Hayat tecrubesi çok olan arkadaşlar

İnsanları hayatınızdan silme konusunda başarılı mısınız. Üzülüyormusunuz her aklınıza gelince

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• tecrübe her konuda iidr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• acaba demiyorsun arkana bakıp. verdiğin karardan kesinlikle emin oluyorsun ve yine aynısı olsa yine silerdim diyorsun. işte bu kendi yoluna gönül rahatlığıyla devam etmende en büyük etken oluyor..

0|0
    0|0
  • siliyorum,daha konuşmuyorum,üzülmüyorum

0|0
    0|0
  • aklıma gelince o güzel yüzün her yanımı kaplıyor tatlı bir hüzün hala pes etmedim yemin ederim arkasındayım hala verdiğim sözün moduna giriyom asdasdasd

0|0
    0|0
  • değilim sanırım gereksiz insanlara çok sans tanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kaçtane insan tanıdım biliyonmu sen heyyy heyyy..kaç kişiyi sildim..sildiklerim aklıma gelmez hiç..sildiysem bitmiştir zate..

0|0
    0|0
  • bir kez silersin ondan sonrakiler sadece atese ruzgar estırıp gerı gecer.

0|0
    0|0
  • Kolay silerim. İster istemez aklına geldiğinde yine bir kırgınlık oluyor tabi.

0|0
    0|0
  • ne kadar silersen sil mutlaka izi kalır, hiç olmadık bir yerde ve zamanda aklına gelir, iyi ya da kötü mutlaka hatırlarsın..

0|0
    0|0
  • hayat bır kıtapsa yazarı benım, tamam bağlı kalmam gereken kurallar olabılır. ama kımın ustunu cızıcegıme kımın adının altını cızıcegıme ben karar verırım. unutmak kolay olmayan bır eylem. onun yerıne sıradanlastırmayı secmek daha uygun olur.

0|0
    0|0
  • Belirli limitlerim vardır,sınırı ciddi ölçüde aşanları hissettirmeden siliyorum yavaş yavaş.

0|0
    0|0
  • telefonumdan silmişsem bitmiştir birdaha aklıma gelmez :))

0|0
    0|0
  • Pişman olacağım kararlar vermemeyi öğrendim, Bu üzülmememi sağlıyor ve çabuk silerim.

0|0
    0|0
  • siliyorum da, herhangi bir konuşmasında tekrar barışıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...