Böyle bir insanın amacının adını birde siz koyun

yakında nasipse evleniyorum 2 tane görümcem var eşim tek erkek çocuğu.görümcelerimden birisievli ve eşi sonradan maddi olarak iyi duruma gelmiş egoları olan bir görümce bu.bir ev almayı planlıyoruz,almak istediğimiz ev ilçemizde bilinen en iyi mühendis tarafından yapılmış görümcem sözde iyi şeylere sahip olmamızı isterken aslında kıskanıyor gibi geliyor bana,eşime geçen gün o evin fiyatı 200 bin deyip durmuş ki evin fiyatı 200 bin değil banada söylediğinde ona gerçek fiyat o değil demiştim he olabilr değildir deyip susumuştu fakat eşimi çaydırması hoşuma gitmedi sizce bu ablanın amacı nedir?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanç kibirli görümce baldız gibi insanlardan nefet ediyorum. insanın mutluluğa hem engel oluyorlar hem de insanı katil ediyorlar.

0|0
    0|0
    • yakında bende katil olabilirim

• öyle yap.

mutluluklar...

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• aklı noksan muhtemelen ya da herşeyi para sanan paranın mutluluk getireceğini sanan tiplerdendir boşver muhattap olma diyeceğim ama akraba olacaksınız ne kadar sinir bozucu birşey :)

0|0
    0|0
    • iğrençç birşey yaa sürekli kendi imkanlarından bahsediyor övüyor şikayet ediyor ve kendini yükseltip beni ezmeye çalışıyor :(( takmasamda deliriyorum:)))

• ne oldum değil ne olacağım diyeceksin ama insanlar bunu anlamıyor. ne zaman o tarz konuları konuşmak istese sakin ol ilgisiz gibi davran duymuyormuş gibi yap zaten zamanla vazgeçer o huyundan :) sinir olur hemde :D

• evet sürekli ego sorunları var zaten buda beni sıkıyor ama biliyorlar genelde cevap vermem bunuda açıklamıştım eğer ben birisine cevap veremiyorsam bu korktuğum ve cevap veremeyeceğm için değil cevap vermeye tenezzül bile etmem demiştim susumuşlardı haha:D

• Bahçelerde börülce

Oynar gelir görümce

...

Yarın iyi oynatır seni o görümcen

Merhaba gözüm;

Aile içi sırlarınızı aile içinde tutamıyorsanız bu büyük bir felaket.

Görümcenden sana yavrucum, onu mu koynuna alacaksın

Sen kocanla adam akıllı geçin, onları da idare et.

Kocana itaatkar ol, ona anlat bunları.

Hatta anlatma. Bunları dert etme kendine.

Aile hayatınıza 3. kişileri müdahil etmeyin

Tek diyeceğim bu.

0|0
    0|0
    • aslında 3.şahısları hiç katmadım ama eşimi o ev konusunda caydırmasına deli oldum ve kızdın çok sanırım takmamıyım nasibimizde ne varsa o

• Eşine bırak sen, bu işlere pek karışma

Kardeşlerin arasını açma

• yahu öyle bir aile yapısı varki anlatsam şok olursunuz.araları bazen çookk açık bazen hiç yanii hepsi aryı kafa

• Adı üstünde Görümce ? Neden bu kadar şaşırıyosun ki

0|0
    0|0
    • aslında iyi konuşup hep bizim iyi şeylere sahip olmamazı isteyip garip davranıyor.mesela bende görümceyim ama öyle değilim gelinimize karşı kişilikle alakalı değilmi

• He tabi oda var , Valla ben artık bıraktım insanların kişiligi nedir nasıldır diye düşünmeyi , Bu devirde herşey beklenir , Genelde "sallamamayı" "iplememeyi" tercih ederim ben .

• sanırımm bende hiç bir tarafıma takmamalıyım en iyisi

• Fesatlık var içinde.1 bitmedilerki bizdede çok var bu modelden

0|0
    0|0
    • yahu birde hani onda olmasa neyse dublex 6+1 eve sahip ben orda alıcam 185 m2 die çatlıyor:(((

• hayınlık sadece bide çekememezlik bence

0|0
    0|0
    • offf:(((( takmak istemiyorum kafama ama yıllardır hayalini kurduğuuz eve sahip olacaktık ama oo caydırıyor

• aslında az çok biliyorum ama yinede değerlendirmek lazım:)

• biraz özele giriyor eklemek:-) istermisin beni çünkü ben bazen prensiplerimi bile bozuyordum yani kandırmayı beceriyordu hani sonra yine istersen silersin olur mu

• kafa atasım geldi şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kiskaniyor beliki esine iyi görun baskalarini dinlemesin her görumce yenge anladamaz ayni zamanda kaynanna gelin gibi

0|0
    0|0
    • aslında eşim kimseyi dinlemez tek beni dinler ben evin fiyatını düşük söylemiştim öyle çünkü ama o gibip 200 bin deyince alamayız vazgeç ordan dedi bende hemen lafı söyledim zaten benim amacım seninle mutlu olmak nerede oturduumun önemi yok sadece daha iyi imkanlar olsun istedim sorar bir bakarız dedim sustum.ama herkes yıllardır orayı istediğimizide biliyor:(((

• fiyati durumunuzu asmiycaksa zorla yillardirda beklemissiniz bide evlenmeden aldirmaya bak evlendikten sonra kolay kolay dinlemez kendini yormaz

• Kiskaniyor belki, esinin durumu görumcen iyimi, bide görumcenin yasi kac ve senin?

0|0
    0|0
    • ikisininde durumu iyi ablası 35 yaşında eşim 24

• Belki ondan kiskaniyor hani sen ondan cok kucuksun, ondan iyi olmasini istemiyor...

• Eşin kesinlikle seni dnlemeli ablalarını değil .. Bence bu konuyu eşinle konus banada kıskançlık yapıyor gibi geldi. Genede kafana bunları takma..eşin seni seviyor ve dnliyorsa problem yapma bence.. :)

0|0
    0|0
    • yani eşim dinler beni ayrı tutar onlardan genelde ben öyle düşünüyorum yani:)))kesinlikle konuşmalıyım halletmeliyim o evi istiyorum biz orada yaşamalıyız

• abladan haberim yok, esin niye ablayi dinliyor, evde beraber mi yasiyacaksiniz

0|0
    0|0
    • dinleme sebebi şu ben o evin fiyatını biliyorum 200 bin demiş ve bu mühendisle ablasının eşi arkadaş ondan sanırım

• artık takmaaaaaammm önemli olan benimmm hayatım o umrumda bile değil eşim ve ben olsun yeter:)

• :) evet bende bunu anladim zaten :) sen esini istedigin belli ;) masAllah :)

• eşinle görumce arasnda munasbetten rahatsz oldm.

0|0
    0|0
    • aslında çok sıkı değilerdir ama bu mühendisle ablasının eşi arkadaş ondan sanırım şuan dinledi ama en dinlememesi gereken konuda:(

• öyle en iyisi hiçbişi yapmıcam takmıyorum artık

• esin onlari dinlerse blmyrum artk

• Kaynana evleninceye görümce görünceye kadar demişler...

0|0
    0|0
    • hee sormaaa oda bir dert zatende onu takmıyorum pek:)))) oufff çok doğru amaa

• yaniii zaten yüzüme dese bişi demiyor ama arkamdan halletmeye çalışıyor:))

• o daha kötü zaten..

• amacı yok

0|0
    0|0
  • takma gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...