Sevglimin bir kadınla aşkımli, fıstığım bitanemli konuşmaları..ne yapıcam?

sevglimin başkasıyla konuşamalarını yakaladım,2 yıldır devam eden bir konuşmaydı okuduğum.. aşkımli,fıstığım bitnm herşeyim falan.. aradım sevgilimi sordm nette biryle konuşmusn falan kim diye ,yaşıda braz büyük kadının sevgilimden ,evli ..falan..dinledim..biz oyle taklırz onla diyor .. en son ben varkende sevgilm geçen gün naber fıstık falan yapmış..

sordum dostum falan yaptı 12 yıllık ..aşkım hayatım herşeyim diyor nettteki konuşmada banada sorduğumda dostum diyor..kocasını tanıyorumuş dedim kocasının yanında da herşeyim diyrmusunuz falan sen varken konuşmadık falan diyor..kadın evli

bidekapatıyorum dedim telefonukapattım telefonum hala kapalı 1 haftada açmaya niyetim yok sizce bu ayrılık anlamına glemişmidir yani illa bitti demem greki r mi

• Bitti lafı kullanmaya gerek kalmamış herşey ortada,zaten1 hafta ulaşamıynca anlar
    22% (2)20% (1)21% (3)Oy Ver
  • Adam resmen aldatmış kocası görse kadının rahatrsız olurdu tabiki
    33% (3)0% (0)21% (3)Oy Ver
  • Bitti demezsem bitmiş olmaz trip yapıyorum sanar bitti demem ladım
    22% (2)20% (1)21% (3)Oy Ver
  • Ilişki bile yaşamış olablirler
    23% (2)40% (2)29% (4)Oy Ver
  • Ben yanlış anlamışımdır dostudur
    0% (0)20% (1)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen asiri tepki veriyorsun, ayni sevgilinin durumunda benimde ablam gibi gordugum evli bir arkadasim var ve samimi konusuruyoruz kocasiylada kendisiylede duygusal ya da dusundugun sekilde hic bir iliskimiz olmadi olamazda zaten ama abla kardes iliskisinde dostluk iliskisinde yillardir konusuruz canimli cicimli illa kotu bir sonuc cikartmak gerekmiyor bundan, ablasi gidi gordugu dertlerini s1kintilarini sevinclerini paylasabildigi bir insandir sadece

0|0
    0|0
    • peki siz birbirinize aşkım herşeyimi bitane diyormusunuz

• nasıl anlıycam peki

• sanirim anlayamazsin icgudulerine guvenmen lazim bu durumda. gercekten dusundugun gibi bir durumda olabilir ya da gercekden cok masum bir kisinin kalbini sacma sapan dusuncelerin yuzunden kiriyorda olabilirsin.. tamamen sana kalmis sevgilin dogruda olsa yalanda olsa surekli yok oyle sey diyecektir orasi kesin.. bu yasca buyuk olan ablaylada konusmanda fayda var eger gercekten deger verdigin bir iliskiyse.. cok saglam bir iliski degilsede bosver gitsin

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin cinsine , kalıbına sıçayım hemi , bunca zaman sustum bir bok olursun diye ama senden adam olmaz , bide erkegim diye ortalıkta dolaşırsın , orda burda yok şöyle böyle konuşursun , sen önce kendi agzını toplu , ********** ***** ********** ...**** *..****** ( küfürler küfürler )

Ve Saglam bir tokat . Ve bitti . En son olarakta OH çek kendinle gurur duy , nede iyi yaptım de . Kız arkadaşlarına anlat arkasından dalga geçip gülüp oynayın OH

0|0
    0|0
    • aldatmış resmen dimi

• ya onla konuşmaya benden önce başlamış yani okudğum konuşma 2011 de başlıyor..ben gireli yaklaşık bir sene ama geçenlerdede fıstığım demiş falan bu ona hem ablam diyor hem aşkım konuşmada

• Valla ne diyim bilemedim . Aşkım kelimesi fazla degil mi ? Sevgilinle bunu adam gibi konuş , empati yapmasını söyle . Rahatsız oldugunu aldatılıyomuş gibi hissettigini vs .

• hayır ayrılmana gerek yok ama çeki düzen vermesini söyleyebilirsin.. siz kızlar birbirinize sürekli canım bebegım tatlım diyorsunuz ya onuda öyle düşün erkek arkadasın o kişi kendıne bir dost olarak görmüş ve söyleyeceği hiç bir sözün ona geri dönmeyecegını bılıyor.. birazcık konuşmalarına çeki düzen vermesını sağlaman yeterlı olacaktır bence

0|0
    0|0
  • çok kötü bir dıurum samimiyet bir yere kadar senin sevgilin helalin varsa bu kelimeleri ona kullanacan gardaş ötesi yok atarlandım lannnnn

0|0
    0|0
    • bana face şifresini verdi madem böyle bişey var niye veriyo onu anlamaıyorum ki

• atar yap sende sevgiline ayrıca beni iyi cevap secermisin

• Ilişki bile yaşamış olablirler

0|0
    0|0
  • off bilirim o duyguyu :/

0|0
    0|0
    • bana face şifresini verdi madem böyle bişey var niye veriyo onu anlamaıyorum ki

• bizimki kabul etmiyodu normal ne var ki diyodu sonra empati yaptiriyodum anliyodu :)

• D dedim ...

0|0
    0|0
  • Aşkımlı fıstığımlı konuşmalardır en berbat durumların sergilenmesi ve hayat bazen ağzımıza mıçar.Şu an parmaklarım yazıyor, klavye onalıyor, beynim susuyor ve burnum üşüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bitmiş zaten herşey

0|0
    0|0

• battım sonuna kadar batayım demiştir.

• ne mi yapıcaksın ?

0|0
    0|0
    • evt

• telefonu kapatmak yetmez mi konuşup bitti dmek bile istmeiyorum en son konuştuk bunları kapatıyorum dedim kapattım 1 hafta açmasam falan yetmez mi illa bitti demem gerekir mi ya

• hmm o da güzel sessizce gitmek ...

• Ayrıl yaw çok geniş sevgilin varmış

0|0
    0|0
    • bizim ilişki başlayalı beri konuşmaları yine olmuş bu seferde fıstğım falan yapmışlar n eyapıcam

• Kurtulmaya bak

• o kadının kocasını blur o knuşmaları o adama gösterirdim

0|0
    0|0
  • benimkinin karşı cinse canım bile demesi için yürek yemesi lazım.

0|0
    0|0
  • boynuzlamış seni resmen bacım.s

0|0
    0|0

• Adam resmen aldatmış kocası görse kadının rahatrsız olurdu tabiki

0|0
    0|0
  • D diyorumm

0|0
    0|0
  • Deme.

Hak etmiyor .

0|0
    0|0
  • özlem tekin sen anla şarkısını paylaş .s..sdsds.

0|0
    0|0
  • numarani degstir.

0|0
    0|0
  • gerekir o ne genişlik öyle?

0|0
    0|0
    • aldatmış resmen dimi

• aldatmadığından emin olamazsın yani

• bari şifreni verme kafam allak bullak ne yapcm

Yükleniyor...