Sevgilimi arıyorum, neden telefonuma çıkmıyor?

arkadaslar dün sevgilime bir kac olay oldugu icin baskasinin hayatinda olup olmadigini sordum varsa söyle bu yapdiklarindan bunu cikariyorum dedim oda sacmalama yok öyle birsey dedi sonra susduk birsey konusmak o saat cok gec oldugu icin isden geldiginden uyuya kaldi bugün ise aramadi beni aksamdan beri ona ulasmaya calisiyorum beni mesgüle atiyor telime cikmiyor önemli tele cik diye mesaj attim yinede cikmiyor sizce neden böyle yapiyor

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• üstüne gitme bence fazla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• arama sorma merak edicektir seni kendiliğinden arıcaktır zaten sürekli ararsan seni niye arasınki niye merak etdin ki bırak arama geri çek kendini üztüne düşme ilgi gösterme

0|0
    0|0
  • Sızmış kalmıştır bir yerde.

0|0
    0|0
  • Bırak biraz kafasını dinlesin çocuk... Kafasına takılan bişey vardır belki... İleride isterse zaten seninle paylaşır.

0|0
    0|0
  • şu an başka bir kızla birlikte olabilir dikkat et

0|0
    0|0
  • Sinirlenmiş sana o yüzden telefonlarına çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • Canı trip çekmek istemiyordur

0|0
    0|0
  • soğutmuşsun cocugu kendinde boyle saçma bi pinpirikli soruyla

0|0
    0|0
  • beklemelisin senden uzak kalmak istiyor şuan onu boğuyosunda ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne sanıyorsun itiraf edeceğinimi ... Çapkınlığın ilk kuralı inkar et :)) umarım yapmıyordur ama durum onu gösteriyor ...

0|0
    0|0
  • hic üstüne düsme daha fazla ve arama.. birseyler karistiriyor belli ki yoksa senin bu düsüncelerinin aksini ispatlamak icin gönlünüde almak icin mutlaka arardi cok önemli tele cik yazdiginda neden mesgule atiyor teli anlayamadim yani bu cocuktan uzak dur o senin pesinden kossun birdaha arama o arasin..

0|0
    0|0
  • Muhtemelen baska biriyle birlikte..ne onun gozunun ne kendi gozumun yasina bakmaz ayrlr boyle bi durumda.

0|0
    0|0
  • eziyet resmen,ara açmasın meşgule alsın sonra aramasın.belirsizlik kötüdür.belki bir sebebi var ama bunu bi kaç kelime söyleyerekte yapabilir.ne olursa olsun olumlu ya da olumsuz bişey demeli.bekle bakalım durumu anlayana kadar kolay gelsin sana..

0|0
    0|0
  • kırılmıstır?

0|0
    0|0
Yükleniyor...