Kpss sınavınız nasıl geçti?

Arkadaşlar bugun olan sınav hakkında neler dusunuyorusunuz? Kpss ye gırmış bırı olarak sorular ıgrenctı.. 1 senedır kpss ye hazırlanıyorum ve de bunlar hayatımda gormedıgım soru tıplerı.. Soruları hazırlayanların kesınlıkle art nıyetlı olduğunu düşünüyorum.. Yazıklar olsun..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıl boşuna gitti ne çözdüğüm denemelerde ne soru çözdüğüm yayınlarda bu tarz sorular vardı.Tamam bu tarz sorular geleceğini söylüyorlardı ales mantığındaki ama sınavda napcağımı şaşırdım.Türkçe 2,3 soru tek soruya bağlıydı öncülleri vardı oku oku bitmiyor.Matematik çok kolaydı diyende var öyle eskisi gibi sorular yoktu uğraştırdı baya beni.Bana sınav çok zor geldi belki sınav anındaki stresten öyle geldi belki de zordu.Eğitim bilimleri kolay geldi ama ilk bölüm %60 etkiliyor neyse sınava tüm giren arkadaşlara geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben sadece sabahki bölüme girdim

Genel yetenek genel kültür kolaydı ya

hatta bir soru vardı

Hangi papa istifa etti diye :)

Bir de oscar alan aşk filmininin yönetmeni kimdir diye soru vardı :)

0|0
    0|0
  • Kazanılması istenen kişiler kazanmışsa onlar için sen ya da bir başkası önemli değilsiniz. İstediğin kadar isyan et,onlar geleceğin kadrolaşmasını bugün tamamladı.

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun cok mu zordu yahu bu arada ne ara vaşladı bu kpss haberim yok yahu :( hemen umutsuzlanma tum ortalamalar duserse sorun yok ınsallah istediğin yere girersin

0|0
    0|0
    • berbattı.. yazıklar olsun.. sınavı hazırlayana.. bu kadarıda pes dıyorum.

• olmaz oyle sey..Bırde vıcdan azabımı cekıcem? O kadar da deıl; çalışır hakkımızla almayı deneriz daha ıyı.. O kadar da ölmedik.

• Allahına kurban senın ender bir çiçeksin sen mujkkkkkkkkkkkkk

• herkes aynı fikirde sabah oturumu zor ve tuhaf .eğitim çok kolay .güncel sorular tuhaf ötesi

0|0
    0|0
  • sene olmuş 2013 hala kpss ye girenler var :D

1|0
    0|1
    • sen tıp'da okuyordun değil mi

• orda haklısınız. ama ınsanları kucuk gorup vay be yazık sımdıde mı kpss varmış demek ; ınsanları kucumsemeye kımsenın hakkı yoktur. Doktorluk ya da muhendıslık farketmez.. once ınsanlık.

• sizi küçümsemek gibi bir niyetim yoktu yanlış anlaşıldım sadece ülkenin genel durumunun trajikomik yani ağlanacak halimize güldüm o kadar kimseyi kırmak ya da incitmek istemedim o espri genel bir kalıp sadece ayrıca öğretmenlere ayrı bir saygım vardır sizler olmasanız biz de doktor olamazdık...

• Tarih ve güncel sorular kötüydü. Geri kalanda bir problem yoktu. Hee kazanamazsam yine de fikrim değişmez.

0|0
    0|0
    • neresı problem yoktu? matematık ve turkce berbattı..asıl tarıh ve coğrafya fena deıldı.. mantık sorusu .. ve zaman nasıl yttı cok merak edıyorum.

• O senin yavaşlığın. Mantık soruları boş kaldı ama matematik bana zor gelmedi. Zaten herkes kazanıncaya kadar sorular nasıl olursa olsun kimseye yaranamazsın.

• ya bı gıdın allah askına.. yavaşlıkmış? o zaman önceden soylıceksın? ben agır sorucam ona gore hazırlanın.. ! ben ogretmenlık mezunuyum ve de mateematıgı 25 en az yapan bırıydım ve bana cok saçma geldı.. kaldıkı ben ıngılızce okudum.. mantıksızlık bızde deıl; devlette, Bıze saçma sorularla güya ogretmen secmeyı hedefleyen kendı kafalarına gore ogretmen almak ısteyenlerde.. o yüzden rahatım..

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkesin sınavı kötü geçti o yüzden puanların düşmesini bekliyorum. Eğitim bilimleri güzeldi kolay hazırlanmış bir sınavdı ama genel kültür genel yetenek gerçekten zordu. Yaptım birşeyler ama çok fazla zorlandım zaman harcadım gerçekten emeklerimize yazık oldu.

0|0
    0|0
  • 1. sınav berbattı ama eğitim sınavı güzeldi

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun artık yapcak bişi yok

0|0
    0|0
  • Cok mu zordu

0|0
    0|0
Yükleniyor...