Taksim yine karışıyor.

Vali ''Gezi yarın açılıyor'' diye bildiri de bulundu. Binlerce insanın bugün orada olmasını ister gibi. Bugün de elleri satırlı adamlar, gelen insanlara saldırıyor, polis, halkı yine linç aşamasında. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Defalarca direnise gittm arkadaslar ve emin olun polis bizim polisimiz degil artik.. O elleri satirlilarda %50 dedikleri bir avuc g*t kili...

2|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 23

• Ellerinde satır bir dünya adam var ama satırla ölen henüz yok hep aynı şeyler ellerinde satırlı adamlar bekliyor kim bu satırlı adamlar bunu çözelimde yüzleri kızıl maskeli ellerinde molotoflu milletin arabalarını polis arabalarını belediye otobüslerini ateşe veren dükkan yağmalayan adamlardanda bahsedelim sen baktığının tam tersindende bakacak olursak bunu görüyorum

0|1
    0|0
  • sopayla-satırla insanları susturamazsın

ya da benim yüzde ellim gibi kışkırtıcı laflarla

1|2
    2|1
  • Yiğit bulut ne düşünüyosa aynısını düşünüyorum.

link

0|3
    0|0
  • Hükümet düşene kadar halk eyleme devam edecek kaddafiye atıp tutuyordu sayın boşbakan sonu halkın elinden olacak

1|6
    2|5
    • ozman nerde kaldi dmekrasi.madem halkn indrme gucu var.her onune gelen indirlsn

• Darı ambarındakı tavuk canlandı gozumde :)Sandık harıc erdoganı ındırecek guc mevcut degıl Turkıyede.Okadar propagandaya ragmen Turkıyede gezı eylemlerını 2 mılyon eylemcı katılmıs, darbe tesembusunde 20 mılyon yılların bırıkımını patlatır.

• Erdoğanın devri bitti artık seçimlerde görecez %40 'ı bişe geçemicek bu son olaylardan sonra

• Eli satırlı adamlar gelen insanlara saldırıyor ' mu ?

Bütün gün taksimdeydim dönercilerin haricinde kimsenin elinde satır gibi şeyler yoktu .

Sen rüya görmüş olmayasın :D

0|0
    3|2
    • Arkadaş sanırım dönerciden çıkmamış. link

• Hakkaten palyaco bu.Yaptıgınız abartının mızahı elestırısı ama anlamanı beklıyor muyum?Hayır..Rambo bıcaklarıyla bekleyenler de gormusundur sen degıl mı :)

• polis bu sefer karışmıyor satırlı köpekler tutmuş onları izliyor tabi miting olmayınca parasız kaldılar g*t kılları satırlarla ek işe başlamışlar

0|2
    1|3
  • Akp kendi anayasasini cignedi. 26 madde. Fikirlerini , meydanda resmi olarak herkesin soylemeye hakki vardir. Gezi parkinde kitap okuyan insanlara saldiran akp hukumeti fasistligini ve diktatorlugunu bir kez daha gostermistir. Meydanlarda , polisle beraber sivilleri parayla satin alan akp hukumeti , kendi halkina zulum etmektedir. Hakkini aramak isteyen insanlari copla, tazikli suyla , bicaklarla saldirmaktadir. Bunlari gorup , insani duygusunda bir sizlama olmayanin insanliginden süphe ederim.

2|2
    2|3
  • 0|1
    0|0
  • Ya polis suclu diyorsunuzda adamlar taş atıyor satırla geliyorlar poliste möl möl bakcak mı düşünün bir evinizin önünün taksim gibi olduğunu başta gösterdiler tepkiyi çok güzeldi ama artık bku çıktı ya bence...

1|1
    1|0
  • Ne sağcıyım ne solcuyum çapulcuyum çapulcu

0|4
    1|3
  • Sıktınız artık yav. Yani hakikaten diğer kesimde sokağa dökülsün kan gövdeyi götürsün istiyorsunuz. Şimdi bide madımağı hortlatmaya çalışıyorlar. Plan ortada değil mi? Bence herşey çok aşikar.

1|2
    1|1
  • F16 lar bomba yadiriyor.Polisler ozellikle cocuklari ve kadinlari vuruyor.Hatta soylentilere gore hidrojen bombasi atilmis.Kisaca abartinizi zikiyim.

0|1
    2|3
    • Satırlı adamın taksımde gezı eylemlerı dolayısıyla batan turızmcı oldugunu, Ak partınınde bılmem neyını ne yaparım dedıgını vs okumadın ya da ısıne gelmıyor.Satırlıya yamayalım bunlarada olsun bıtsın zıhnıyetın tıksınc.

• projeden vazgeçilmeli

0|0
    0|0
  • Gerçek kaosun alıştırmasını yaptılar, şimdi temelini hazırlıyorlar, biraz zaman sonra hepimiz yollardayız. Aynı plan aynı proje.. Irak Libya Suriye Ve Türkiye hayırlı olsun..

0|2
    0|2
  • su akkahpenın tayfasını araya almak ıstıyorum ya oyle polısın arkasından şow yapmaya yureklerı yetıyor sıktıgımın evlatlarının

0|2
    1|3
  • özgürlük safsatalarıyla dökülüyorlar işte başka bir şey yok

0|0
    1|0
  • Eli sopalı,satırlı vahşi mağaradamları özellikle okumuş cahilleri temsil ediyor.

1|1
    0|1
    • 2 tane satırlı kişi gözaltına alınmış fakat R.T.E'nin askerleriyiz şeklinde bağırdıkları yönünde oradaki birinden bilgi aldım az önce

• 0|0
    0|0
  • ya herkesin memnun olacağı bir çözüm bulunsun yetert bir u 20 ye konsantire olmadık bitti gitti :)

0|0
    0|0
  • Kim kimi parçalarsa parçalasın. Gıdım umurumda değil.

1|0
    2|2
  • Bu ülkeden bir şey olmaz

0|0
    2|2
  • Madem aciliyor, parka gideriz biz de.

1|2
    0|1
  • Hiç celallenme tayyip sonun mısır gibi olacak

0|3
    1|5

Kızlar Ne Diyor 6