Kadınların boşanması namusuzluk mu ?

boşanma sürecindeyim söylenen yalanlar sevgi aşk hiçbişi kalmadı içimde bazı geceler onunla birlikte olmak işkence gibi. ailem elalem ne der derdinde içkisi yok kumarı yok katlan diyolar işin kötsü küçük yasta aklımı çeldiler ne oldu demeden evlendirdiler baska kardesimde yok eşim evden esyaları topladı ve gtti aslında ben böle olmasını istedim çok ayrı kutubuz onun ak dedgi benim için kara müzik zevkimiz herseyimiz farklı çok üstüme geliyo dayımlar filan bizi düşün basımızı önemi egdireceksiin diyorlar siz olsanız napardınız artık öleyim de onların namusuda kurtulsun bnde diyorum

Güncellemeler:
çok sagolun bunları duymayua ihtiyacım vardı o kadar çok üstüme geldiler ki kendimi suçlu hissetmeyi gectim suçlu oldugumu kabul etmiştim

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatını başkalarının mutluluğu için devam ettiren kişiler ileride ahhhh keşke o zaman kimseyi dinlemeseydim der... Mutsuz olduğun bir ilişkiyi sonlandırmak senin en doğal hakkın ve eğer çocuk yoksa sorun olacağınıda sanmıyorum.

Ailen sadece kendilerini düşünüyor. Bunun içinde mutsuzsan mutsuz ol ama kimse arkamızdan konuşmasın diyerek zaten seni 2.ci plana atıyorlar.

Kendi ayaklarının üzerinde durabilicek birisi isen bence devam etmeni hiçbir anlamıda yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evlılıklerın bıtmemesını ısterım hep kurtarılacak gıbıyse kurtarılmasını ısterım ama onunla olmak ıskence gıbı dıyorsun bu cok agır eger oyleyse bıtmesı daha ıyı olur oda sende sevecegınız baskaları ıle evlenırsınız ıkınız ıcınde daha ıyısı bu gıbı gorunuyor

0|0
    0|0
  • Sen takma hic biseyi 1 tane hayatin var kimse icin mahvetmeye degmez..

0|0
    0|0
  • bosanmak.,sevimsiz bir haktir,gerisi sana kalmis.

0|0
    0|0
  • Bu ne çelişkidir ya. İnanılacak gibi değil yazdıklarınız. Öncelikle kendinizi düşüneceksiniz. Bencil olacaksınız. Çok zor bir durum gerçekten. Allah kolaylık versin..

0|0
    0|0
  • boşanan kadın namussuz olmuyor. ama yalnız yaşadığında toplumumuz yanlış bakıyor. umursama dayınları veya başkasını. boşanmak istiyorsan boşan.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • Boşanmak namuzsuzluk değildir ama toplum seni nağmuzsuz yapar kendileri çok namuslu gibi

0|0
    0|0
  • ne alakası var namussuzluk diyenler kendilerine baksın

0|0
    0|0
  • Erkeklerin boşanmasıda p**evenklik o zaman özgür hür olmak senin hakkın bu hakka kimse atıp tutamaz namussuzlukta neymiş

0|0
    0|0
  • şimdi öncelikle soruna cevap vereyim: hayır boşanmak namussuzluk değildir. şimdi şöyle bir durum var. Türk Medeni Kanunu boşanmayı başlı başına incelemiş durumda. mesela illa boşanma diye bir şey yok. ayrılık kararı da var. medeni kanunu okumak için illa hukukçu olmaya gerek yok. boşanma konusunu okuyarak hareket etmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • yok ya mutlu değilsen yürümüyorsa ayrılırsın tabiki neden namussuzluk olsun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabikide namussuzluk değil.

Kusura bakma ama ailen geri zihniyetli.

Kimsenin laflarına bakıp hayatını zehir etme, nasıl yaşamak istiyosan öyle yaşa.

0|1
    0|0
  • Saçmalama namussuzluk olur mu hiç yaw

0|0
    0|0
  • tatlım bende 3 ay önce boşandım namuzluk nie olsun ..ya evlilik denilince benim aklıma şunlar geliyor...mutluluk..sevgi..saygı..vb.. evlilik bunların tam tersi olmuuşsa yani mutlu değilsen evli kalmanın bir mantığı yok zorla hiçbişe olmaz

0|0
    0|0
  • Kimse kimseyı sevmediği, hoslanmadığı, mutlu olmadığı biriyle zorla evli tutamaz.

Ayrılmak istiyorsan ayrıl ve kendi ayaklarının üzerinde dur. Bu hayata 1 kere geliyorsun kimseye hayatından taviz vermemelisin.

0|0
    0|0
  • canım hayat senin hayatın ayrılıcaksn. ailen dayın gil girmiyo onla yatağa sen giriyorsn. ayrılıcaksn başka şansın yok. namussuzluk falan değil gayette normal bişey bu. aptal olma kendini düşün daha gençsin sen. link bu soruyada cevap vereblr msnz?

0|0
    0|0
  • namusla boşanmanın ne ilgisi var ?

alnın akıyla çıkmış baba evinden namusunla evlenmişsin namusunla boşanıyorsun

aldattın mı kocanı ki namussuzluk olsun ?

kanmayın böyle yorumlara Allah askına namussuzluk falan yok sende bir kulsun ve mutsuz bir biçimde bir ömür mü geçireceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...