Başına gelmeyenimiz yoktur herhalde,yanlış durakta otobüsün düğmesine basmak ...

Otobuste giderken ineceginizi sandığınız ! duraga yaklastiginizda salina salina yerinizden kalkarsiniz, ufak bir kalabaligi yarıp kapıya doğru emin adınlarla gelirsiniz.Otobüsün içindeki o kalabalıktan, rezillikten kurtulmanın verdiği umutla büyük bir sevincle o düğmeye basarsınız. Ama bı kac sanıye sonra jeton koselı oldugu ıcın gec duser tabi, iniceğiniz durağa da bayağı bir vardır . Sonra otobus zart diye durur ve kapi acilir. Ve yine şansa bakın ki inen yok aksine binen var yolcuların da hepsi size ayar tabi .Kapı acıldı ve final ! siz orda öyle kalakaldınız ne yaparsınız ? İnsen yürüyeceksin kalsan..

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• peş yıldız verdim abla :)

ne yaparım dırek arkadan soyle kaptana seslenırım :

devam et kaptaaannnn yanlıs oldu yanlıs ;)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Oldu bir kez ve inen vardı şansıma geri çekildim ve suratım buruşmuştu zaten yanlış bastığımı belli etmiştim. Buradakiler o konuda anlayışlı anlıyorlar yanlış bastığımı sorun olmadı. Kendimi de kötü hissetmedim. Bu şekilde çok kişiye de rastladım yanlış erken basan normal bir durum okadar da abartılacak kıyamet koparacak bir şey değil.

1|0
    0|0
  • Genelde bu kadın parfümlerinden dolayı şehir içi otobüslere binemiyorum ama geçenlerde hava da sıcaktı ve acil olarak çarşıya gitmem gerekti. Çarşıya gelmeden basmışım ve tabi benden başka ayakta kimse yok. Mecbur indim ne yapayım. Bisikletle gitsem daha iyi olurmuş. \

1|0
    0|0
  • Ben küçükken her durak düğmeye basıp inmiyodum. Arada aklıma geliyo gene yapıyom. Ama artık kızıyolar.

1|0
    0|0
  • otobüse fazla binmem de ben de dolmuşta " müsait yerde inecek var kaptan" deme fobisi var o yüzden hep benle aynı durakta inecek gönüllüler arar bu yaşlı gözlerim :))) dksjkdsjd

1|1
    0|0
  • otobüsün tavanına bakıyorum öyle durumlarda ben yapmadım ki. ne bakıyonuz der gibi.

2|1
    0|0
  • İş yorgunluğundan dolayı başıma ara ara geldiği oluyor.

Tüh be yanlşlkla bastık yine diyorm ufak bir sesle sonra devam :D

0|1
    0|0
  • Kafana taktıgın şeye bak,diyeceğin şey belli..

Kaptan devam eeeeetttt :D

Ya da kimse seni farketmemişse, sende diğerlerine ayak uydurur onlarla birlikte çevrede suçlu ararsın :D Hatta iyice abartıp '' Bu ne kardeşim basıyosunuz inmiyorsunuz.. diye nara da atabilirsin .. Bu da seni sessiz çoğunluğun sesi yapar.. Ve artık insanların gözünde sevilen bir halk kahramanı oluverirsin :D

Hey Allahım ya. Bi düğme nelere kadir böyle ..

0|0
    0|0
  • Özür dilerim yanlış bastım diyeceksin ya da ineceksin yürüyeceksin. yürümek iyidir

1|0
    0|0
  • Sesimi Çıkarmazdım Devam :D

0|0
    0|0
  • 18 yaşımı bitirdim bir kere otobüse binmedim :)

1|0
    0|0
  • Ben zaten hep yürümeyi tercih ediyorum sorun olmuyor :)

0|1
    0|0
  • iş yerinin servisine alıştığımdan beri otobüsü unuttum

1|0
    0|0
  • mecburen yürüyorum

1|0
    0|0
  • Ben düğme diye kırmızı lambaya basmaya çalışmısştım konya altında rezil olmustum Ruslara bnzediği için tipim hemen turist ayağına yattım :D

0|1
    0|0
  • Geri doner kimse yerime oturmada yerime otururum. Ne var ki bunda? Ayrica duragi karistirmak ne yahu belki binde bir olur...

0|0
    0|0
  • inmem birde üste çıkarım. kim bastı kardeşim madem inmeyeceksiniz niye basıyorsunuz diye bağırırım :)

0|0
    0|0
  • genelde inmiyorum boynu bükükleri oynuyorum ulan yeredende olduk iyimi dikil şimdi böylr bilmem ne gibi diyorum

0|0
    0|0
  • benim başıma gelmedi napacaz şimdi?

0|0
    0|0
  • inmem yanlış basmışım derim hesapmı soracak bana kimse birşey diyemez belki başka şehirden geliyorsu belki kafan dalgın nerde ineceksem orada inerim

0|0
    0|0
  • Boyle bisey yasamadim ama daha beterini yasayarak yanlis otobuse bindim nasil olduysa cok gec farkettim tekrar geldigim yere yurudum yarim saat :/

0|0
    0|0
  • Benim başıma geldi ve inmedim şoföre pardon ileriki durakta ineceğim der devam ederim.

0|1
    0|0
  • azıcık özgüvenli olun yanlışlık olduğunu belirtir devam edersin

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar hiç öyle bir şe başıma gelmedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ''Buraların yabancısıyım'' der hiç inmeye yeltenmem.

1|1
    0|0
  • kaptan yanlış basmışım derim . ve hemen kendi durağımda iner kaybolurum

0|0
    0|0
  • ben takmam öyle şeyleri...

0|0
    0|0
  • bu soruyu okuyunca hiç otobüse binmediğimi farkettim

1|1
    0|0
  • inmem beklerim :))

1|0
    0|0
  • bu soruyu ben görmedim :)

ben olsam yanlışmı bastım yakınsa ineceğim yer inerim :))

0|0
    0|0
  • böyle bişey bir kış günü başıma geldi yağmur yağıyor ve ben kendi durağıma gelmeden basmışım indim ve tekrar yanlış olmuş diye geri bindimm mecburr :)

0|0
    0|0
  • ben yapmam ama "pardon yanlış bastım" derim yani kimse beni yürütemez 1 tl'min hakkını verecek.

0|0
    0|0
  • Olmadı böylesi :D

0|0
    0|0
  • Gecen hafta yaptım aynısını 1 durak önceden basmısım düğmeye ama birsey olmadı bekledim sonra tekrar basıp gelecek durakta indim.

1|1
    0|0
Yükleniyor...