Bayanlar evli olsanız profilinize 7-8 adet fotoğraf ekler misiniz? ekleyen için ne düşünürsünüz ?

Buraya üye olan evli bir bayanın profiline 6-7 adet fotoğraf koyması normalmidir ? siz ne düşünürsüünüz bu bayan hakkında? Kendisi eşini çok sevdiğini ve ondan başkasını hayal bile etmediğini söylüyor. Ama fotoğraflarını koyması bana garip geldi.

Güncellemeler:
ben bu kadının kocasına pek sadık olamayacağı başka tekliflere açık olduğunu düşündüm ama o kesinlikle bir başkasını düşünmediğini söyledi.

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• bekar halimle foto koymuyom evliykene mi koyacam

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben koymazdım

0|0
    0|0
  • öyle istemiş koymuş ,herkesin kendi tercihi. iyi, kötü anlam çıkarmak yanlış bence

0|0
    0|0
    • sen de evlisin sanırım sen koydun mu?

• o da benim tercihim. ben koymam ama koydu diye de bir şey demem sadık veya değil diye.

• evli misin gerçekten? eşinizi aldattınız mı hiç?

• Sadece fotoğraf koyuyor diye farklı düşüncelerde oldugunu dusunmek yanlış . Ama yine de gerek yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kendine kalmış bir şey. fakat yanlış bence

0|0
    0|0
  • Ne olacak ki facebook'una da fotoğraf koyuyor ne var ki bunda bence biraz abartmışsın. Bayanın yaptığı tuhaf birşey yok bence

0|0
    0|0
    • o bayanın konuşmak için erkekleri eklemesi ve her konuda fikir belirtmesi yorum yapması onu tehlikelere açık hale getireceğini söyledim. Ama o sacede insanlara yardım etmek ve sohbet etmek için eklediğini söyledi. Eşinin de bunu bildiğini söyledi. Benim eşim olsa kıskanırdım.

• Bence abartılacak birşey yok belki kocasıda kıskanıyor ama izin veriyor olabilir

• Eşimle olan fotoğrafımı koyarım :)

0|0
    0|0
  • koyabilir kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Koyabilir kendine kalmış .

0|0
    0|0
  • eklemezdim ekleyenler içinde bir şey düşünmezdim banane

0|0
    0|0
  • evli olsam buraya üye bile olmam es iş coluk cocuk varken ne işim var burda ne merak ediyorsam kocacıgıma sorarım :)

1|0
    1|0
    • aferin sana aferiM:)

• burası harbiden zaman öldürmek için birebir bir actım mı kalkamıyorum basından mazallah evli olsam kocam işten gelse evde ne yemek var ne bisey coluk cocuk perisan evi b.. götürüyor 3 günde kendimi kapının önünde bulurdum :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Evli olupda buraya giren kadına direk kancık derim zoruna giden eksi versin

0|0
    0|0
  • Nasıl fotoğraf koyduğu önemli, yoksa istediği kadar koyabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...