Genelevde olan bir kadına aşık olsanız ne yapardınız ?

Kötü hayat şartları yüzünden o duruma düşmüş ama özünde çok iyi birisi olan bir kadına aşık olsaydınız napardınız ? Aşkınızın peşinden mi koşardınız yoksa öyle bir durum hayatta olmaz mı derdiniz ?

0|0
6|35

En İyi Kız Görüşü

• oralardaki kadınlar için aklıma geldikçe namazlardan sonra dua ediyorum.onların düşmediklerine düşürüldüklerine inanıyorum erkek olsaydım zaten öyle yerlere gidecek kadar karaktersiz olmazdım.sonuçta onlarıda doğuran bir anne.onlarda bir zamanlar saçları iki yandan örgü yapılmış bir şekilde okullarına gidiyorlardı kötü niyetli insanlar onları düşürmüş olmalı.çünkü hiçbir kadın böyle birşeyi isteyerek yapmaz.Allah kurtarsın böyle insanları.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• genelde filmlerde olur bu durum. gercek hayatta olması biraz zor. ve zaman alır. ve gercek yasam da farklı ilişkiler agı vardır.

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını sadece aşkı tanıyan bilir. aşka itaat etmeyecek bir babayiğit tanımam. o kadını bağrıma basarım.

1|0
    0|0
  • düşmek ayıp değil önemli oan ayağa kalkabilmek seviyorsam oda beni seviyorsa olay bitmiştir helalimdir nokta

1|0
    0|0
  • Size 3 doz türk filmi öneriyorum sabah, öğle, akşam. Bence yok öyle bir dünya 19.yy da değiliz kimse kötü hayat şartlarından dolayı hayat kadınlığı yapmaz. Sorunuzun cevabına gelecek olursak c şıkkı asla böyle birşey olamaz.

0|0
    0|0
  • o hayatı o keyfı tercıh etmemıs dusmusse ve ıyı bır ınsansa ve asık olursam evlenırım

1|0
    0|0
  • askın pesınden kosmam sadece elımı uzatırım. eger tutarsa tutmaya degerdır. eger kostugumda gelırse gerı donecekmıs suphesıne duserım. kotu bısey ya..allah vermesın

1|0
    0|0
  • Bırak geneleve gitmeyi kadınlarla normal hayatta da çok içli değilim. Bu durumun başıma gelme olasılığı çok düşük bir ihtimaldir. Tabi şimdi burada yok olmaz ya da aşkımın peşinden giderdim diyenler olacaktır ama şunu da kimse es geçmesin bekara karı boşamak kolay. Başına gelmeden bilemez kimse.

0|0
    0|0
  • fiyatı olan insanlardan hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Onu ordan çıkartırdım. Tabi bunun için onunda bana aşık olması lazım. Tek taraflıysa hadi ordan.

1|0
    0|0
  • Onu o ortamdag*tgibi bırakmayacağım kesin.

Yani özünde de temiz biri ise belli mi lur hayat bu bakarsın kimsenin veremeyeceği mutluluğu verir bana

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum çünkü hayat kadını ne kadar çaresiz olsada bir kurtuluş yolunu bulabilir bence ama benim kafamda olmaz

0|0
    0|0
  • Hayat şartları zor olsa da eli ayağı tutan herkes, namuslu bir iş bulup çalışabilir. Ama namusuyla çalışmak zor geliyor, gidip namusunu satarak para kazanıyor. Aşık olsanız demişsin ama zamandan beri bataklıkta gül yetişiyor?

0|0
    0|0
    • Zorla o yola düşürülse mesela olamaz mı olabilir bu dünyada her şey mümkün.Önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zormuş tabi siz de haklısınız.

• Bunun ön yargı ile alakası yok. Zorla o yola düşürüldüyse kaçacak. Olmadı, o zaman namusu için canına kıyacak. İşte o zaman o kadının eli de ayağı da öpülür. Yoksa o kadının, çok af edersin ama gelip geçen her türlü it kopuğun içine ettiği tuvaletten farkı kalmaz.

• Normalde aşık olamıyorum genelevdekinemi aşık olacağım bide herkes üzerinden geçmiş ıyyk ayrıca genelevdeki kadının aldatma potansiyeli yüksektir kimse filmlerdeki gibi sanmasın

0|0
    0|0
    • Belki filmlerdeki gibidir ya nerden bilicez ki :)

• Ben hepsinden bahsetmiyorum ya vardır belki arada birkaç filmlik vaka.

• Tamam var sen kazandın pesss

• asık olsam onu adece kurtarır evlendırır geçmısını temızlemesını saglar vs vs bunu kımsenın bılmemesını saglarım he ayrıca hıc gıtmedım nıyetımde yok

1|0
    0|0
  • o kadını ordan çıkarmak isterdim ama ordaki p**evenkle uğraşmak zor oyüzden allah kurtarsın derim ... elimden gelenide yapardım

1|0
    0|0
  • Peşinden koşardım heralde.

0|0
    0|0
  • alışmış kudurmuştan beter derler gizli gizl gene yapar o işi hayır çıkmaz ondan

0|0
    0|1
    • O kadınların severek yaptıgına eminsiniz yani.

• Bu konu bence zor bir konu bu şekilde kestirip atmak kaliteli değil diye düşünüyorum ama saygı duyarım.

• Bakir değilsen bu mantıkla ben karımı ne kadar seversem seveyim aldatırım diyosun yani önceden yapan yine yapar ha

• elimden geldiğince onu ordan kurtarmaya çalışırdım

1|0
    0|0
  • Zor soru ama bu işin sevap tarafıda var

1|0
    0|0
  • aşkımın peşinden koşarım

0|0
    0|0
  • hayatta hayır :D

0|0
    0|0
  • lan bir git, kız mı kalmadı da o..puaya kalalım.

0|0
    0|0
  • yaşanması geren şeyler yaşanır.karşına çıkmadan bilemezsin

0|0
    0|0
  • büyük konuşmak istemiyrm hayatında bize neler çıkaracağını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bir kahpenin peşinden koşacak kadar kahpe değilim.

0|0
    2|1
    • Kahpelik bedenden değil ruhtan bulaşır ;)

• Sen de öyle avut kendini

• Benim avutmamı gerektiren bir durumum yok bugüne kadar bir tane sevgilim bile olmadı ben kendimi biliyorum sen merak etme.

• çekip kurtarıcam seni bu hayattan sevdiceğim derim

0|0
    0|0
  • Baştan dürüst olsa ve açıkça söylese kabul ederdim.

0|0
    0|0
  • Mallığımdan dolayı intihar ederdim.

0|0
    0|0
  • Zaten öyle bir kadına aşık olmuşsa koşar. ben olmam ve koşmamda

0|0
    0|0
  • ask bu ottada konar b... da ama olursada ask olmaz emın ol

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 5

• dötü yemez kimsenin

0|0
    0|0
  • istemezdim oyle birini.Yani jigoloyla evlenmeyi :(

0|0
    0|0
    • Jigololar zevk ya da para için yapıyor yokluktan değil yani. Geneleve düşen kadınsa belki iyidir ya ne biliyoruz ki hayat adaletsiz bence.Eminim o işi kendi isteğiyle yapmıyordur geneli.

• Kötüdür demedim ki zaten. Ben o işlerle ilgilenen birini istemezdim dedim,kaldı ki bakir olmasını çok isteyen biriyim.

• aşık olup ilişki sürdüren arkadaşım oldu kızın kötü yönünü de görmedim

0|0
    0|0
  • erkek olsam öyle bir kadına aşık olmazdım zaten olamam yani yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • Genelevde çalışan birine aşık olan midesizdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...