
      bahsedeceğim kıza 3 aydır ilgi duyuyorum, en sonunda açıldım. Benimle 1 hafta konuşmadı sonra 1 gün hiçbirşey olmamış gibi günaydın dedi ''hayırdır ne oldu'' dedim uzatmanın manası yok, ben seni arkadaşım olarak görüyorum abi olarak görüyorum, söylediklerine inanmıyorum senin ki heves dedi.
      umarım haklısındır ama hepsi gerçek sence kız peşinde koşacak birine benziyormuyum dedim.
      şunları sıraladı;
      1. senin ki heves söylediklerine inanmıyorum.
      2. hayatımda birini istemiyorum
      3. aynı ortamda bulunduğum kişilerle bir ilişki düşünmüyorum. herkes benim abim kardeşim
      4. bir daha bana böyle birşey hissettirme.
      Çaktırmadan bakıyor, onu önemsediğimi hissettiriyorum ( yorulma dinlen gibi), düşündüğümü hissettirmek için çikolata aldım onuda almadı
      sizce sorun ne? ne yapmak lazım herkese teşekkürler...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayy çünkü biz kızlar ağzımıza z*çanı sevıyoruz. Huyumuz kurusun. Nerde değer veren varsa elimizin tersiyle itiyoruz. sanırım bunun sebebi çok ilgiye gelemıyor olmamız ya da halk arasında döt kalkması gibi bir şey.

0|2
    0|0
  • ilgi veren kişide çok önemli her ilgi verenede evet denilmez olmazsa olmaz açık ve net tipim olabilir ama tarzım değildir !

0|0
    0|0
  • İlgi gösteririrsin ondan hoşlandığını düşünür o hoşlanmaz doğal olarak durum ters teper..bende de var bu.

0|0
    0|0
  • hayat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 4 s kuralı akar.

0|1
    0|0
  • Bazı insanlar hakarete alışmış. Enteresandır iyi davrananları sevmezler. Ancak mutlaka aradığın kişiyi bulacaksın. Her insan böyle değil.

0|0
    0|0
  • ilgi gösterdiklerin gözü yükseklerde olanlarda oneden

0|0
    0|0
  • çünkü kendisini yanlış yanımanı istemezler.

0|0
    0|0
  • 2 ileri 1 geri gibi samimiyetsiz saçma şeyler yapmak lazım

0|0
    0|0
  • kabullenemez intikam amak ister

0|0
    0|0
Yükleniyor...