Kapat

Sevgilim arkadaşlarının yanında elimden tutamıyor... Az bakarmısınız...

Sevgilim ile 1 Senedir çıkıyoruz. 1 seneden beri beraberiz. Sevgilimin yarın doğum günü. İlk buluştuğumuz yerde kutlucaz bunu ikimiz. Sonra arkadaşları falan gelcek. ( 2 Kız biri 1 yaş küçük diğeri 3 ). Sevgilime dedim ki onların yanında elimden tutmamazlık falan yapma dedim. Rahat ol dedim. Sonra demesinler bak bak 1 seneden beri çıkıyolar daha el ele tutuşamıyolar diye. Sevgilimde olmaz dedi. Niye dedim. Ağızlarından falan kaçırırlar dedi. Boşver dedi. Olmaz dedi. Gelmesinler o zaman dedim tamam dedi. Yaw ağzından kaçırcak birisi zaten kaçırır o kadar yanımıza geliyolar elinden tutuncamı kaçırcak. Anlayamadım ben bunu arkadaşlar. Arkadaşlarının yanında elimden tutmuyor rahat olmuyor.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Az bakarmisinizi, soru nun basina yazmaliydin :-D

0|0
    0|0
    • pff onamı taktın ?

• Hayir takmadim, sadece dile getirdim.

Bence sevinmelisin, kiz arkadasin dusunceli oldugu icin, sen takma bence ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadasları demekkı aılesını bılı ve demelerınden korkuo

0|0
    0|0
  • çekiniyor olabilir bunda ne var yanında olduktan sonra elini tutsa ne tutmasa ne...

0|0
    0|0
    • Orası öyle kardeşim ama ne bilim sevgilimin ailesi bıraz sevgilisi olmasını falan istemiyor rahat rahat buluşamıyorz rahat rahat gezemedik hiç. Ondan dedm.

• gülü seven dikenine katlanır :D ilerde iş ciddileşirse ailesiyle de tanışırsın o zaman rahat rahat takılırsınız

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...