Koşu yaparmısınız maximum kaç kilometre koşarsınız??

Haftada kaç kilometre koşarsınız ve koşmak kilo verdirirmi metobolizmayı hangi gıdalar hızlandırır ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER CEVAPLAYAN ARKADAŞLARA !

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Koşmaya yeni başladım ve muhteşem bir şey. Kaç km koşuyorum bilmiyorum ama her gün 30 dk koşuyorum. Ve koşmak kilo vermek için yapılan en önemli şeydir. Metabolizma olayına gelirsek.

1) Bol su iç. Ben bu aralar günde 3-4 litre içiyorum. Kesinlikle yararını gördüm. Özellikle soğuk su iç.

2) Dengeli sağlıklı beslen.

3)Yeterli lif ve protein tüket.

4)Düzenli egzersiz yap.

5)Zencefil,acı biber tüket.

6)Kahvaltıyı asla atlama.

7)Akşam yemeğini erken ye. Ama Ramazan geliyor bu biraz zor olabilir.

8)Süt ve yoğurt tüket.

9)C vitamini al.

10) Demir oranı yüksek gıdalar tüket. En çok kırmızı et ve yeşil yapraklı sebzelerde bulunur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapmam

.

0|0
    0|0
  • 2 gün arayla günde 5 kilometre koşuyorum koşu bandında ama. Hızlı tempoda ve yokuş yukarı olarak. Kilo alıp vermek tamamen günlük kalori dengesine bağlı. Aldığın kalori yaktığından fazlaysa vücudunda yağ olarak depolanır artanlar.

0|0
    0|0
  • Günde çok koşuyorumda hesaplayamam ki :D km koşmuyorum ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Askerden sonra düzenli koşmadım ama başlayacağım Askerde 20 km koşardık özel birlik olmamızdan dolayı birde askerden önce 12 km koşmam avantaj sağlamıştı

0|0
    0|0
  • Koşu yapamıyorum fazla 78 kiloyum boy 182 ama yürüyüş yaparım araba kullanmam günde 10-20 km yürürm

0|0
    0|0
  • Askerde her sabah 3.000 mt. (3km.) koşuyorduk.

0|0
    0|0
  • 3 KM maxium

0|0
    0|0
Yükleniyor...