Kariyerini sevdiğine değişen erkekler size diyorum.

Kariyerini sevdiği kıza değişen bırakan erkekler çokmu mutlu olucağınızı sanıyosunuz. ya da geride bıraktığınızın acı çekmiceğinimi eminim kızlar acı çekme konusunda erkeklerden daha başarılı. madem kariyerin daha önemli neden sevip umut verirki insan. bazen erkeklrin aptal oldğnu düşünmeden edemiyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin aptal oldugunu dusunuyorsun ama boyle sacma biseye inaninca sen ne oluyosun? Yahu adam seni sevmiyormus seviyomus gibi yapmis eglencesine takilmis. Sonrada kariyeri bahane edip bir kenera firlatmis. Bunu anlayamiyor musun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben tam tersi sevdiğim kız için okulumu bıraktım tabi tek neden o degil ama kariyer maiyer ayagına yatan varsa o bahanedir ayrılmak için

0|0
    0|0
  • Bak şimdi iki laf ederim kalırsın kızlar sanki sütten çıkmış ak kaşık

0|0
    0|0
  • Ortak bir kariyerde çizilebilirdi 2 li ilişkiler doğru yönetilmeli bence

0|0
    0|0
    • ortak olunca işler. illa biri bir engele takılıyor.

• Ortak kariyer diyorum, yani birlikte bir yol çizilebilirdi atıyorum çok ufak bir örnek ama benim eşim giyim mağazasında çalışmayı bana tercih edeceğine birlikte oturup konuşup daha uygun bir iş bulabiliriz ana okulu öğretmenliği vs gibi... ve hayatta sürekli engeller çıkacak partnerin sana destek olamıyorsa zaten doğru insan olmayabilir.. iyi analiz etmek gerek..

• ben kariyerimi hiç bir zaman sevgiye değişmem

0|0
    0|0
    • değişenler neden değişirki.

• o onların kendi problemi arkadaşım ben kariyer sahibi olduğum zaman çok gelen olur arkamdan o zaman seçimimi ben kendim yaparım

Kızlar Ne Diyor 2

• Tüüüü öyle erkeklere

0|0
    0|0
  • sanırım kötü bir durum yaşamışsın,Allah sabrını versin daha hayırlılarını cıkarsın karşına ama ben genelde kızların kariyerlerinden vazgeçtiklerini duyarım erkekler uğruna.

erkekler kızlarımı bırakıyorlarmış kariyerleri için hangi alanda çalışıyor bu arkadas ?

0|0
    0|0
    • alanı boşver. sadece anlamıyorm neden kariyer daha önemli. sevdiğin olmadan sadece kariyernle mutlu olableceklrne nasıl inanıyorlarki

• demek ki yeterince sevmiyormuş seven insan her cabayı gösterir

• demekki

Yükleniyor...