Dipteyim sondayım depresyondayım :)

Arkadaşlarr evde canım cok sıkılıyor. 6 gündür evde tekim bir ben bir köpeğim... Neyse herşeyi yaptım yemek temizlik dans vs vs. Ama artık birşey bulamıyorum. Siz neler yapardınız benim yerimde olsaydınız. Gündüzleri pek çıkamıyorum malum hava sıcak ve köpeğimin cinsi sibirya kurdu onun için çok zor. Evde de tek kalamıyor ailem yalnız bırakmadğı için küçüklükten kimse olmadığı zaman ulumaya başlıyor. Siz benim yerimde olsaydınız önünüzdeki 4 günü nasıl değerlendirirdinizz ?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayvanı her gün en az 1 saat gezdirmen lazım eşyalara sarar yoksa, husky ler sahiplerine çok bağlıdırlar benimki işe giderken arkamdan ağlardı. Yoğurt kaplarında buz yap onun için küvet veya leğen gibi bir şeyin içine suyla beraber koy, serinler köpekler ayakalarından terler çünkü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok değişik birşey arıyorsan bence sibirya kurduyla ilişkiye gir olmadı ...

0|0
    1|0
  • Köpeğini sev kardeş

1|0
    0|0
  • köpeğimle film izlerdim. köpekli kedili film olunca bunlar çok komik oluyor. filmden çok onlara gülüyorum.

0|0
    0|0
  • sabah uyurdum akşam takılırdım gece vakit gecırmek evde daha keyıflı en azıneden zevklı fılmlere denk gelırsın

0|0
    0|0
  • Party Yap koktely :D şaka bir yana dizi film yap uyu köpeğinle oyna vs

0|0
    0|0
    • Çok izledim dizi / film . Uykuyuda fazla sevmiyorum evet garip biliyorum ):

• Sen bir dost arıyorsun bence :))

0|0
    0|0
  • siteden milleti çağır parti yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sibirya kurdunun enerji tüketmeye çok ihtiyacı vardır.onlar birer kızak köpeği haski yani.hiç olmazsa gece serinde koşması gerekir.sende bunu yapmak zorundasın.yoksa başedemezsın o hayvanı.ona yürümekte yetmez koşması gerek.

0|0
    0|0
  • misafir çağır.

0|0
    0|0
  • tavandan salıncak sarkıt sallan

0|0
    0|0
  • Film-dizi izle.:)

0|0
    0|0
  • dizi-kitap-film-müzik canım :) link bunada bakar msnz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...