Dayanırmı insan bu acıya?

İçim acıyo, onun kalbinin bir başkasına ait olduğunu bilmek canımı yakıyo. Bunları bile bile onu hala sevmek tek bir sözüne kanmak beni öyle küçültüyoki. Ama elden ne gelir elimde olsa söküp atarım kalbimden bu kadar merak etmem, ilgilenmem, düşünmem, kıskanmam, özlemem, ezdirmem kendimi ama elimde değil. Bunca yaşanmışlıkların hayallerin üstüne yabancı birinin gelip herşeyimi elimden, kalbimden söküp alması onun duygularıyla oynayıp gözümün önünde acı çektirmesi beni bitiriyo. Vazgeçmek istiyorum yapamıyorum elim telefona gidiyo bana yaptıklarına rağmen ondan duyacağım tek bir güzel söz için gururumu ayaklar altına alıyorum. Değişen hiç bişey olmuyo onun kalbi başkası için atıyo benim kalbim onun için. Bir an önce kurtulmak istiyorum atmak istiyorum kalbimden hayatımın normale dönmesini istiyorum başaramıyorum hiç olmycakmış hep böyle acı çekerek yaşıycakmışım gibi hissediyorum. Dünyanın en mükemmel insanıymış gibi bir daha böylesi karşıma çıkmıycakmış gibi, onunla bağlarımız tamamen koparsa ölücekmişim gibi, ondan başkasını hayatım boyunca sevemiycekmişim gibi yaşıyorum. Napacağımı bilmiyorum ama bu duygudan kurtulmak istiyorum yorumlarınıza çok ihtiyacım var :/

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Seni öyle iyi anlıyorum kiii. 3 yıl önce aynılarını bend eyaşadım. Her gün öldüm öldüm dirildim. Berbat bir duygu.. Gururum felan kalmamıştı var ya . Mesaj atma bana dedi yine attım... Neyse belli bir süreden sonra ben vazgeçtim artık ondan o mesaj attı seni özledim diye ahh aptal ben yine inandım ona.. ee noldu dersin ? tekrar bıraktı beni cağresiz güçsüz. sonra gitti biriyle çıkmaya başladı. Çıktıktan sonra nişanlandıklarını öğrendim. 3 yıl geçti ama halaa aklıma geliyor ve gelincede aklıma canım yanıyor. en üzüldüğümö şeyde gururumu onun için ayaklar altına almış olmam ahh ahh.. Hani çok seven insan sevdiğine aşkını helal etmeye biliyormuş ya bende ona aşkımı helal etmiyorm..

2|0
    0|0
    • bu daha kötüü :(

• çok zor bir durum sevdiğin insanın uğruna herşeyi göze aldığın insanın başkasıyla olduğunu duymak kadar kötü bişey yok. Ayrılık acısı kadar berbat bişey yok atlatılmıyo hastalık gibi içime işlemiş mahfettim kendimi ağlamak istiyorm göz yaşım gelmiyo ağlayamıyorum. Onun trafından hiçe sayılmak çok ağırıma gidiyo

• Aynen öyle işte...

Erkekler Ne Diyor 1

• Bi insana bu kadar bağlanmanın, muhtaç olmanın zayıflık olduğunu bilmiyor musun ? Hemen onu unut. Sen güzel bir kızsın ayrıca güçlüsün sana hak ettiğin değeri verecek biri çıkar karşına.

0|0
    0|0
    • öyle ama elmden bşey gelmiyo :(

Kızlar Ne Diyor 2

• canım benimm bakk yemin ederim bende aynılarını yaşadım seni çok ama çok iyi anlıyorum.. muhtemelen çocuk ayrıldı senden değil mi? üstüne az bir zaman sonra başkasıyla çıkmaya başladı.. ondan sen böyle hissediyorsun o ezilmişlikten belki kurtulurum belki onun tek iyi bir sözü beni bu ezilmişlikten kurtarır diyorsun sadece kendini düşünüyorsun aslında çünkü kötü durumdasın. emin ol ki bu çocuktan sen ayrlmış olsaydn sen unuturdun onda kopamayacak hiçbir şey yok. bunu zamanla göreceksinn çok dua et tamam mı? namaz kıl.. allah yol yordam gösteriyor. bende yeni atlatıyorum çok yeni.. benim sorumada bak istersen ama benmkinin ustunden 2 ay gecti o yuzden ben daha iyiyim suan. benimkide tam serefsiz çıktı. bak: link

0|0
    0|0
    • O ayrılmadı ben ayrıldım. Seviyomusun onu diyorum yok diyo ama davranışları yaptıkları onu sevdiğini gösteriyo ve eminimki seviyo 1 hafta bensiz yapamayan insan ben atmadan mesaj atmıyo aramıyo umursamıyo yazdıklarımı. Sanada çok üzldm canm umarım tamamen atlatırsın benimki braz zor görünüyo çok kötüyüm

• gizlilkten çkarmısn sorun olmazsa ekliyim seni

• önce kafadan atmakla başla kalp de zamanla arkasından eslik eder ama biraz zamana ihtiyacın var

0|0
    0|0
    • 4 sene oldu içime işlemiş resmen bitmiyo

• zamanı önemli değil kafandan atmadığın sürece 10 sene bile sürebilir kafada bitirmek önemlisi ama aynı zamanda da en zoru

Yükleniyor...