Saçlarım döküldü seyreldi şampuanlar yüzünden bioxcin kullananlar faydalarını gördüler mi gerçekten işe

yarıyor mu ? saçlarımın eski gürlüğünü geri istiyoyorum yaa :'( giçbi zaman düzelmicek mi saçlarım :( böyle örmek istiyorum saçlarımı uzamasını istiyorum :'( uzamıyoooooor :'( link bioxcini kullananlar faydasını gördüler mi işe yarıyor mu ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Prominoxil kullanmanı tavsiye ederim. İçeriğini araştır bak faydasını göreceksin. Kendim özellikle kullanıyorum.

1|0
    0|0
    • doğal mı işe yarıyor mu gerçekten faydası oldu mu sana ?mucize gibi bişey mi?:'(

• benm fazla saç dökülmem yok günde 100 telden az fakat saçlarım hafif seyreldi abartmadan söyliyim deri hastalığım yok .gözle görülür bir açılma da yok fakat saç tellerimde hafif incelme var bu şampuan uygun oyurmu bayanlar için lütfen cevap verin :(

• Arkadaşlar etkisini 2 ayda hissedilir şekilde göreceksiniz. içiniz rahat olsun

Erkekler Ne Diyor 4

• Bioxcin dedigin bastan sona insanlari kekleyerek paralarini almanin degisik bir ismidir etkisi ise var olan saci kabartmaktan ote degildir..

0|0
    0|0
  • ben uzun zamandır kullanıyorum ve gayet memnunum. dökülmesi durmuyor ama yavaşlıyor. sağlıklı oluyor saçların.

0|0
    0|0
  • bioxını kullan ama spreyini kullan kadınlar olanı var adam 3. ayın sonunda sonuç görüyor bir süree kullanacaksın he birde sen bunları nasıl biliyorsun dersende eczanede çalıştım

0|0
    0|0
  • dökmesini engellermiş yenisini çıkartırmış orasını bilmem ama içeriği itibariyle diğer şampuanlara göre saçlarını besleyip eskiye nazaran güçlendireceğine emim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çam terebentin işe yarıyor kullandığın şampuana kat ama vücudunun başka yerlerine değmemesine dikkat et

1|0
    0|0
  • Oyle sampuanlar kullanma ya bir faydasi yok, dogal bitkisel seyler kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...