Karınızın İş yeri Arkadaşı aynı zamanda en yakın arkadaşı

Karım son zamanlarda Sinemle çok takılmaya başladı ben işden eve geldiğimde bu kadın hep bizde o kadar abartılarki bizde kaldığı geçeler oluyo ve birgün bahçede atletleyim altımda bxterım var sadece sonucda kendi evim uzanmışım dergilere bakıyorum geldi yanıma birden kahve getirdi yani o halde beni görse karım çıldırır heralde gittim hemen short gibi bişeyler girdim çekinmenede gerek yok diyo

mutfağa gittim kahvaltı için bişeyler alıçam karım uyuy bu arada geldi ve ellerini yanaklarıma dokundurdu napıyosun diyorum hiç diyo nasıl hiç diyorum bağırdım buna ve hreketlerine dikkat et dedim karımı deliler gibi seviyorum çünkü onu hiç üzmedim üzmekde istemiyorum

izin günümdü evdeyim karımlda iş yerinde bu çatlak karıda öyle ve izin günüm olduğumu bişekilde öğreniyor ve biizm evde bişey unuttunu söyliyim karımdan anaktarı alıp eve geliyor kapıyı açıyorum bana sarılıyo kötüyüm diyo ilkden aklıma anaktarı nerden bulduğu geliyor ama o an umursamıyorum ne oldu diyorum bilmiyorum senedene hoşlanıyorum seni istiyorum diyo beni karımla birlite gördükçe onu öldürmek istediğin söylüyor beni deliler gibi seviyomuş oysa ben bu kadına bir göz bile kırpmadım o kadar uzak kaldım son bombayıda dışarda patlattı

karım mağzaya girdi bişey alıp çıkıçakdı ve o an dudaklarıma yapıştı çok özür dileirm kalçamıda sıktı iyice sinir oldum

ne yapıcam

bu kadın rahat veriyo bigün karım yakalıcak bizi o yanlış anlaşılma da bitiricek bizi yani

ne yapmalıyım soğutmam lazım bunu kendimden

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bana bu olay biraz hikaye gibi geldi ama bence sen esine anlat durumu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• berbat senaryo

0|0
    0|0
  • karına durumu anlat direk bence eğer bu kadar masumsan yoksa durum kötü olur aklını çelebilr.

0|0
    0|1
  • Karin bu kadar saf mi? Kadinlar anlar hemen esin nasil anlamaz bilemedim...

0|1
    0|0
  • hemen karına anlat lütfen

0|0
    0|1
  • nasıl bir karın var anlamadım.

0|1
    0|0
  • bi daha sıkıştırırsa polis çağır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5