Biscolata reklamlarının yeniden gösterime girmesini ister misiniz?

Arkadaşlar, bir dönem Biscolata'nın ne güzel reklamları oynuyordu TV'de. Uzun zamandır yoklar. Oysa ben o reklamları seviyordum. Herşeyden önce kadınlara hitap ettiği ve alışılagelmiş, reklamda seksi kadın oynatmak yerine seksi erkek oynattıkları için...

Sizler Biscolata reklamları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü güzelim çikolatayı en çok bayanlar sever ve reklamcılarda bu ürün için kime hiitap eden reklam yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Tabi ki bayanlara karşı güzel kızlar koyarak itici bir durum yaratacak değiller. Yada başka bir örnekle erkeklerin ilgi alanı olan araba lastiği reklamlarında erkek mi oynatmaları gerekir yoksa erkeğin dikkatini çekecek olan manken kızların mı oynaması gerekir? Neden her sene pirelli takvimlerinde 12 farklı bayan var?

Kısacası çikolatayı bayanlar daha çok sevdiği ve yemesi gerektiğinden reklamcılar kızların ilgisini çekip devamlı alıp yemeleri için reklamlarında özenle seçilmiş olan ve dışarda kı*ınızı yırtsanız o fiziğe sahip kişi bulamayacağınız erkekleri oynatmışlardır :)) Anca erkeklerin reklamlarda ya da dizilerde görüp sadece beğenip arzuladığı gibi sizde hayal etmekle kalırsınız :))

Hadi sana kıyağım olsun bol bol seyret sonra da ne yaparsan yap :PP

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Abla evliymiş kocan biscolata erkeği sanırım ?

1|0
    0|0
  • kızlı versiyonunuda yapsınlar

0|0
    0|0
  • Bayanların yorumlarını gördüm. hızla frijit bir kadın nesli geliyor anlaşıldı.

reklmalar kısa sürdüğünden herkes beğeniyordu :) uzun olan hiç bir şey aynı etkiyi göstermez diye düşünüyorum bakan wicky

0|0
    0|0
  • Toplumun ahlakını bozmaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Biscolata reklamları geri gelsin.

Ağzının salyası akanları eleyip aklı başında olan kızları ayırt etmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • moralim bozuluyor abi yasaklansın

1|1
    0|0
  • biliosun bizim toplumumuzaa fazlaa bu reklamlar kafa yapıları böylee oldugu sürece tepki alırr vee kaldırılırr ben olsam ciddiyim sanaa reklam için teklifte bulunurdum

0|0
    0|0
  • kızların hoşuna gidiyordur tabi ama erkek olarak rahasız falan olmuyorm :D ayrıca cikolataları igrenç ötesi

0|0
    0|0
  • iğrenç et pazarı...

1|0
    0|0
  • "Biscolata'nın ne güzel reklamları oynuyordu TV'de. " dan itibaren okumayı bıraktım

0|0
    0|0
  • erkek hastası

1|0
    0|0
  • Kahrolsun BISCOLATA eRKEKLERI

0|0
    0|0
  • Gerek yok bence eskisi gibi tutmaz

0|0
    0|0
  • Carlos bunları başlatan hep.

0|0
    0|0
  • reklam izlemiyorum

0|0
    0|0
  • anamız var bacımız var olmazzjlkjlşjş

0|0
    0|0
  • S*kerim ha Biskolatasını sonra kızlar onlar gibi erkek isteyip daha seçici oluyorlar.

Yasaklanmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• gerek yok

0|0
    0|0
  • bence oynamasın cok sacma

0|0
    0|0
  • sonra adam niye katil oldu diye sasiranlar var... Allah gostermesin (amin)

1|0
    0|0
  • Iyyy gay suratlı erkeklere benziyorlar. Yeniden göstermelerini istemem. Bozuklar :D

0|0
    0|0
  • istemez kalsın

0|0
    0|0
  • İstemem ilgi alanım da değiller.

0|0
    0|0
  • neden kaldırılmış ki

0|0
    0|0
  • bence onlar erkeklerin yuz karasi.geri gelsinde az gülek