Kapat

Arkadaşlar kapsül halinde olan balık yağının vücudunuza ne gibi etkileri olmuştur ?

Arkadaşlar kapsül halinde olan balık yağının vücudunuza ne gibi etkileri olmuştur ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey sölimmi x tanıdık bir eczane antalya kunduda ve çoğu eczane sözde orijinal amerikan malı markasını unuttum mavi kutularda birde avrupalıda tanıdığı için onu alıyor ben aldım çok kötü kokuyordu kapsüller yani resmen sahte taklit balık yağı şikayet edeceğim bir merci bulamadım bir yer buldum onlar biz bakmıyoruzbaşka yeere gönderdiler eczacılar kızacak ama ben vatandaşlık görevimi buradan bari yapayım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• İnanılmaz iştah açıyor.

0|0
    0|0
  • ben kullandım dizlerim çok ağrıdı

0|0
    0|0
  • tüm bedene faydalı kemik ve kas yapısına katılıyor büyümeye ve en çokta zeka gelişimine büyük katkısı var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Balık yağı adı altında satılan ürünlerin kalitesine bağlı . Bana sorarsan en iyi etkisi ateroskleroz(damar sertliği) riskini azaltmasıdır . Ama dikkat dağınıklığında ve yorgunlukta da işe yaradığı söyleniyor .

0|0
    0|0
  • Arkadaş alerji olmustu benek benek sivilce cıkmıstı her yerinde iğrencti ya :/ kaşındım şuan hatırlayınca

0|0
    0|0
Yükleniyor...