Hiçkimseyle bakışmanın ötesine geçemiyorum..Neden böyle oluyor?

Lise öğrencisiyim, bu zamana kadar hep biraz daha kariyer odaklı ilerledim ergen yaşıtlarım birtek bastırdığı duyguları ortaya çıkarmak için benimle takılmasın diye bu yaşta ciddi bir ilişkimin olabileceğini de düşünmedim.Hala da düşünmüyorum zaten çünkü hala öyleler.Ama çevremde sevgilisi olan arkadaşlarım var, belli aşamadan öteye gitmeye zaten izin vermiyorlar ve gayet mutlular hepsi,hayatlarına renk geliyor.Son dönemlerde kendimi yalnız hissetmemle birlikte,ben de en azından oturup konuşacak, dertleşecek bir erkek arkadaşa ihtiyaç duymaya başladım, küçücük bir macera olsa anı olarak kalsa bile kafi benim için.Ama mesela bugün, altıma şort giymişim, fiziğim falan gayet düzgün zaten.Yolda herkesin baktığını hissedebiliyorum, bazılarının süzdüğünü, hatta gülümsediğini.Mağazaya girdiğimde görevlilerin beni takip edip yardımcı olmaya çalıştığını.Ama bukadar işte, ötesine geçmiyor geçemiyor nedense.Sadece bakıyorlar, yanıma gelip 2 laf eden yok.Ben mi çok suratsızım diyorum değilim o kadar da, ne bileyim artık çok sıkılmaya başladım.Güzel bir ilişki için illa başka ortamlarda falan mı biriyle tanışmam gerek? Neden böyle oluyor sizce?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Düşüncen kariyer odaklı olduğu için sen samimiyeti ilerletmek istemiyorsun bu yüzden sevgilin olmuyor. Sana yakınlaşmak isteyene sende yakınlaş illa sevgili olmana gerek yok bazen normal arkadaşlıklar sevgili olmadan daha güzel oluyor. Belki elini tutamıyor, öpemiyorsun ama düşünceler daha güzel oluyor. Ayrıca dertleşeceğin konu varsa mesaj atabilirsin, insanların dertlerini dinlemek, yorum yapmak hoşuma gidiyor. Bazen de ders çıkardığım oluyor (bu önerim yanlış anlaşılyacaksa eğer)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ah senin istekli olduğunu bir bilse erkekler o zaman gör bakalım bakmaklakalıyor mU ?

1|0
    0|0
  • bırak aşk meşk,dersine çalış,sana miras geleceğin..

1|0
    0|0
  • Yanınıza gelip iki laf etsek asıldı oluruz.Korkuyoruz n' apalım?

1|0
    0|0
  • temel problem antrenmansızlık. yanlış anlama bu aslında sanıldıgı kadar kötü bir durum degıl. ıyı yoldasın karsına cıkacaktır senın gıbı ama tıpkı senı yasantının ürününe benzer bır erkek.

0|0
    0|0
  • erkekler bir kıza yanaşmak için kızların ona cesaret vermesini bekler yani sen karşındaki erkeğe sıcak kanlı davranıcaksın ki oda cesaret alıp seninle daha fazla ilgilenicek yoksa bu kız bana bakmaz ya da reddeder diye yaklaşmazlar sana ben öyleyim mesela

0|0
    0|0
  • Eğer çok güzel isen cesaret edip yanaşamıyorlardır. Biraz gülümse..konuşkan ol..sempatik ol..gerisi gelir...ulaşılmaz bir görüntün varsa erkekler cesaret edip yaklaşamazlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sana tavsiyem kısa şortla falan seni süzene güvenme bırak zamanı gelince çıkar karşına biri...

1|0
    0|0
Yükleniyor...